Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 23.09.2013, 19:52   #11
hubert
Jaki świeży jaki świeży ??
 
hubert's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 2,732
Motocykl: nie mam AT jeszcze
hubert jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 11 godz 51 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał hubert.ale.ten.maly Zobacz post
pierwszy zlot AT na którym można było sie poczuci jak menel przygarnięty za plotu ale któremu powiedziano ze do kibla ci nie wolno...
Hubert, nie wiem o co Ci chodzi z tym kiblem. Jeśli nie zapłaciłeś za zlot to się nie dziw bo zasady są proste - przyjeżdżasz na zlot - płacisz. Uwierz mi że zloty AT i tak do drogich nie należą, pojedź sobie na zlot Ducati albo BMW to zobaczysz. Nie chodzi tu w zasadzie o forsę tylko o szacunek do organizatora i pozostałych uczestników.

Cytat:
Napisał hubert.ale.ten.maly Zobacz post
gdybym teraz kopił AT i był by to mój pierwszy zlot sprzedał bym motor i kupil yamaha virago bo ten bardziej by do tego co widziałem pasował szczególnie kawałek jesteś szalona ktory byl z tego co widzialm hitem.................... Dramat
Oj to już przegięcie. Nie wiem czy tam na zachodzie brakuje wam dystansu czy co ? Na podlasiu na każdej imprezie takie kawałki lecą i wszyscy świetnie się bawią mimo że na co dzień takiej muzyki mało kto słucha.

Masz oczywiście prawo do krytyki ale mam wrażenie że po prostu strzeliłeś klasycznego focha
__________________
Hubert

hubert jest offline  
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Spotkanie u Ani Maćka Ashanti 4 02.07.2013 11:11
Wielka Sowa, Złoty Stok i inne ciekawe miejsca w Kotlinie Kłodzkiej skoczek82 Polska 10 14.09.2012 19:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.