Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Regularne czynności serwisowe

Regularne czynności serwisowe Wymiany: płynu hamulcowego, chłodniczego, oleju silnikowego i w zawieszeniu, filtrów, opon, zębatek i łańcuchów, świec. Regulacje: zaworów, gaźników, łańcuchów, łożysk główki ramy, świateł. Kontrola: opon, linek, akumulatora, łożysk, przygotowanie do sezonu i do zimy, smarowanie elementów.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25.08.2014, 23:17   #1
bass


Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 661
Motocykl: RD07&1000RR
bass jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 3 godz 26 min 56 s
Domyślnie

kupić dobry łańcuch... wtedy nawet jak na gumie będziesz latał to mu nie zaszkodzi... szkoły są dwie - albo kupujesz górną półkę ( i nie chodzi tu o podstawowego DIDa ) i się nie przejmujesz pokonując kilometry albo inwestujesz w jakiegoś "irysa" i potem walczysz z naciągiem, nierównym rozciąganiem i dość szybkim końcem jego żywota ... sporo osób kupuje takie łańcuchy przed sprzedażą motocykla
bass jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.08.2014, 13:08   #2
bouli
 
bouli's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2010
Miasto: نيسا Nysa
Posty: 289
Motocykl: CRF1000
Przebieg: rośnie
bouli jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 23 godz 17 min 47 s
Domyślnie

Bass i tu drogi kolego mógłbym z Toba polemizować. Ja miałem IRYSA przez 20tysiaków i dopiero teraz jak skończył się naciąg tzn. szybko się naciąga co 500 km zobaczyłem jaka to była marka, a nie wiem ile zrobił jeszcze na nim poprzedni właściciel ale liczmy, że służył tylko 20 tyś. i dopiero teraz mam naciąg na 29 oczku. Dlatego też irys będzie miał u mnie dobrą opinie. Teraz zakładam RK xso zobaczymy ile pociagnie.
bouli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
luz łańcucha? kamol Rama, zawieszenia, napęd 12 16.05.2008 23:25


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.