Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.06.2010, 09:16   #1
fireman


Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Mińsk Mazowiecki
Posty: 17
fireman jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 2 godz 29 min 19 s
Domyślnie :)

Niestety plotki sie nie potwierdziły. CPD jest tylko i wyłącznie na 1 pojazd ...

Ja tak samo nie należę do ludzi placzliwych i bojacych się trudności (porzejechalem na hornecie bałkany albanię i wrociłem przez rumunie ) Rozważałem wypad wzdłuż nilu ale na to potrzeba wiecej czasu. Ja go posiadam ale jestem calkowicie świadom że niektórym osoba jest cięzko wyrwać od szefa 2 tygodnie nie wspominająć juz o dłuższym terminie.

Tak jak pisalem, wszystko jest do ustalenia. Jeśli znajdzie się chętna osoba, przeprowadzimy burze mózgów. Każdy ma jakieś inne cele, co innego by chciał zobaczyć, inna trasa by chcial przejechać. Kompromis

Pozdrawiam Bartek

P.S. Chomiku . Juz dawno prześwietlilem Twoją strone . Moim celem na przyszłość tak samo jest RPA. Mam nadzieję że jak bede miał kilka wątpliwości chetnie pomożesz ?!?

Ostatnio edytowane przez fireman : 16.06.2010 o 09:44
fireman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.06.2010, 08:03   #2
chomik

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 2,779
Motocykl: RD03 RD07a Tenere700 WR
Przebieg: 666
chomik jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 1 dzień 4 godz 28 min 33 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fireman Zobacz post
Rozważałem wypad wzdłuż nilu ale na to potrzeba wiecej czasu. Ja go posiadam ale jestem calkowicie świadom że niektórym osoba jest cięzko wyrwać od szefa 2 tygodnie nie wspominająć juz o dłuższym terminie.
P.S. Chomiku . Juz dawno prześwietlilem Twoją strone . Moim celem na przyszłość tak samo jest RPA. Mam nadzieję że jak bede miał kilka wątpliwości chetnie pomożesz ?!?
Nie polecam jazdy wzdłuż Nilu, chyba, że lubisz jazdę z ochroną policyjną przy prędkości 40 km/h. Generalnie Egipt nie jest Państwem przyjemnym do poruszania się swoim środkiem transportu.
Pewnie, że pomogę namiary masz na stronie.
__________________
www.motopodroze.pl
chomik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Egipt benek Umawianie i propozycje wyjazdów 11 18.01.2013 18:57


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.