Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02.02.2010, 22:23   #21
Marcin-BB

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bielsko Biała
Posty: 1,662
Motocykl: TA 600/rd03
Przebieg: 48ooo
Marcin-BB jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 6 dni 9 godz 2 min 18 s
Domyślnie

Ata:
http://www.allegro.pl/item900382146_...50_1998_r.html

Z Niemiec i cena "nie okazyjna" tylko bliższa tym frankowy. Była w zeszłym sezonie wystawiona za 18500. Rozmawiałem wtedy ze sprzedającym, wydawał się rozsądnym człowiekiem, był gotów spotkać się w połowie drogi do BB.
Marcin-BB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.02.2010, 22:34   #22
JareG
Piast Kołodziej
 
JareG's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Toruń
Posty: 1,892
Motocykl: RD03
JareG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 17 godz 44 min 37 s
Domyślnie

Kolego Marcinie.. skoro interesuja Cie sprzety bliskie cenowo tym od Franza (albo od Tomkav4), to przeciez najprosciej bedzie od nich kupic. Wtedy odleglosc jest niewazna, bo masz pewnosc ze sprzet jest OK. I nawet jechac po niego nie musisz, chlopaki Ci go zapakuja i wysla kurierem.
Moznaby tez przyjac zalozenie, ze to samo - mowa o pewnosci - tyczy sie wiekszosci sprzetow z forum.
A skoro odleglosc nie ma wielkiego znaczenia (bo sprzet pewny), to po co szukac czegos blizej..? Chyba tylko i wylacznie dla ceny.
__________________
Pozdrawiam z Torunia i okolic,
Jarek

K1200RS & TRX850 & XTZ850
JareG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.02.2010, 22:49   #23
Marcin-BB

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bielsko Biała
Posty: 1,662
Motocykl: TA 600/rd03
Przebieg: 48ooo
Marcin-BB jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 6 dni 9 godz 2 min 18 s
Domyślnie

Już dawno bym kupił od Franza- miał 3 sztuki w moim zasięgu i pasujące mi kolorem, rocznikiem, itd, ale morduję się ze sprzedażą deauvilla- a mam ultimatum w domu (tylko jeden motor). Jak znów przytarga coś, na widok czego będę się ślinił, to tym razem zrobię rezerwację! Mądry Polak po szkodzie.........a tymczasem szukam jakiejś alternatywy, czegoś na wypadek gdybym znów nie zdążył sobie cukierka od niego zaklepać.
Marcin-BB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.02.2010, 23:02   #24
magik81


Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: London UK, SzarbskoPL
Posty: 39
Motocykl: RD07
Przebieg: 16,000
magik81 jest na dystyngowanej drodze
Online: 22 godz 17 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin-BB Zobacz post
Dziękuję Tym nielicznym za rzeczowe odpowiedzi!. Rozpętała się burza w szklance wody- niepotrzebnie. Widzicie, gdybym mógł ruszyć dupę, pojechać i dotknąć to nie pisał bym próśb o obejrzenie czy opinie- tylko pojechałbym sam, ewentualnie po oględzinach podzielił się z Wami rozterkami i fotkami. A tak dalej niewiadoma- nic trudno! Sęk w tym, że przedwczoraj przywiozłem ze szpitala do domu małą, tygodniową Zosię i jej Mamę- no i nijak się teraz ruszyć gdzieś dalej. Dyżuruję w domu i jak mała zasypia to siedzę przed kompem i wertuje alledrogo, bo już sezon blisko. Wiem, że najlepiej by było kupić na forum, ale jedyne dostępne tu sprzęty są 400-600 km ode mnie. Dlatego jak coś jest ciut bliżej to się grzecznie pytam- widział ktoś lub zna

Randal dzięki za szybką odpowiedź- słów na wiatr nie rzucam- będziesz blisko to zaglądaj po zarobioną śliwowicę!

Na wstepie gratuluje corki, jak troche podrosnie pewnie bedziesz musial poszukac dla niej jakiegos mini moto. Tez czekam na corke, ale ma przywitac swiat dopiero w koncu kwietnia.
Wracajac jednak do wspominanej AT. Mieszkam w Anglii i z tymi motorami rzeczywiscie bywa roznie, ale roznie bywa tez w POlsce i wszedzie indziej. Wiadomo, ze w UK ddzysto i mokro, ale jak sie dba o motocykl to sie ma, a jak nie to wiadomo- zasada z rzedu tych uniwersalnych. Sam mam w Polsce At na ktorej przyjechalem z UK i uwazam, ze naprawde jest w wysmienitym stanie(2003, 16000km, zawsze garazowana), druga z 2001r, czarna, z przebiegiem ok 27tys km sprzedalem latem niejakiemu Andrzejowi z Bielska Bialej(nie wiem czy jest na forum) za jakies 20 000pln o ile pamietam-moze nawet ja widziales w miescie, zolte reflektory, latwo rozpoznac. Przyznam jednak,ze widzialem sporo motorow w uk i czasem(nierzadko po przejechaniu niemalej drogi) pozostawalo mi tylko wzniesc rece do nieba i prosic Boga o zlitowanie sie nad czlowiekiem, ktory tak zapuscil swoj motor. A skoro byla juz mowa o Bogu, no to posluze sie cytatem z biblii: "szukajcie a znajdziecie" (bardziej uniwersalne niz nam sie wydaje) czyli nie ma co pochopnie podejmowac decyzji, przyjdzie czas to znajdziesz to czego szukasz.
Konkludujac. Jesli mieszkasz niedaleko to jak juz bedziesz mial chwilke jedz i ja obadaj, bo na zdjeciach rzezcywiscie niezle sie prezentuje. Moto jest z uk wiec moze ma jakas historie serwisowa, np; stare przeglady(tzw MOT) potwierdzajace przebieg i mowiace o tym co w trakcie badania techn. bylo do wymiany- jesli naturalnie cos bylo.
prawda jest jednak taka, ze w uk nie kupilbys raczej takiego motoru(w dodatku z kuframi ) za te pieniadze, wiec albo gosc potrzebuje kasy i sprzedaje ja na szybko albo Bog wie co z tym motorem.
B3
magik81 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.02.2010, 23:07   #25
JareG
Piast Kołodziej
 
