Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 17.12.2015, 13:37   #1
borys609
 
borys609's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: podwrocławskie zadupie
Posty: 833
Motocykl: '12 LC4 690 Enduro R
borys609 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 dni 21 godz 32 min 45 s
Domyślnie

Pierdu, pierdu DCT... Wszyscy się tym podniecają i w sumie słusznie, bo to coś nowego w tym segmencie motocykli (nie liczę Crosstourera bo to takie wiadro z kardanem). Już nawet nakręcili film udowadniający o ile szybciej pojedzie po szutrze automat względem manuala.. Nie ma co, ciśnie się na usta "Honda szybsza niż wygląda" .
Panowie z marketingu jak i pracownicy Hondy twierdzą, że działa to zajebiście, pierwsi testerzy też tworzą na ten temat peany. Dział marketingu sprzeda ten temat niemal jak bawarczycy hasło "unstoppable"... I dobrze.

Tylko żeby żaden z tu piejących w zachwycie nie pluł przez zęby, gdy mu się to cudowne DCT rozsypie w jakimś Tadżykistanie, o ile w ogóle to cudo tam o własnych siłach dojedzie. Bo wtedy przyjdę ja i powiem znamienne "a nie mówiłem?" .

Oczywiście sarkastycznie się tylko nabijam, więc najwięksi ortodoksi proszeni są o nie raportowanie tego posta .

P.S. Nadal nie uzyskałem odpowiedzi w temacie dziwnych, odkrytych urządzeń elektrycznych (jedno z radiatorem) w okolicach tylnego koła. Nikt tego nie zauważył?
borys609 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.