Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01.11.2009, 21:13   #61
goral
GDANSK
 
goral's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: GDANSK
Posty: 40
Motocykl: juz bez afryczki - niestety
goral jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 godz 28 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał JareG Zobacz post
W PL liczy sie cena niestety..
Dlaczego tak twierdzisz ? Myslisz , ze np w cywilizowanej francjii jest lepiej ? Jest sto razy gorzej - chodzi mi okradzieze motocykli i skuterow i pozniej zwiazane z tym - kupno , albo sprzedaz .
Wspolczuje koledzy straty moto , bo to naprawde przykra rzecz , cos mi sie zdaje , ze duzo gorsza niz strata np . auta . Najwazniejsze - nie tracic nadzieji.
goral jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.11.2009, 07:58   #62
JareG
Piast Kołodziej
 
JareG's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Toruń
Posty: 1,892
Motocykl: RD03
JareG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 17 godz 44 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał goral Zobacz post
Dlaczego tak twierdzisz ? Myslisz , ze np w cywilizowanej francjii jest lepiej ? Jest sto razy gorzej - chodzi mi okradzieze motocykli i skuterow i pozniej zwiazane z tym - kupno , albo sprzedaz .
A co ma piernik do wiatraka..? Ja o czyms zupelnie innym pisalem..
__________________
Pozdrawiam z Torunia i okolic,
Jarek

K1200RS & TRX850 & XTZ850
JareG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02.11.2009, 08:08   #63
goral
GDANSK
 
goral's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: GDANSK
Posty: 40
Motocykl: juz bez afryczki - niestety
goral jest na dystyngowanej drodze
Online: 7 godz 28 min 56 s
Domyślnie

A to ,ze napisales " w Polsce liczy sie tylko cena " ,a myslisz , ze tutaj ( we francji) albo gdziekolwiek indziej to nie ?
goral jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.11.2009, 10:28   #64
OBSERWATOR


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: prawie Puławy
Posty: 39
Motocykl: TRANSALP
OBSERWATOR jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 13 godz 9 min 18 s
Domyślnie

Zazigi ja twoja sprawa ruszyła się coś?
OBSERWATOR jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.11.2009, 11:40   #65
motoartur


Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 15
Motocykl: terefere
motoartur jest na dystyngowanej drodze
Online: 20 godz 13 min 21 s
Exclamation

Cytat:
Napisał OBSERWATOR Zobacz post
Zazigi ja twoja sprawa ruszyła się coś?
Lepiej nie umieszczać publicznie informacji w takich sprawach. Każdy może czytać forum.
motoartur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.11.2009, 19:15   #66
Artuditu
Road legal
 
Artuditu's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Stolicstan
Posty: 1,319
Motocykl: AT Rd07 93r mud fighter
Przebieg: kręcony
Artuditu jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 3 godz 27 min 24 s
Domyślnie

Nie piszmy NIC na forum ogólnym. Każda ew. pomoc na .
Tak jak pisze Artur, każdy może i zapewne czyta forum.
__________________

Artuditu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.11.2009, 19:26   #67
JareG
Piast Kołodziej
 
JareG's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Toruń
Posty: 1,892
Motocykl: RD03
JareG jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 17 godz 44 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał goral Zobacz post
A to ,ze napisales " w Polsce liczy sie tylko cena " ,a myslisz , ze tutaj ( we francji) albo gdziekolwiek indziej to nie ?
To po kiego piszesz o kradziejstwie etc.?
A co do liczenia sie, to po kiego kupowac kradzione jak czlowieka stac na legalne..? Ile zarabia sie na zachod i na wschod od Odry to chyba nie musze przypominac? (bo jak rozumiem bywasz we Francji nie z milosci do tego kraju.. tak jak i o tym, ze to MY sciagamy graty z zachodu a nie odwrotnie). Dlatego pisalem o tym, ze cena to w PL kryterium/warunek sine qua non..
__________________
Pozdrawiam z Torunia i okolic,
Jarek

K1200RS & TRX850 & XTZ850
JareG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.11.2009, 21:11   #68
PARYS
Mam przerąbane :)
 
PARYS's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: WTA
Posty: 1,656
Motocykl: RD07a
Przebieg: stoi
Galeria: Zdjęcia
PARYS jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 14 godz 55 min 9 s
Domyślnie

A ja powiem tak:
Frajerzy - już was q.. mamy!!!! Lepiej dla was starobabojeby oddajcie dobrowolnie bo jak was dorwiemy to inna bedzie gatka szmatka!

