Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13.09.2012, 00:18   #1
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 8,448
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 4 dni 23 godz 31 min 27 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cibor klv Zobacz post
Ale tez z doświadczenia wiem, że jak spróbowalem jazdy po torze w Poznaniu to odechciało mi się zapierdalania po drogach i wielu miało podobnie, gdyby ktoś im stworzył taką mozliwość to by na drogach być może zrobiło by się bezpieczniej....
Przecież są takie możliwości,można wynająć tor w kilkanaście czy więcej motocykli na cały dzień i się wyszaleć.
Ale wtedy ci szybcy nie mają publiczności w postaci ludzi na ulicy czy innych kierowców. To po co będzie wydawał kasę na tor i paliwo jak nikt nie patrzy.

Nasunęło mi się porównanie drogi i naszych jezior ,dobrym przykładem jest Jeź.Bełdany.
Otóż po Bełdanach strzelają popisówki motorówkami , niby nic w tym dziwnego ale robią to tylko i wyłącznie kiedy na wodzie jest już sporo jachtów czyli "publiczność".
Z samego rana ich nie ma lub płyną wolniutko , pod wieczór podobnie.

Wychodzi na to że ci szybcy czy to na drodze czy na wodzie to ludzie którzy ciągle muszą komuś coś udowadniać.... ""popatrzcie na mnie , widzicie co potrafię"".
Czują się wtedy może bardziej spełnieni czy dowartościowani ?

Cóż robić , jeden się spełnia podróżując inny ryzykując.
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2012, 21:04   #2
betu
wolny strzelec
 
betu's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Slubice
Posty: 727
Motocykl: RD07a
Przebieg: 61000
betu jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 15 godz 26 min 11 s
Domyślnie

I najgorsze jest to ze nawet po stracie kolegi,przyjaciela w wypadku motocyklowym-oczy otwieraja sie tylko na chwile-bo lata leca i trzeba zaszalec.

Co do toru to moze bylby pomysl.Jezeli chcesz pokazac na co cie stac-pokaz to tutaj.
__________________
Bo do niektorych rzeczy trzeba dorosnac,a do innych jest sie juz po prostu za starym.
betu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.09.2012, 21:22   #3
Cibor klv
 
Cibor klv's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok/Jaświły/BielskP
Posty: 1,892
Motocykl: LC 4
Cibor klv jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 4 dni 13 godz 25 min 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dzieju Zobacz post
Przecież są takie możliwości,można wynająć tor w kilkanaście czy więcej motocykli na cały dzień i się wyszaleć..
Nie do końca, tor jest tylko jeden, w Poznaniu i do tego dostęp do niego jest bardzo ograniczony, no i w dodatku kosztuje sporo miedzi, żeby sobie tam polatać. Jak mieszkałem w Anglii w promieniu 200 km było kilka miejsc gdzie można było pojeździć w bezpiecznych warunkach, no ale wiadomo tu jest Polska. A co do preferencji, to każdy lubi co innego i każdy sam odpowiada za siebie, gorzej jeśli konsekwencje tych czynów ponoszą też inni, bo akurat znaleźli się na trajektorii lotu naszego śmiałka. Jeśli natomiast ów śmiałek wywinie konkretnego dzwona i się połamie tu i ówdzie, to taką szkołę pamięta się długo i potem już bardziej się analizuje to co się robi... ja np. po złamanym obojczyku zmiękłem nie co .... ból to jedno, ale fakt, że jest się na łasce innych przez okres zagipsowania i że się nie zarabia na utrzymanie rodziny to drugie...
__________________


Ostatnio edytowane przez Cibor klv : 13.09.2012 o 22:26
Cibor klv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Opłaty drogowe Turcja ACUPS Kwestie różne, ale podróżne. 27 05.09.2018 15:05
Opłaty drogowe Skandynawia kylo Inne tematy 50 12.09.2013 23:41
znaki na rotorze bartol Silnik, sprzęgło, skrzynia 24 10.06.2010 14:56


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.