Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Rama, zawieszenia, napęd

Rama, zawieszenia, napęd Montaż i demontaż łańcucha, zębatek, zawieszenia przedniego i tylniego, centralki i bocznej podstawki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje łancuchów, podnóżki, półki.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 18.06.2014, 19:03   #1
jurczak
 
jurczak's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 33
Motocykl: RD03
jurczak jest na dystyngowanej drodze
Online: 15 godz 5 min 6 s
Domyślnie

Promy przełożyliśmy na 5-18 sierpnia więc nie mam już wyboru. Sam nie chcę jechać w tak daleką podróż chociażby dlatego że jak moja koza się przewróci z bagażami to nie jestem w stanie jej podnieść z resztą nie o to chodzi. Nie mam doświadczenia na tyle by chcieć jechać samemu. Ja będę po X podróżach to może dojrzeję do samotnej wyprawy.
Słyszałęm że w Maju/Czerwcu lepiej jest jechać ale cóż. Pocieszające jest to że jak widzę na wyprawie kolegi trampkiem na trolltunga po drodze na szczyt jest śnieg. Może w sierpniu będzie bardziej letnio oczywiście jak nie będzie padać.
jurczak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Ratunku!Potrzebny dobry warsztat w Gdańsku. kacper Regularne czynności serwisowe 12 03.09.2012 11:41
Różne oznaczenie tłoków ! Ratunku! wieczny Silnik, sprzęgło, skrzynia 48 18.12.2009 22:23


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.