JareG's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Toruń
Posty: 1,892
Motocykl: RD03
JareG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 17 godz 44 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin-BB Zobacz post
Już dawno bym kupił od Franza (..) a tymczasem szukam jakiejś alternatywy, czegoś na wypadek gdybym znów nie zdążył sobie cukierka od niego zaklepać.
Niedlugo bedzie dobry okres do sprzedazy sprzetow, wiec moze Ci zejdzie Twoj.. jesli jednak stac Cie (moze nie w tej chwili, ale ogolnie) na sprzety Franza i jemu podobnych, to ja bym sobie odpuscil szukanie alternatyw.
Umow sie z jakims kumplem, wstaw mu grata do garazu, rodzinie powiedz ze sprzedales, kup od Franza, i powoli sprzedawaj tego pozostawionego u kumpla.
Gdybym ja sie sluchal mojej lepszej polowy, to bym per pedes zasuwal. Nowa Afryke 4 miesiace kisilem w garazu, zanim opylilem stara. A nowa tez nie byla kupiona, tylko w starej zmienilem malowanie
.. a potem doszlo BMW, to jeszcze inna historia. No i kolejna bede musial wymyslec, bo planuje 3 moto
__________________
Pozdrawiam z Torunia i okolic,
Jarek

K1200RS & TRX850 & XTZ850
JareG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.02.2010, 23:40   #26
Marcin-BB

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bielsko Biała
Posty: 1,662
Motocykl: TA 600/rd03
Przebieg: 48ooo
Marcin-BB jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 6 dni 9 godz 2 min 18 s
Domyślnie

Dzięki Jarku za dobre słowo. Ta historia o zmianie koloru- bardzo dobre!
Z kasą jestem na styk, a żonka, dzięki mnie- teraz pluję sobie w brodę- zna się na motorach trochę i sama jeździ. Więc ten numer nie przejdzie. Ale pokombinować zawsze warto!
Marcin-BB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.02.2010, 23:47   #27
JareG
Piast Kołodziej
 
JareG's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Toruń
Posty: 1,892
Motocykl: RD03
JareG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 17 godz 44 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcin-BB Zobacz post
(..)
Z kasą jestem na styk, a żonka, dzięki mnie- teraz pluję sobie w brodę- zna się na motorach trochę i sama jeździ. Więc ten numer nie przejdzie. Ale pokombinować zawsze warto!
No to moze jakby odwrotnosc mojej propozycji z kumplem - kup AT i trzymaj ja u niego*. Z domu wyjezdzasz na tym co masz, jedziesz do kumpla, przesiadasz sie.. itd.

* taka opcje stosowalem przez miesiac
__________________
Pozdrawiam z Torunia i okolic,
Jarek

K1200RS & TRX850 & XTZ850
JareG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.02.2010, 15:00   #28
Franz
Stary (P)iernik
 
Franz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Świeradów Zdrój
Posty: 3,769
Motocykl: XR400 , XR650L XL600V
Franz jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 2 tygodni 6 dni 9 godz 35 min 57 s
Domyślnie

15,500zł 1997 r. 45 TKm
Alternatywa do białej z linka
To nie jest zła cena za stan , przebieg i rocznik.


http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?t=2890
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg P2030417.JPG (888.1 KB, 12 wyświetleń)
__________________
<font color=#ffff00><b>.<font color=#000000>Tylko dwie rzeczy są nieskończone</font></b><font color=#000000>: <b>Wszechświat oraz ludzka głupota</b>, <b>choć nie jestem pewien co do tej pierwszej</b>. </font><b><font color=#000000>...  ( A.E)</font></b></font>

Ostatnio edytowane przez Franz : 03.02.2010 o 16:28
Franz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.02.2010, 16:18   #29
graphia
 
graphia's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Gdynia teraz
Posty: 3,428
Motocykl: kryzys.
Przebieg: 48 lat
Galeria: Zdjęcia
graphia jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 3 godz 13 min 41 s
Domyślnie

oj... Franz... zaśliniłem klawiaturę
graphia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.02.2010, 18:04   #30
Wolo
 
Wolo's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Poznań
Posty: 950
Motocykl: RD07a
Wolo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 29 min 48 s
Domyślnie

mmmmm.... Dospel
Wolo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Z tematu o AT Endriuzeta RAFWRO Inne tematy 64 03.02.2010 07:40
do tematu lusterka... chomik Inne tematy 33 19.02.2009 22:29


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.