|
|
|
|
#1 |
|
Zakonserwowany
![]() |
Szanuj tylną oponę bo kosztuje, motorek sympatyczny. Mój jest brzydalem przy tym, ale zabrałem go za równowartość dwóch kartonów Barbera Rosso
.
__________________
Non si invecchia in base al tempo che si ha alle spalle, si invecchia quando si inizia a dimenticare i sogni . |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bielsko Biała
Posty: 1,724
Motocykl: TA 600/rd03
Przebieg: 48ooo
Online: 3 miesiące 1 dzień 15 godz 45 min 58 s
|
Opony do TW Adamie kupuje się w serwisie Yamahy, nie są tanie, ale jak się ma jakieś rabaty to też nie kosztuje majątku.
|
|
|
|