Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Mała Afryka - CRF 250/300 Rally i L > Dział ogólny

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 08.06.2021, 18:42   #11
machoni
 
machoni's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2017
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 315
Motocykl: CRF1100
machoni jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 4 dni 12 godz 16 min 7 s
Domyślnie

hej,
śledzę wątek i tak czytam achy i ochy. Tydzień temu byliśmy rodzinnie na wakacjach w chorwacji i tam wypożyczyłem sobie właśnie 300l na jeden dzień (zrobiłem 300km, od asfaltów agrafek, szutrów, trawiaste łąki po kamieniste podjazdy i zjazdy).
Podzielę się moimi spostrzeżeniami:
Na pierwszy rzut oka sprzęt mały delikatny, taki filigranowy i podczas jazdy, nawrotów itd... rzeczywiście taki jest, spalanie 3l/100km . I to chyba tyle plusów z mojej oceny.
Siedzenie nie polubiło się z moimi 4 literami, kierownica jakaś taka cienka, przełączniki niby dobrej jakości, ale jakieś takie "tępe". Zawieszenie w terenie to jest jakaś totalna pomyłka powyżej 40km/h tył nie robi wcale, przód nie robi od 60km/h. Silnik mocą nie grzeszy, ani dynamiką a kręcąc go troszkę ambitniej wydaje brzydkie klepiące dźwieki (jakby zawór krzyczał zaraz się spotkam z tłokiem ). Było w wątku czy da się tym wyprzedzić TIR-a, da się ale trzeba się mocno zastanowić kiedy to zrobić i czy oby na pewno tego chcesz
Oczekuje jednak od motocykla więcej nawet od szwenduro (ciekawi mnie Ferdek jak Ty się odnajdujesz po przesiadce z Baghiry?).
Jak jeździłem Hondą zastanawiałem się do czego ją porównać, bardzo mi przypominała jazdę suzki dr125 jak byłem młody i ważyłem ze 40kg mniej , motocykl typu dr 350 w mojej ocenie bije na głowę nową crf 300. Ot taki motocykl dla małego taja pewnie będzie idealny.
Podsumowując pomimo wszystkiego honda zapewniła mi bardzo fajny dzień poszwędałem sie po ciekawych okolicach, zawiozła mnie wszędzie gdzie chciałem może nie zrobiła tego efektownie, ale na pewno efektywnie, ale drugi raz już jej nie wypożyczę.
No i oczywiście opinia jest jak dupa, każdy ma swoją.
__________________
Tylko OFF!!!
machoni jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
2021 CRF250L & CRF250 Rally Danny Dział ogólny 53 20.11.2021 16:47
XXVI WiR Rally 2021 dalej zwany podlasiakiem sluza Imprezy forum AT i zloty ogólne 205 20.11.2021 06:34
XXVI WiR Rally 2021 - koszulki jendrus Imprezy forum AT i zloty ogólne 65 27.10.2021 07:26
Endurorally 2021 Onufry22 Dział Producentów i Dostawców 91 16.09.2021 12:36
Honda crf 250 Rally Twardsza tylna sprężyna amortyzatora Viruus Warsztat 8 11.12.2019 13:56


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.