Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03.06.2011, 01:47   #31
wator


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Kraków
Posty: 39
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 143000
wator jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 8 godz 52 s
Domyślnie

Jaca GDA i Carlos - piszę tutaj aby była spójność informacji. Jeśli ktoś chciał bym przekazać mi coś co nie powinno iść to forum to PW. Jaca GDA możemy tak zrobić jak mi napisałeś, ale ja mam na tyle specyficzną pracę i okres w życiu iż ciężko mi się umówić na wiążącą godzinę. Mój nr telefonu to 503-333-818, Jaca GDA podeślij mi swój, najszybciej będzie jeśli zrobimy konferencję (ja mogę do wszystkich zadzwonić na raz). Tutaj godzina mi lotto, byle nie wcześniej niż 10:00. Z GPSem nie wiem w sumie jak jest - Wojtek bardziej się orientuje (dołączymy go do konferencji), ogólnie to chyba działa, ale nie wiem czy mapy się same przełączają. Jak coś to mam też jakieś papierowe, ale ich jeszcze nie otwarłem. Z tego co wiem to możliwe że mogę załatwić wydruk mapy papierowej w kolorze, format w zasadzie dowolny - jeśli by była taka potrzeba, tylko nie wiem czy jest - ale tak czy siak potrzebne są do tego dane! Mapę Rumunii posiadam dokładną drogową i w GPSie rastrowa też działa. Właśnie sobie przypomniałem w GPSie nie działa mapa Ukrainy rastrowa (rastrowa czyli ta w skali 100.000 na Ozim). Wydaje mi się iż trzeba przemyśleć kwestię dojazdu Carlosa i Jaca, ja z Wojtkiem wyjeżdżamy z Krakowa wiec mamy bliżej. Uogólniając pytanie jest zasadnicze - o której możecie od siebie wyjechać ? Jeśli ktoś może wyjechać np dzień wcześniej to z noclegiem w Krakowie nie ma problemu. Czy jeśli możecie wyjechać 10 po robocie, dokąd jesteście w stanie dojechać ? Może punkt wspólny nie w Krakowie a w przypadku wyjazdu na Uk. gdzieś po drodze ? Zastanowicie się bo to od Was zależy - ja w dniu wyjazdu mogę ok 11-12 się zbierać.
wator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2011, 02:04   #32
wator


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Kraków
Posty: 39
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 143000
wator jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 8 godz 52 s
Domyślnie

Rzeczy które posiadam na wyjazd ze sprzętu grupowego:
- kocher na benzynę + garnek ok 2l,
- namiot 3 os., - chyba że bierzemy plandekę zamiast namiotu - zawsze to bliżej natury, ale nie chroni przed komarami, za to szybko się rozkłada i składa.
- z tego co wiem dętkę do TA na przód i tył,
- 2 szt. CB radia do komunikacji, jedna zarezerwowana już przez Wojtka (fajnie jeśli byśmy mieli wszyscy CB, ale nie mam skąd pożyczyć),
- GPS z Ozi - mapy Rumuni wgrane, Ukrainy są problemy i raczej należy przyjąć że map Ukrainy nie mam pod Oziego,
- dobrą mapę papierowa Rumunii,
- sensowny aparat Foto,
- klucze warsztatowe różne,

Czego nie mam ze sprzętu grupowego:
- butli ani palnika na gaz jeśli byśmy taki brali,
- jakichkolwiek części zamiennych do motocykla,
- łyżki do kół, klucza do świec,
wator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2011, 09:03   #33
Carlos
 
Carlos's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Legnica
Posty: 147
Motocykl: CRF1100
Carlos jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 22 godz 3 min 50 s
Domyślnie

Ja mam więcej wolnego czasu, więc mogę dojechać do Krakowa wcześniej.
Biore w miare lekki namiot, standardowe klucze, kupie dętkę. Jedzenie- tych kilka dni mogę spędzić na sucho, bez garnków i gotowania ale jeśli będzie to chyba lepiej
Do rozmowy telefonicznej (konferencji), jestem gotowy w każdej chwili. Jesli nie odbiore to znaczy, że jade AT
__________________

Nie raz leżałem obok królowej
Carlos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2011, 11:19   #34
wator


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Kraków
Posty: 39
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 143000
wator jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 8 godz 52 s
Domyślnie