No - i tak z nimi trzeba karwa twa bo inaczej to sie karwa twa rozpanoszy jeszcze
PARYS jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.11.2009, 14:58   #69
felkowski
 
felkowski's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Warszawka
Posty: 1,482
Motocykl: RD07a
Przebieg: 66666
Galeria: Zdjęcia
felkowski jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 19 godz 27 min 40 s
Domyślnie

Tak dla otuchy opowiem swoją historie. Lat temu dwadzieścia kilka dosiadałem z dumą Jawy roadster (wie ktoś co to było ? ). Któregoś dnia znikła zpod akademika. No i oczywiście policja zgłaszanie i takie srutututu. Co wtedy robiłem? Gdzie byłem i czy nie wiem kto to zrobił? Przy szczegółowej kontroli materiału dowodowego o mało nie zostałem ukarany mandatem za nie manie ważnego przeglądu od dni czterech. Było to tak ważne, że chwilami miałem wrażenie, że to jest główną poszlaką w śledztwie. Ale jak się później miało okazać nie było to największym problemem. Wtedy to poznałem co oznacza "więzy krwi" czy "brać motocyklowa". Tak się złożyło, że spotkałem takich dwóch facetów. Dla mnie to były ikony bo pod koniec lat osiemdziesiątych jeden znich dosiadał "Katanę" drugi też ganiał jakąś japonia. Wtedy to było naprawdę coś. Slinotok na widok tych maszyn był nie do ogarnięcia. Byłem mocno zsikany jak mi się kiedyś dali tym przejechać. Otórz spotkałem ich na drugi dzień, zwierzając się ze swojego problemu. Jako młodziak z jawką 90 i to dwusuwem nie byłem dla nich żadnym kompanem, ale powiedzieli, że zobaczą co się da zrobić. Czego to ludzie nie obiecują, pomyślałem wtedy. I tyle. Goście mieszkali na Starym Mieście w Radomiu. Miejsce to nazywano "trójkatem bermudzkim". Bo wszystko tam gineło (Zbyszek potwierdzi jakby co). Coś jak "szmulki" na warszawskiej Pradze kilkanaście lat temu. Bo teraz to już nie to samo. Mineły trzy a może cztery dni. Jawa staneła przed akademikiem i to jeszcze z nowym akumulatorem. Nowy akumulator -relikwia, wtedy nie do kupienia za pieniadze. No i tu się pojawił największy problem. Ucieszony poszedłem na komendę, zgłosić że się znalazła. I tu śledztwo ruszyło z kopyta. Tylko że podejżany się zmienił. No może to nie najlepsze słowo bo wcześniej go nie było. .....no nie zgadniecie kto nim był. Nie byłem w stanie powiedzieć jak doszło do odnalezienia. Jawa została zaaresztowana na komendzie do zbadania śladów i takich tam. Po czterech ,może pięciu tygodniach panom szał pracy opadł i z braku dowodów zamkneli śledztwo Ja musiałem zorganizować przyczepę do odcholowania motura celem wykonania przeglądu, bo na kołach niewolno mi było. Zazigi może trzeba się rozjżeć gdzie indziej bo na Policję to jak widć raczej nie ma co liczyć., choć to moze tylko moje doświadczenia.
__________________
felkowski
sikanie z wiatrem to chodzenie na łatwizne
felkowski jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.11.2009, 19:19   #70
zbyszek_africa
księgowy...
 
zbyszek_africa's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Radom/Rzeszów
Posty: 1,473
Motocykl: KTM LC8 990 Adv.S 08' E-bike CUBE Fox full
zbyszek_africa jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 3 tygodni 3 dni 21 godz 6 min 3 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał felkowski Zobacz post
Goście mieszkali na Starym Mieście w Radomiu. Miejsce to nazywano "trójkatem bermudzkim". Bo wszystko tam gineło (Zbyszek potwierdzi jakby co). Coś jak "szmulki" na warszawskiej Pradze
Potwierdzam jak by co
I ja tez "odnalazłem" parę rzeczy w ten sposób, malucha, jawę 250 2T enduro, kilka rowerów, no wiadomo potem trzeba było postawić dobrą gorzałę.
Ale teraz Felek już nie te czasy, motocykli jest teraz w h.., ludzie się już nie znają tak jak kiedyś, że wiedziałem kto i czym jeżdzi po Puszczy Kozienickiej, a Afryk w 2000r. jak ja rejestrowałem swoją było 12 w Polsce (powiedział mi to kumpel w wydz. komunikacji).

Ale do rzeczy, Zazigi na pewno będziemy się wszyscy rozglądać, kto wie, może Afryki są modne, może pójdzie na części, albo na wschód.

pozdr.
zbyszek_africa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.