|
|
|||||||
| Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym. |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,909
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 18 godz 47 min 30 s
|
Dzisiaj bylem w zaprzyjaznionym salonie Jamachy chcac obejrzec nowa XTZ,ale okazalo sie,ze dopiero od 1 maja bedzie ona oficjalnie do kupienia.na moje szczescie trafi rowniez do owego salonu.Bardzo mnie to ucieszylo i wstepnie umowilem sie na jazde wstepna.mam nadzieje,ze nic sie nie poknoci i juz wkrotce bede mogl podzielic sie z wami moimi opiniami.Osobiscie nie moge sie doczekac
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zakonserwowany
![]() |
Miałem okazję przyjrzeć sie Tenerce na Motodays w Romie , projekt całkowicie zrealizowany w Japan w 36 miesięcy . Produkcja będzie odbywać się wyłącznie u skosnokich , to dobrze wróży , przynajmniej przez pierwsze dwa lata , gdzie będzie produkowana w limitowanej serii . Potem , albo zaprzestaną produkcji , albo okaże się hitem sprzedaży , trzeba dobrze poznać japończyków , żeby chociaż w małym stopniu zrozumieć ich sposób myślenia .
Motocykl prezentuje się całkiem , całkiem , rewelacyjnie wyważony ( przynajmniej takie wrażenie sprawia siedząc na nim ) , kilka innowacyjnych gadżetów jak : zintegrowany ABS z UBS ( coś podobnego jak w Viadrze ) , system D-mode , który pozwala na zmianę map zapłonu , oraz kontrola trakcji , niektóre systemy mają możliwość ręcznego wyłączenia . Zamieniłem dwa zdania z Paolo Pavesio dyrektorem marketingu i komunikacji z Yamaha Motor italia , na moje pytanie dotyczące przeznaczenia i potencjalnej klienteli nowej Tenerki , odpowiedział : " Tenera została stworzona dla doświadczonych motocyklistów , szukających motocykla do komfortowych wyjazdów w odległe zakątki naszej planety , którzy cenią komfort , innowacyjne rozwiązania i nie chcą posiadać tuzinkowego motocykla z niemieckiej stajni " " Jedynym motocyklem na dzień dzisiejszy mogącym konkurować z innymi w tym segmencie jest Varadero , ale traci z roku na rok klientów ze względu na brak rozwoju od 2003 roku w przeciwieństwie do konkurencji , właśnie dlatego chcielibyśmy wypełnić naszym produktem miejsce Vardero , które zapewne w najbliższym czasie zostanie wycofane z produkcji" . Początkiem maja , będę miał możliwość przejażdżki , wówczas coś od siebie napiszę .
__________________
Non si invecchia in base al tempo che si ha alle spalle, si invecchia quando si inizia a dimenticare i sogni . |
|
|
|
|
|
#3 | |
![]() Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 302
Motocykl: RD07
Online: 1 tydzień 6 dni 5 godz 6 min 26 s
|
Cytat:
Nowa Tenera ma zastąpić VARADERO ? Varadero może konkurować ? Mnie się wydaje że te dwa motocykle to zupełnie inne pułki, nie mówiąc o tym ze marki, bo to oczywiste Coś ten szef marketingu chyba pierdzieli od rzeczy. Wszyscy już chyba zauważyli że nowej Tenerze bliżej do GS-a
|
|
|
|
|
|
|
#5 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Germany
Posty: 5,909
Motocykl: CRF1000D+Cegla+Czelendz
Online: 4 miesiące 1 tydzień 5 dni 18 godz 47 min 30 s
|
Jak najbardziej sie zgadzam.Nie wiem skad to porownanie,moze z checi rywalizacji z Honda.
Ostatnio edytowane przez myku : 08.04.2010 o 20:56 |
|
|
|
|
|
#6 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,439
Motocykl: Nie mam już Afryki
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
|
Bo do GS to trochę im wagowo nie wyszło
|
|
|
|
|
|
#7 | |
|
Zakonserwowany
![]() |
Cytat:
.
__________________
Non si invecchia in base al tempo che si ha alle spalle, si invecchia quando si inizia a dimenticare i sogni . |
|
|
|
|
|
|
#8 |
![]() Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 302
Motocykl: RD07
Online: 1 tydzień 6 dni 5 godz 6 min 26 s
|
Jasna sprawa Adagiio. daj znać jak wrażenia z jazdy
|
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Yamaha TDM 850 czy Yamaha Super Tenere ? | Kubaandcom | Yamaha | 48 | 21.04.2022 15:05 |