Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10.06.2012, 23:02   #11
Zwierzyniec
 
Zwierzyniec's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 65
Motocykl: mamy inne
Galeria: Zdjęcia
Zwierzyniec jest na dystyngowanej drodze
Online: 22 godz 39 min 12 s
Domyślnie

Jak to pięknie opisał Danek z Transalp'a

Cześć!

Witam wszystkich po wspaniałym Zlocie w Wilczynie!
Zawsze miło się z Wami spotkać. Kto nie był - niech żałuje. Dla mnie jest to wzór godny naśladowania. A pomysł na rajd na pewno przeniesiemy na nasz lubuski grunt!
Chłopaki na Zlocie zrobili nam dobrą reklamę. Jeszcze raz dzięki! Ale to w głównej mierze - jak myślę - dlatego, że byli u nas nie raz i po prostu wiedzą jak jest!
Mimo to jeszcze raz wszystkich gorąco zapraszam na Zlot do Zwierzyńca!
Dla tych którzy nas jeszcze nie znają, przygotowałem krótki przegląd naszych imprez!
ZAPRASZAM!!!

Nasza nieformalna grupa powstała w 2009 roku podczas pierwszego ogniska (zlotu) motocyklowego zorganizowanego dla znajomych z Klubu Transalpa i motocyklistów z okolic Nowej Soli. Wszyscy zmieściliśmy się przy jednym ognisku, a rozmowy toczyły się do późnych godzin nocnych. Rano zjedliśmy pyszne pączki z cukierni Kristofa - które stały się znakiem rozpoznawczym naszych Zlotów - i udaliśmy się na wycieczkę do fabryki DAG ukrytej w lasach w okolicach Nowogrodu Bobrzańskiego. Nastąpiło tam pamiętne spotkanie ze strażnikiem leśnym. Później obejrzeliśmy Dąb Chrobry i bunkier w Wilkocinie. Postanowiliśmy, że spotkamy się za rok!



Następny Zlot, który zorganizowaliśmy przy współpracy nowosolskiego klubu West Burnig Bikers, był zdecydowanie większy. Po raz pierwszy zagrały dla nas zespoły Ten Rupees i Qla z Nowej Soli. Po raz pierwszy odbyła się również parada motocykli do pobliskiej wsi - Siedlisko. Były konkursy i wycieczka. Hitem stały się pieczony dzik i kociołek Koki! Wyszło na to, że tą imprezę musimy kontynuować!



III Zlot w 2011 roku - jak łatwo się domyśleć - był jeszcze większy. Przygotowania do niego upłynęły nam - strumieniami deszczu Baliśmy się, że nikt nie przyjedzie, ale już w piątek stawili się pierwsi, przemoczeni do suchej nitki motocykliści! W sobotę przestało padać i zaczęły się zjeżdżać motocykle z całej Polski. Oprócz stałych hitów kulinarnych, koncertów Ten Rupees i Qli, były też konkursy, m.in. "strzelanie do piesków" i konkurs na najwolniejszą jazdę motocyklem. Nowością były pokazy chłopaków na crossach. Tradycyjnie odbyła się wycieczka. Tym razem zwiedziliśmy zamek w Siedlisku, nieczynny most kolejowy w Stanach i przeprawę promową na rzece Odrze. Jednak nim jeszcze zdążyliśmy dobrze posprzątać po Zlocie, a już mieliśmy pomysł na kolejną imprezę!



"Wakacje z duchami", a raczej Zlot Podróżników Motocyklowych, to impreza zamknięta dla Klubów Transalp i Africa Twin. Spotkanie odbyło się na zamku w Siedlisku. Gościnnie odwiedził nas klub MC 96 i znajomi motocykliści. Impreza była MEGA UDANA! Jej termin zaplanowaliśmy na pełnię Księżyca - i udało się! Niebo było bezchmurne, a "łysy" po kolei zaglądał przez wszystkie okna ruin zamczyska. Na dziedzińcu umieściliśmy ekran i projektor, gdzie były wyświetlane zdjęcia i filmy z podróży. Zrobiliśmy też przerwę na oglądanie walki bokserskiej Tomak Adamka z Witalijem Kliczko. Kto się nie bał, mógł przenocować w przepięknej zamkowej kaplicy. Była możliwość zwiedzenia pięknych ruin zamku - na co dzień niedostępnych dla zwiedzających. Przewodnikiem był sam opiekun zamku i podróżnik w jednej osobie - Pan Stefan. Oczywiście były też wycieczki. Jedna po okolicznych Dalkowskich Wzgórzach - zobaczyliśmy kilka zabytkowych dworków i kościołów, a druga do Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego. Tą imprezę również chcemy kontynuować. Ale czy się uda, to zobaczymy. Tymczasem przygotowujemy się do IV Zlotu Motocyklowego w Zwierzyńcu!

__________________


Wolna Grupa Motocyklowa

Zwierzyniec
Zwierzyniec jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10.06.2012, 23:05   #12
Zwierzyniec
 
Zwierzyniec's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 65
Motocykl: mamy inne
Galeria: Zdjęcia
Zwierzyniec jest na dystyngowanej drodze
Online: 22 godz 39 min 12 s
Domyślnie

Zapraszam wszystkich chętnych do zapisywania się na listę uczestników.
Cena Zlotu, to przypominam jedyne - 60 zł.

W tej cenie pełne wyżywienie od piątku do niedzieli, udział w konkursach z nagrodami, i porządna koszulka Zlotowa!!!

