Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06.06.2014, 20:06   #551
Elwood
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Ziarko, przestań.
Nie irytuj się już.
 
Stary 06.06.2014, 20:09   #552
Ziarko


Zarejestrowany: Nov 2011
Posty: 1,599
Motocykl: nie mam
Ziarko jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 6 dni 13 godz 32 min 10 s
Domyślnie

Oj, ciężko czasem się powstrzymać, bo ręce opadają. Ale świata nie naprawię. Dobrze wiedzieć, chociaż jakimi to kategoriami myślą inni.
Ziarko jest offline  
Stary 06.06.2014, 21:06   #553
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,955
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 2 godz 52 min 6 s
Domyślnie

Ty łapiesz ja nie daje się złapać , takie życie ..... Dedykacją dla lp kończę udział w tej prowokacji : https://www.youtube.com/watch?v=m00udFijVf0
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline  
Stary 06.06.2014, 22:00   #554
siwy
 
siwy's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Białystok
Posty: 5,477
Motocykl: NAT, EXC 450, K-750
siwy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 4 dni 11 godz 22 min 53 s
Domyślnie

Mnie ciekawi statystyka ile z nas zostało zatrzymanych a ilu ukaranych mandatem, można by sondę zrobić. Mi się nie zdarzyło na szczęście. Po lasach jeżdżę motorami od czasu do czasu przez ostatnie 15 lat i jakoś się udaje. Mi odpowiada ten status quo, puki nie czuję represji. Obawiam się że jak się zacznie nagłaśniać to i leśnicy zaczną bardziej wywiązywać się z obowiązków karania wjeżdżających.
__________________
Niepuszczone bąki wędrują do mózgu i tak rodzą się posrane pomysły.
siwy jest offline  
Stary 06.06.2014, 22:05   #555
zipo
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

To moze z tej okazji Tuwim sie wypowie


https://m.youtube.com/#/watch?v=EdmZYu9Lths
 
Stary 06.06.2014, 22:07   #556
Klas
 
Klas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 155
Motocykl: Tiger 1050
Klas jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 41 min 18 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Elwood Zobacz post
Klas Kolego, Fazik to wielka postać. Wielka postać w kudłatym ciele.
W jakiś sposób f-cznie można go określić niedorozwiniętym..., w sensie, że ma jeszcze w sobie, swojej duszy i ciele, wiele do rozwinięcia.

Chciałbym mu w tym towarzyszyć... Niestety, to ledwie kilka dni w roku ale ani jedna minuta spędzona z nim, nie jest straconą. Ja, zwinięty już po trzykroć, rozwijam się przy nim w tym czasie, jak tulipan czy goździk... Krótkie chwile, ale pełne... bardzo pełne!

Mówiła dla Państwa - Czita Elwood.

P.S.
A to prawdziwy...


...Fazikus sovietikus.

Na tle żółknącego moździerza.
W Bieszczadach, na drodze leśnej, zakazanej.
Ale ja przecież nikogo nie wymieniłem ani z imienia , ani z nazwiska , ani też żadnej innej ksywki.Jeśli więc ktoś odnosi moje wypowiedzi do kogokolwiek to robi to na własną odpowiedzialność.
Jeśli zaś chodzi o wnioski płynące z dyskusji w tym wątku to są one mniej więcej takie :
Leśnicy to barbarzyńcy z innej epoki , którzy opanowali 1/3 powierzchni Polski i wybudowali sobie na niej leśne drogi asfaltowe tylko po to , aby jeżdżąc po nich strzelać prosto z samochodu do niewinnych zwierzątek oraz czaić się na bogu ducha winną , niezorientowaną i niedoinformowaną pozostałą zmotoryzowaną część społeczeństwa , grabiąc ją przy tem niczym zbóje leśne z ostatniego grosza.Gdy już się dzikim zielonym ludziom znudzi to zajęcie , to podpalają sobie kawałek lasu , po czym go gaszą aby udowodnić wszystkim jak bardzo są potrzebni.
Największym jednak zagrożeniem dla leśnego luda jest inna nacja zwana motocyklistami , która (jak twierdzi większość cywilizowanej społeczności pozaleśnej) niesie śmierć na drogach publicznych co sprawia jej niezwykłą frajdę , gdyż już w momencie wsiadania na swą piekielną maszynę , przywiązuje sobie linkę stalową do szyi aby uśmiercając innych użytkowników dróg nie zapomnieć o pozbawieniu żywota również siebie.
Klas jest offline  
Stary 07.06.2014, 08:33   #557
sowizdrzal
Turysta DualSport
 
