Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary Dzisiaj, 10:00   #1
Ciaho
 
Ciaho's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Gdańsk
Posty: 90
Motocykl: RD04
Przebieg: 55000
Galeria: Zdjęcia
Ciaho jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 3 godz 50 min 3 s
Domyślnie wypad na Belgijskie fryty maj/czerwiec 2026

To nie będzie relacja dla mnie typowa, bo zwykle lubię się rozpisywać jak wieszczu na dobrej fazie. Lecz zwykle są to relacje z większych wycieczek a tym razem pojechałem do pracy. Wrzuciłem też do kakasku do mikrofon, więc myślę że samym filmie jest dość narracji dla chętnych narracji.
Wrzucę później jeszcze parę fot z 4 tygodni życia w Europejskiej stolicy frytek, diamentów i koksu. Jakoś przez ten czas udało mi się załapać tylko na jeden z tych trzech rarytasów, sami sobie wybierzcie który.




__________________
"Albo znajdziemy drogę, albo ją sami wytyczymy" Hannibal

http://ciaho.blogspot.com
Ciaho jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Kurtka na 2026 kali Ciuch Afrykańczyka 12 13.02.2026 13:07
Nordkapp 2026 andres Umawianie i propozycje wyjazdów 8 13.01.2026 15:07
Maroko 2026 rumpel Przygotowania do wyjazdów 0 02.11.2025 16:13


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.