![]() |
|
Owiewki, osłony, szyby, kanapy, zegary i linki Montaż i demontaż elementów jak: panele boczne, czacha, owiewki, szyby, kanapy, deflektory, lusterka, osłony goleni, błotniki, naklejki, zegary i linki– tylko oryginalne rozwiązania! |
![]() |
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
![]() |
#1 |
Zakonserwowany
![]() |
![]()
Po raz kolejny utwierdziłem sie w przekonaniu ze "krowa która dużo ryczy daje mało mleka" . Każdy musi doświadczyć na własnej skórze jak wygląda wykonanie takiej owiewki , pierwsze forma , potem kilka zjebanych egzemplarzy , potem chujowa mata , potem źle utwardzona żywica , bo ma być inna niż do sracza , potrzeba stracić trochę kasy i czasu aby wiedzieć o co biega , ale w końcu kiedyś przyjdzie efekt końcowy , ważne aby nie zapomnieć podliczyć kosztów !
Zamykam temat bo zaczyna się robić sranie po iglakach , którego nie lubię . Indywidualizm kosztuje . Powodzenia .
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier Wypierdalać. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
![]() Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: PRZEWORSK
Posty: 412
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
![]() Online: 3 tygodni 1 dzień 23 godz 43 min 39 s
|
![]()
Nie wiem o co chodzi
![]() Oj, można się zniechęcić. Trudno może kiedyś zbierze się minimalna ilość osób, które wiedzą czego chcą. Mam tylko nadzieję że Tobie Adamie się będzie chciało. ![]()
__________________
1) Cztery koła poruszają ciało, a dwa duszę. 2) Szczury są jak ludzie, choć odwrotnie może być. |
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
![]() |
||||
Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
AT rallye na Węgrzech! | KT1 | Imprezy forum AT i zloty ogólne | 22 | 18.07.2018 22:46 |
bmw rallye 2 pro - ktoś ma ?? | krystek | Ciuch Afrykańczyka | 41 | 14.04.2010 20:25 |
odzież w technologii Rejli | majo | Archiwum | 1 | 02.04.2009 20:55 |