|
|
#11 |
![]() Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Kiełczygłów
Posty: 2,111
Motocykl: RD07a
Przebieg: 00000
Online: 4 miesiące 1 tydzień 4 dni 20 godz 17 min 29 s
|
A nawet jeśli się chwali to co? dupa boli że ktoś lepiej ma?
|
|
|
|