Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 11.07.2009, 00:09   #5
Big_Brother


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Poznań (Tarnowo Podgórne)
Posty: 77
Motocykl: RD07a
Big_Brother jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 godz 8 min 19 s
Domyślnie

Lepi!

Planowałem Cię odwiedzić jutro. (tzn w sobotę)... raczej przyjadę z Włodarem - ALE wyślij mi sms swój nr tel jak by co: 604 44 20 45


Co do Planów itd - to wiza do Mongolii to 3dni, ja już ją mam. jeżeli ktoś dołączy - to poczekam i za jednym zamachem złożymy potem wniosek o wizę do Rosji wspólnie.

W sumie to polecam siebie jako towarzysza takiego wyjazdu ////. mówię spoko po rosyjsku, raczej terenowo wydolę gdyż AT jest moją drugą miłością po motocross no i w sumie metodą trampingową czyli oczywiście, że nocleg pod chmurką itd co się da to po kosztach:- zjechałem mniej lub bardziej dokładnie ponad 70 państw naszego pięknego globu



Na tą chwilę ( w tajemnicy przed rodziną) też rozważam wyjazd samotnie - ale wolę zawsze mieć kogoś drugiego lub i też 3-ciego.
W sumie rozumiem się dobrze z Włodarem - i dopóki mógł jechać zabardzo nikogo nie szukaliśmy aktywnie.

pzdr
Maciej

Ostatnio edytowane przez Big_Brother : 11.07.2009 o 00:17
Big_Brother jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Mongolia 2013 gancek Umawianie i propozycje wyjazdów 107 21.09.2013 15:31
Mongolia 2011 sebol Umawianie i propozycje wyjazdów 121 01.06.2011 21:27


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.