Odpisze w imieniu Wojtka - urlop będzie miał więc wyjazd w terminie 10-19 jest możliwy. Jaca proszę podaj swój nr telefonu i jak byś mógł napisać kiedy masz możliwość wyjechania od siebie - w stronę południową lub południowo-wschodnią.
wator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2011, 11:27   #35
gucio
 
gucio's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 61
Motocykl: RD03
gucio jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 46 min 13 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał wator Zobacz post
Właśnie sobie przypomniałem w GPSie nie działa mapa Ukrainy rastrowa (rastrowa czyli ta w skali 100.000 na Ozim).
.Nie widziałem jeszcze dokładnej mapy,Karpat Ukraińskich na gps,ale polecam turystyczna mapa karpat Ukrainskich,nawet drogi przez połoniny są zaznaczone,powinniscie kupić ją na stacji paliw,za granicą.A tak wogóle to którego wyjeżdzacie,może bym sie dołączył
gucio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2011, 12:22   #36
wator


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Kraków
Posty: 39
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 143000
wator jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 8 godz 52 s
Domyślnie

Sądzę że 10 do 19 czerwca. Ja z Wojtkiem z Krakowa, Carlos - Wrocław ale może wcześniej wyjechać czy nawet dzień wcześniej jeśli dobrze pamiętam, Jaca GDA domniemywam że z Gdańska/Gdyni i nie określił się co do tego kiedy/o której mógl by być na południu kraju. Moim zdaniem nie ma się co przejmować godzina w te czy we wte, ale starać się to spiąć tak by z Krakowa wyjechać dziesiątego (lub dziesiątego łapać się gdzieś "po drodze").
wator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2011, 12:49   #37
gucio
 
gucio's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 61
Motocykl: RD03
gucio jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 46 min 13 s
Domyślnie

termin by pasił, musze jeszcze obolały bark podreperować,rozumiem że na pierwszy rzut Ukraina ,i jedyne słuszne przejscie w Kroscienku,500 metrów asfaltem za granicą,a potem szuter las i góry,no i problem z milicją rozwiązany.
gucio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2011, 13:28   #38
wator


Zarejestrowany: May 2011
Miasto: Kraków
Posty: 39
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: 143000
wator jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 8 godz 52 s
Domyślnie

jeśli na Ukrainę to trochę dookoła podałeś, ja zawsze do Rumuni jechałem przez Mniszek k.Piwnicznej który jest bardziej na wschód od Krościenka - chyba że nie mówimy o tym samym Krościenku. Gucio podaj nr tel do siebie.
wator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2011, 14:31   #39
gucio
 
gucio's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 61
Motocykl: RD03
gucio jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 46 min 13 s
Domyślnie

Myslałem ze Ukraina idzie na pierwszy rzut
gucio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03.06.2011, 14:58   #40
Jaca GDA


Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Gdańsk
Posty: 60
Motocykl: RD07a
Przebieg: 50,000
Jaca GDA jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 dni 15 godz 50 min 43 s
Domyślnie Salam alejkujm

dobra moj nr 603 561 405 . Teraz co do terminu mysle ze uda mi się wyruszyc z domu 10 popołudniu więc dotarlbym do krakowa poznym wieczorkiem tak 23-24, jeśli byś mógł mi tam zapewnić nocleg bylbym wdzięczny, jesli późna pora przyjazdu stanowi jakąś niedogodność to podziduje do jakiegoś hotelu na trasie kraków ukraina i tam sie spotkamy.

Czy możemy spróbowac konferencji jutro o 11:00 rano? pasuje wszystkim zainteresowanym?
Jaca GDA jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Jagnię w sosie potrójnie afrykańskim, czyli Rumunia raz jeszcze [Wrzesień 2011] jagna Trochę dalej 55 03.03.2022 14:52
karpaty ukrainskie 2-5 wrzesien Mirmil Umawianie i propozycje wyjazdów 2 09.09.2012 11:58
Ukraina,rumunia 5.08-21.08.2011 joker Umawianie i propozycje wyjazdów 11 05.08.2011 16:39
2,5 tkm -Północna Italia: Dolomity, Apeniny,dolina Padu, Liguria, Toskania Jarek Trochę dalej 33 16.12.2008 21:24


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.