|
|
#29 |
![]() Zarejestrowany: May 2010
Miasto: P-ń
Posty: 622
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 2 tygodni 6 dni 3 godz 12 min 10 s
|
Może skutera też da się przerobić na advenczera
Ostatnio edytowane przez Danny : 08.06.2022 o 15:55 Powód: Usunięcie części posta dot. sprzedaży motocykla |
|
|
|