|
|
#1261 |
|
Ajde Jano
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 7,555
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
Online: 10 miesiące 1 tydzień 1 dzień 23 godz 4 min 46 s
|
U mnie niebieski nosi żona u mnie odblask
__________________
BMW Club Praha 001 1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem. 2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. |
|
|
|
|
|
#1262 | |
![]() Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Włocławek/Łódź
Posty: 127
Motocykl: RD07
Przebieg: 67000
Galeria: Zdjęcia
Online: 1 tydzień 1 dzień 14 godz 10 min 6 s
|
Cytat:
To nie R2D2
__________________
AfricaTwin
|
|
|
|
|
|
|
#1263 | |
![]() |
Cytat:
Widziałem końcówkę jednego z odcinków na TVN Turbo gdzie Duda telefonował do gościa od elektroniki do silników i nazwał go R2D2 - konsultował ustawiania. Osoby tam widać nie było. Tu chyba nazywa go też Arturo? Ta sama seria, ale oficjalny odcinek, ale na razie za PayWallem. No nic szkoda )
__________________
<br> Kiedy jest najciemniej, wtedy błyska znów nadzieja. Tolkien. |
|
|
|
|
|
|
#1264 |
|
ReGeNeRaToR
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Olsztyn
Posty: 695
Motocykl: RD07
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 15 godz 15 min 48 s
|
Dementuję że ja z telewizjami nie mam nic wspólnego i mieć nie chcę.
Grzebie w swojej i waszej elektronice ale na pewno nie w samochodach. Dziękuje za czujność
__________________
END of TRANSMISSION |
|
|
|
|
|
#1265 | |
|
Administrator
![]() |
Cytat:
dlatego mam na zlotach czapeczkę z aluminium
__________________
www.motopodroze.pl |
|
|
|
|
|
|
#1266 |
![]() |
|
|
|
|
|
|
#1267 |
![]() |
|
|
|
|
|
|
#1268 |
![]() Zarejestrowany: May 2023
Miasto: Ostrołęka
Posty: 238
Motocykl: RD07
Przebieg: Tak
Online: 5 dni 11 godz 34 min 6 s
|
20.06 wieczór między Spychowem a Myszyńcem leciał za mną i wujem ktoś Afryką rd07a na WSI
trzy afryki to już chyba święto można ogłaszać
__________________
"Marzenia dziecka mają skrzydła, a marzenia mężczyzny mają koła" |
|
|
|
|
|
#1269 |
|
Administrator
![]() |
Wczoraj wracam sobie z żagli , między Wyszkowem a W-wą lecę sobie Vectrą tak 160 się relaksując.
Z tyłu zbliża się sądząc po reflektorach BMka , zrobiłem mu miejsce , potwierdziło się GS i dwie osoby. No to musnąłem ciutek gazu i poleciałem za nim i tak z parenaście km 200 lecieliśmy , potem mnie przyblokowały powolniaki a on się przecisnął. Muszę powiedzieć że naprawdę fajnie się trzymał na drodze , kolesie się specjalnie nie pochylali , ot wygodna pozycja. Zwróciłem uwagę gdyż często widać motocykle walczące już przy małych prędkościach rzędu 150. W piątek trafiły się dwa jadące powoli 160 i widać było jak ciągle walczą o równą jazdę , po dłuższym czasie dopiero mi zjechali , może nie mogli oderwać oczu od drogi i nie widzieli że jadę za nimi. Takie o to spostrzeżenie.
__________________
AT03 |
|
|
|
|
|
#1270 |
|
Administrator
![]() |
__________________
www.motopodroze.pl |
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Raz bliżej, raz dalej- sezon 2013 | zaczekaj | Polska | 90 | 18.04.2014 22:54 |