Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.06.2023, 11:14   #1
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,037
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 15 godz 12 min 57 s
Domyślnie

Na fotce nie widać, bo legary w momencie "sesji fotograficznej" leżały jako "przymiar" do kręcenia w bloczki kotew /zwykły, ocynkowany kątownik ciesielski 50x70/ ale docelowo pod legar poszły gumowe pasy/podkłady 4mm. dedykowane pod legary o określonej szerokości - u córki 50x70 więc pasy poszły 50-tki. Papy mam po budowie Szkodnika pewnie z dwie rolki i też zrobiła by robotę ale cięcie jej to porażka /została mi jedynie gruba 5mm. wierzchniego krycia z posypką bazaltową - tego się nic nie chyta a ostrza "niby" do papy lecą po metrze cięcia/. Tam gdzie poziom trzeba było jeszcze podrównać albo utrzymać minimalny spadek "na zewnątrz", dawałem kanapkę na dwa-trzy pasy. Wszystkie materiały z wyjątkiem wymienionych ocynkowanych kątowników poszły z "nierdzewki": Spaxy A2 5x60 do montażu samej deski i Klimas do kotew i konstrukcji pod deski czołowe. Najmniej zadowolony jestem z samej deski modrzewiowej 145x28 robionej "na szybko" pod zamówienie. Miała być jednostronnie docięta "na zero" a miejscami wychodziły przy ścianie "zęby" a kilka trzeba było na pasach transportowych dociągać bo zwykłe do paneli rady nie dawały - zobaczymy czy Spaxy wytrzymają Generalnie mnie się średnio podoba ale córce z zięciem bardzo a najważniejsze nie jest zdanie wykonawcy tylko klienta
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Finlandia - poszukiwany "Czarnuch" Azja Przygotowania do wyjazdów 0 21.05.2016 16:02
"Oranżada"dla przyszłego "zdrajcy". MOTOMYSZA Wszystko dla Afrykańczyka 7 29.10.2012 19:21
Knajpa "Dwa koła" czy "Route 66" ? arturro007 Inne tematy 11 14.08.2011 12:26


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.