Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Szpej turystyczny - Produkty i Porady > GPS > Hardware

Hardware Opisy sprzętu, porady dotyczące wyboru...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 08.01.2012, 21:24   #23
Mutomb


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Kalisz
Posty: 20
Motocykl: G650X-challenge
Mutomb jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 2 godz 42 min 34 s
Domyślnie

Podejrzewam ze tak jak jest w specyfikacji Montana przyjmie 200 sladow i to zupelnie jak dla mnie wystarczy. Istotna sprawa to dlugosc tego sladu.

@Miszel
Jesli dobrze zrozumialem ustawiamy np automatyczny zapis sladu z kazdego dnia. Wlaczamy zapis sladu w odbiorniku. Przy przekroczeniu limitu 10tys. pkt sladu aktywnego jest on automatycznie zapisany pod jakas tam nazwa z pelna szczegolowoscia? Jak zachowa sie odbiornik jesli danego dnia slad bedzie mial np 12tys. pkt. Jak go podzieli przy zapisie. Beda dwa pliki z danego dnia jeden ze sladem 10tys pkt i nastepny z 2tys. pkt? Co sie stanie po przekroczeniu pamieci 200 sladow? (chyba bedzie trudno to sprawdzic )

Od siebie moge dodac jak jest w 60Csx. Do odbiornika moge wrzucic do 20 sladow po maks 500pkt. Jesli slad wysylany z kompa na odbiornik ma wiecej to pierwsze 500 zostaje a reszta jest obcieta. Moge je wszystkie wyswietlic w dowolnych kolorach. Problem jak dla mnie to obsluga "swiezo" zapisanych sladow z poziomu odbiornika. Jesli chcialbym miec w miare dokladny slad np z interwalem np co 2 sek to musze pilnowac recznie az aktywny nie przekroczy 500 pkt i samemu go wowczs zapisac. Bede mial tak jak chce. Po zapisie, kasowanie aktywnego i od poczatku to samo. Ewentualnie po przekroczeniu podczas recznego zapisu odbiornik sam uzna ktore zachowac a ktore obciac. Jesli przekroczysz pamiec aktywnego (10tys.) to usuwane sa te z poczatku. Jest to strasznie upierdliwe.
Caly slad nieograniczony iloscia pkt i szczegolowoscia oczywiscie mi zostanie w odbiorniku ale moge go zgrac z karty dopiero przy uzyciu kompa i ewentualnie przygotowac do wrzucenia ponownie na odbiornik dzielac na odpowiednie odcinki.

Podeslalem IROKEZowi gotowe slady do wrzucenia na Montane z poziomu BaseCamp/MapSource. Jest tam 5 sladow. Najmniejszy ma 3tys pkt, najwiekszy ponad 7tys. Jestem bardzo ciekawy co Montana z tym zrobi.

Dzieki wszystkim za pomoc w rozwiewaniu moich watpliwosci

Ostatnio edytowane przez Mutomb : 08.01.2012 o 21:27
Mutomb jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Montana- kabel do zasilania Michal Zastosowanie praktyczne 9 05.11.2013 10:04
Garmin Oregon (Montana, 62, ... ) - oprogramowanie subiektywnie idealne sowizdrzal Zastosowanie praktyczne 15 27.08.2013 11:14


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.