![]() |
|
Uklad paliwowy i wydechowy Montaż i demontaż baku, kraników , gaźników, , tłumiki , filtry powietrza i paliwa, linki, pompy paliwa elektryczne i podcisnieniowe, ustawienia gaźnika, poprowadzenie przewodów. |
![]() |
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
![]() |
#1 |
:O
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: warszawa
Posty: 684
Motocykl: RD07
Przebieg: 38000
Galeria: Zdjęcia
![]() Online: 6 dni 21 godz 31 min 54 s
|
![]()
podkładki pod sprężynkę można dorobić z wkrętów do drewna lub płyt gipsowych, kwestia dobrania odpowiedniej wielkości. same z siebie te podkładki nie padają, musiałeś jechać na sucho albo inne licho jakie. jak będę w domu podeślę foty jak to zrobić. działa! należy tylko pamiętać aby sprężyna z przerobionymi podkładkami miała taką samą wysokość jak z plastikowymi.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Przemyśl
Posty: 739
Motocykl: RD07a
Przebieg: średni
![]() Online: 1 miesiąc 4 tygodni 11 godz 5 min 47 s
|
![]()
Klanol dzięki fest bedę dzwięczny .Pompa na razie żyje choć dziś dostała mocno w d.... . Myslałech żeby take cuś z poksyliny se wyklepać ale Twój pomysł bardziej mnie się podobywuje.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
![]() |
||||
Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
Przeróbka pompy paliwa bez przekaźnika, 2 elementy, działa :) | pekos1988 | Uklad paliwowy i wydechowy | 23 | 19.03.2013 21:26 |
O-ring pompy paliwa | banditos | Uklad paliwowy i wydechowy | 1 | 26.03.2011 12:05 |
czy to przekaźnik pompy paliwa? | MChmiel | Układ elektryczny i zapłonowy | 4 | 04.05.2010 22:33 |