|
|
|||||||
| Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym. |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#81 |
![]() |
Jak pisałem
ta dziewięćdziesiątka w serii szła pod sto km/h.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa |
|
|
|
|
|
#82 |
![]() |
Spadówa stąd z tymi Czechami. Tu o UK motocyklach.
![]()
|
|
|
|
|
|
#83 |
![]() |
Skąd wiem, że Jawka tak zapierdzielała ? Z natury. Jadąc samochodem z osiem dych, kolesie nas wyprzedzali. Staruszek się śmiał, że są po tuningu. Dobradobra - już kończę.
|
|
|
|
|
|
#84 |
![]() |
Moja Javka skuter szła tylko 55
|
|
|
|
|
|
#85 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2016
Miasto: TKI
Posty: 153
Motocykl: TA 700
Online: 2 miesiące 1 dzień 12 godz 40 min 30 s
|
Mój żółty mustang po planowaniu głowicy i rozpiłowaniu kanałów ( iglakiem na kolanie) dobijał do 80-tki🙂
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk |
|
|
|
|
|
#86 |
|
Administrator
![]() |
Skoro licytacja, Komar latał mi 65km/h a MZ TS250 155km/h.
Oczywiście troszkę tam zajrzałem , ale tylko troszkę bez dużych udziwnień.
__________________
AT03 |
|
|
|
|
|
#87 |
![]() |
W mojej ECIE 250/1 wymieniłem tylko wydech na taki z Węgier z komorą rozprężną i ... sam się zdziwiłem. Do piątki żadna ETZ-ta nie była w stanie mi odjechać. Opony (najczęściej Pneumat) szybko się kończyły. Aa...i kiere miałem od ... Wuechy.
|
|
|
|
|
|
#88 |
![]() Zarejestrowany: Dec 2018
Miasto: Opolskie
Posty: 677
Motocykl: XR 600
Online: 3 tygodni 1 dzień 12 godz 25 min 59 s
|
Jak już o tych motorkach z Czechoslowacji to ta 90 to była jawa robot no i były wyścigówki z GP jawa 2t v4 zna 4gaznikach sterowana 4 stawidlami wodniak i cz v4powietrzak dohc a najbliższą Anglikom jest jawa esso i jej wariacje w wersjach rajdowej i wyścigowej ..
__________________
Na YouTube przygody HONoDY https://youtube.com/channel/UCrDx6paxecbzeSUSJR7iE6Q |
|
|
|
|
|
#89 |
![]() |
Sorry Muszel
widzisz jak nas poniosło - ni to sen ni jawa ![]() Jeśli jeszcze nas nie wyedytowano to pamiętać należy że z jakichś dziwnych względów na świecie całym istnieją tylko dwie liczące się marki produkujące motocykle do speedwaya- włoski GM i czeska Jawa. I tego też im kurde zazdroszczę. Jednocylidrowe 500 pędzone etanolem, moc niebagatelne 85 kucy. Mać! Zanim motki do speedwaya zaczęły wyglądać tak jak teraz wyglądały jak w linku poniżej. Jest tam parę motocykli z Anglii więc nie mam w ryja ![]() https://fimspeedway.com/history-of-s...rough-the-ages
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa |
|
|
|
|
|
#90 |
![]() |
Czujcie się jak u siebie
![]() Zawsze dobrze mądrzejszych posłuchać
|
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Motocykle EV od Zero Motorcycles | Dubel | Inne - dyskusja ogólna | 23 | 26.03.2023 22:35 |