View Full Version : adapter bezprzewodowy Adnroid Auto
Zakupiłem coś takiego
https://pl.aliexpress.com/item/1005010043631110.html?spm=a2g0o.order_list.order_l ist_main.5.46671c24Tb3Fmz&gatewayAdapt=glo2pol
Wszystko sparowałem (teoretycznie) jak trzeba przez Bluetooth i WiFi, ale dostaję komunikat na telefon, że adapter nie ma połączenia z siecią. Próbowałem z telefonu zrobić hotspot, ale telefon nie widzi tego adaptera i utknąłem w tym miejscu. Czy towarzystwo ma jakieś pomysły ?
$zwagier
02.06.2026, 21:08
W ustawieniach BT, wybierz to urządzenie i ustaw je do przesyłania multimediów czy jakoś tak, szef miał podobny problem na Iphonie, na Androidzie pewnie jest podobnie, może pomoże :)
Może być coś z donglem, ja kupiłem podobny, też na Ali i pierwszy egzemplarz niby się łączył i natychmiast rozłączał. Bez problemu na Ali uznali zwrot kasy, kupiłem drugi egzemplarz i działa prawidłowo.
W ustawieniach BT, wybierz to urządzenie i ustaw je do przesyłania multimediów czy jakoś tak, szef miał podobny problem na Iphonie, na Androidzie pewnie jest podobnie, może pomoże :)
Nie mam takiego ustawienia w BT i raczej to jest problem po stronie sieci, bo komunikat jest taki, że adapter jest w off line.
Może być coś z donglem, ja kupiłem podobny, też na Ali i pierwszy egzemplarz niby się łączył i natychmiast rozłączał. Bez problemu na Ali uznali zwrot kasy, kupiłem drugi egzemplarz i działa prawidłowo.
Może tak być, napiszę do nich.
Może tak być, napiszę do nich.
Mi oddali kasę w ciągu trzech godzin w niedzielę.... A chat, mimo, że zacząłem pisać po angielsku, przełączyło mi na polski i pisał do mnie żywy Paweł.
Uszkodzonego dongle'a nie kazali odsyłać
Afromoto
08.06.2026, 10:01
A jest sprawdzony działający bez problemu adapter bezprzewodowy Adnroid Auto
Mieści się w zaślepce usb. Wodoszczelnie zabezpieczony . Bangla od każdego razu i nie gubi się podczas jazdy.
https://www.olx.pl/d/oferta/adapter-bezprzewodowy-android-auto-apple-carplay-afryka-crf1100-nt1100-CID5-ID17ESSS.html
Mam taki:
https://pl.aliexpress.com/item/1005011872118250.html
Też się mieści w zaślepce i (drugi egzemplarz) działa poprawnie.
Afromoto
08.06.2026, 21:00
Stabilny jest?
Nie rozłącza się podczas jazdy?
Zrób fotkę jak mieści się do gniazda USB w Afryce
Nie mogłem jakoś lepszego ujęcia zrobić.
Jeździłem z tym dość krótko, ale przez godzinę było ok - żadnych problemów.
Afromoto
09.06.2026, 07:49
Zaślepka wchodzi bez problemu?
No trzeba trochę pomóc, ale jest na styk, da się zamknąć.
Przy zamówieniu z ali nie ma pewności że każdy będzie działał, często są dedykowane android lub apple / zwracaj uwagę przy zamówieniu/
Zamawiałem już 3 lub 4 i dwa nie odpaliły na androidzie.
Zdarza się że starci połączenie z motorkiem, oczywiście w korku na skrzyżowaniu :) Są teorie że to wina telefonu a dokładniej zmiany sieci z 5G na 4G i może być w tym odrobina prawdy. W Krakowie na bora bora zawsze zrywa połączenie na wysokości serenady ale żeby było ciekawiej to tylko jadąc w stronę Huty /może dla tego że z miasta wyjeżdżam ;) /
Taki mam do pół roku i klapka zamyka się
https://pl.aliexpress.com/item/1005010043683387.html?spm=a2g0o.order_list.order_l ist_main.232.7e071c248YJpDB&gatewayAdapt=glo2pol
radiolog
09.06.2026, 20:07
A jest sprawdzony działający bez problemu adapter bezprzewodowy Adnroid Auto
Mieści się w zaślepce usb. Wodoszczelnie zabezpieczony . Bangla od każdego razu i nie gubi się podczas jazdy.
https://www.olx.pl/d/oferta/adapter-bezprzewodowy-android-auto-apple-carplay-afryka-crf1100-nt1100-CID5-ID17ESSS.html
mam, polecam
Afromoto
09.06.2026, 22:06
mam, polecam
Też mam i polecam.
I żadne 5G czy 8G czy 2G 😉 czy las czy miasto nie przerywa.
vBulletin v3.8.4, Copyright ©2000-2026, Jelsoft Enterprises Ltd.