|
![]() |
#1 |
![]() |
![]()
Umiera uszczelniacz w pompie wody. W starych transalpach 600/650 to się też zdarzało, ale przy przebiegu 60-70 tyś najwcześniej. Ta dziurka na spodzie pompy jest właśnie po to, by obserwować co się dzieje. Dopóki to jest kropla raz na jakiś czas, to można jeździć. Taka jakość nowej hondy.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
![]() Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Rzeszów
Posty: 25
Motocykl: nie mam AT jeszcze
![]() Online: 1 tydzień 2 dni 23 godz 48 min 34 s
|
![]()
U mnie też jest mokro ale na razie to są niewielkie ubytki. Kontroluję na bieżąco poziom płynu w zbiorniczku wyrównawczym. Jest to rzeczywiście problem tego modelu.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Zarejestrowany: Jun 2024
Posty: 4
Motocykl: RD03
![]() Online: 1 godz 19 min 5 s
|
![]()
Witam serdecznie wszystkich
![]() czy ktoś z Pań lub Panów przerabiał może temat obniżania hondy cb500 x i może się podzielić jakimiś cennymi radami ? Chciałbym kupić taki motocykl dla żony , ale niestety jest za wysoki. Pytanie czy jest możliwość osiągnięcia 780 mm. Dziękuję i pozdrawiam |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
![]() |
||||
Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
Honda Riding Gear 2019 | darius | Gadżety / wyposażenie | 8 | 25.11.2018 18:28 |