Wpłat można dokonywać na konto nr: 92 1140 2004 0000 3702 4013 7966 (nazwa Daniel Kołtun, w tytule IV Zlot w Zwierzyńcu i swój NICK)



1. Diverek i Brunetka
2. mad.dog
3. Grucha
4.
__________________


Wolna Grupa Motocyklowa

Zwierzyniec
Zwierzyniec jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.06.2012, 22:02   #13
jacek_skocz
 
jacek_skocz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Mokra
Posty: 11
Motocykl: nie mam AT jeszcze
jacek_skocz jest na dystyngowanej drodze
Online: 10 godz 36 min 53 s
Domyślnie

to i ja się wybiore o ile się nie wywale bo świerzak jestem
__________________
40tka- myślę, że dorosłem do motocykla
jacek_skocz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17.06.2012, 22:19   #14
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie

1. Diverek i Brunetka
2. mad.dog
3. Grucha
4. Jacek_Skocz
5. Neno


Ode mnie wpłata "na bramie" bo niestety do ostatnich dni mój przyjazd będzie wisiał na włosku. Mam nadzieję, że to nie problem.
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18.06.2012, 18:03   #15
arturro007
Dołączył: 28.3.2007
 
arturro007's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Gorzów Wlkp.
Posty: 419
Motocykl: RD 04...czy to jest przyjaźń, czy kochanie?
arturro007 jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 6 godz 57 min 42 s
Domyślnie

1. Diverek i Brunetka
2. mad.dog
3. Grucha
4. Jacek_Skocz
5. Neno
6. Arturro007
arturro007 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.06.2012, 21:56   #16
Zwierzyniec
 
Zwierzyniec's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 65
Motocykl: mamy inne
Galeria: Zdjęcia
Zwierzyniec jest na dystyngowanej drodze
Online: 22 godz 39 min 12 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Neno Zobacz post
1.
Ode mnie wpłata "na bramie" bo niestety do ostatnich dni mój przyjazd będzie wisiał na włosku. Mam nadzieję, że to nie problem.
Ułatwieniem dla nas są dodatkowe środki wpłacone wcześniej na konto, ale wpłata przy bramie jak najbardziej nie jest problemem.

Czekamy zatem!!!
__________________


Wolna Grupa Motocyklowa

Zwierzyniec
Zwierzyniec jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.06.2012, 07:46   #17
danek
 
danek's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Nowa Sól
Posty: 120
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Galeria: Zdjęcia
danek jest na dystyngowanej drodze
Online: 19 godz 3 min 48 s
Domyślnie

Cześć!

Aktualizuję listę:

1. Diverek i Brunetka
2. mad.dog
3. Grucha
4. Jacek_Skocz
5. Arturro007

Niestety Neno odpada - siła wyższa - pewnie spotkamy się na Zlocie Podróżników Motocyklowych - naszej jesiennej imprezie na zamku w Siedlisku!

A wszystkich jeszcze niezdecydowanych na przyjazd do Zwierzyńca, postaram się zachęcić fragmentem utworu jednego z zespołów, które zagrają na naszej leśnej polanie.



Przyjeżdżajcie! - a na pewno nie będziecie żałować. Przyroda, dobra muzyka, świetne żarcie, trasa off, dużo motocykli typu "enduro turystyczne"
Zapraszam!
__________________
http://www.motozwierzyniec.pl - imprezy i spotkania motocyklowe, które robię wraz z kumplami
danek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07.07.2012, 21:50   #18
ramoneza
 
ramoneza's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: gubin
Posty: 559
Motocykl: RD04
Przebieg: 70000
ramoneza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 11 godz 51 min 5 s
Domyślnie

ja też się pisze,postaram namówić jeszcze dwóch kolesi na enduro wpłacam kaskę
do zobaczyska

Ostatnio edytowane przez ramoneza : 07.07.2012 o 21:53
ramoneza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.07.2012, 22:11   #19
ramoneza
 
ramoneza's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: gubin
Posty: 559
Motocykl: RD04
Przebieg: 70000
ramoneza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 11 godz 51 min 5 s
Domyślnie

1. Diverek i Brunetka
2. mad.dog
3. Grucha
4. Jacek_Skocz
5. Arturro007
6. Ramoneza
ramoneza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.07.2012, 22:53   #20
Grucha
Unus pro omnibus, et omnes pro uno.
 
Grucha's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2011
Miasto: Tychy
Posty: 1,098
Motocykl: 990 R, 520 EXC
Przebieg: w km ;)
Grucha jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 20 godz 43 min 0
Domyślnie

Witojcie.

nie wiem, jak to powiedzieć, ale nałożyły mi się dwie imprezy w jednym terminie. Spotkanie z Wami i kameralny wypad na dzikach w Bieszczady.

No i tu jest dylemat, czy z wieloma czarnuchami czy w trzech w dzikie tereny. Na razie wygrywają Bieszczady, ale jeden z trzech załatwił sobie kolano i .... całe życie to kwestia wyboru.

Może ktoś zna jakąś niebolesną metodę na klonowanie
Grucha jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
V Zlot Motocyklowy w Zwierzyńcu - 19-21 lipca 2013 r.! danek Imprezy forum AT i zloty ogólne 42 29.07.2013 21:00
16. Mazurski Zlot Motocyklowy- Ełk 2012 29.06-01.07.2012 SzymonBBI Imprezy forum AT i zloty ogólne 26 09.07.2012 21:19
I Kaszubski Zlot Motocyklowy - 14.08.09r. Ciapek Imprezy forum AT i zloty ogólne 4 17.08.2009 13:13
IX Ogólnopolski Zlot Motocyklowy JuIo Imprezy forum AT i zloty ogólne 4 27.07.2009 23:13


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.