|
|
|||||||
| Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym. |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#38 |
![]() |
chodzilo mi bardziej o to czy pojedyncza kanapa to dobry pomysl.
co do samego benelli to jest wlasnoscia czegos co nazywa sie Zhejiang Qianjiang Motorcycle i w PL znane jest dzieki Keeway. teraz doszlo QJ Moto. przygladam sie grupom tych marek na FB i niestety jest MEGA problem z czesciami nawet do modeli, ktore obecnie sa w ofercie. dostepnosc mozna sledzic na stronie motor-x.pl i rozkladowki wygladaja smutno tj. wielu waznych czesci po prostu nie ma. wczoraj chlopak szukal czujnika biegow do nowosci srk800 i nikt nie byl mu w stanie powiedziec gdzie i kiedy bedzie go mozna zdobyc z importerem na czele. motocykl nowy na gwarancji oczywiscie.
__________________
buziaki
|
|
|
|
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Rhinowalk - chińskie sakwy | Stolek | Szpej turystyczny - Produkty i Porady | 16 | 01.02.2023 14:18 |
| Czy twoja księżniczka nie umie stać na miękkim podłożu? -produkcja poszerzenia podnóżki bocznej. | Kuba | Wszystko dla Afryki | 41 | 27.04.2010 19:10 |