sowizdrzal's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Chorzów
Posty: 584
Motocykl: KTM 1200 6T
Galeria: Zdjęcia
sowizdrzal is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 2 dni 4 godz 17 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Klas Zobacz post
Leśnicy to barbarzyńcy z innej epoki , którzy opanowali 1/3 powierzchni Polski i wybudowali sobie na niej leśne drogi asfaltowe tylko po to , aby jeżdżąc po nich strzelać prosto z samochodu do niewinnych zwierzątek oraz czaić się na bogu ducha winną , niezorientowaną i niedoinformowaną pozostałą zmotoryzowaną część społeczeństwa , grabiąc ją przy tem niczym zbóje leśne z ostatniego grosza.Gdy już się dzikim zielonym ludziom znudzi to zajęcie , to podpalają sobie kawałek lasu , po czym go gaszą aby udowodnić wszystkim jak bardzo są potrzebni.
Wykoślawianie i przekłamywanie rzeczywistości to też przejaw myślenia z ,,innej'' epoki...
__________________
Sowizdrzał
KTM 750 6T
Nie wierz, nie bój się, nie proś!
sowizdrzal jest offline  
Stary 07.06.2014, 10:34   #558
Klas
 
Klas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 155
Motocykl: Tiger 1050
Klas jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 5 godz 41 min 18 s
Domyślnie

Ta inna epoka musiała Cię bardzo mocno skrzywdzić , bo masz wyrażną psychozę na jej punkcie.Dla Twojej wiadomości więc :napisałem to celowo , aby uświadomić niektórym , że traktują leśników szablonowo tak jak spora część społeczeństwa motocyklistów.Widać jednak w swojej manii widzenia wszędzie poprzedniej epoki nie zrozumiałeś.
Klas jest offline  
Stary 07.06.2014, 11:07   #559
sowizdrzal
Turysta DualSport
 
sowizdrzal's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Chorzów
Posty: 584
Motocykl: KTM 1200 6T
Galeria: Zdjęcia
sowizdrzal is an unknown quantity at this point
Online: 2 tygodni 2 dni 4 godz 17 min 43 s
Domyślnie

Oczywiście masz rację.
__________________
Sowizdrzał
KTM 750 6T
Nie wierz, nie bój się, nie proś!
sowizdrzal jest offline  
Stary 07.06.2014, 11:10   #560
zipo
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał Klas Zobacz post
Ta inna epoka musiała Cię bardzo mocno skrzywdzić , bo masz wyrażną psychozę na jej punkcie.Dla Twojej wiadomości więc :napisałem to celowo , aby uświadomić niektórym , że traktują leśników szablonowo tak jak spora część społeczeństwa motocyklistów.Widać jednak w swojej manii widzenia wszędzie poprzedniej epoki nie zrozumiałeś.
Wiesz...nie jestes tu zadnym ekspertem w dziedzinie psychiatrii i to tylko jakas Twoja opinia niekoniecznie zgodna z prawda.
Ludzie-miedzy innymi ja- maja dosc opresyjnego panstwa i ukladow ukladzikow.
Po co markowac jakies prowokacje obliczone na "poznanie skrzywdzonych" ,wystarczylby prawdziwy dialog bez uprzedzen ..
Problem w tym, ze zasiedziale mendy minionego ustroju nie potrafia myslec innymi kategoriami, niz techniki taktyczne i rozpracowywanie oponenta.Kombinowanie dla wlasnych wygod i zyskow-to jest domena nomenklatury socjalistyczej,wroslej w ten kraj jak rak.
Poki ta mentalnosc bedzie w glowkach ludzi u sterow(lokalnych czy panstwowych) poty proby porozumienia z obopolna korzyscia spelzna na niczym.
Ja nie wytrzymalem i pokazalem palec i wyjechalem.
A cieple synekury zawsze przechodza z rak do rak i tak ten uklad trwa.
Mam nadzieje , ze mloda sila go rozpizdzi.
Oby.
 
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Dyskusja o pewnej Afric'e Qba Inne tematy 27 19.11.2012 21:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.