Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03.06.2023, 11:14   #9
Pawel_z_Jasla
 
Pawel_z_Jasla's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,033
Motocykl: RD03
Pawel_z_Jasla jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 13 godz 36 min 32 s
Domyślnie

Na fotce nie widać, bo legary w momencie "sesji fotograficznej" leżały jako "przymiar" do kręcenia w bloczki kotew /zwykły, ocynkowany kątownik ciesielski 50x70/ ale docelowo pod legar poszły gumowe pasy/podkłady 4mm. dedykowane pod legary o określonej szerokości - u córki 50x70 więc pasy poszły 50-tki. Papy mam po budowie Szkodnika pewnie z dwie rolki i też zrobiła by robotę ale cięcie jej to porażka /została mi jedynie gruba 5mm. wierzchniego krycia z posypką bazaltową - tego się nic nie chyta a ostrza "niby" do papy lecą po metrze cięcia/. Tam gdzie poziom trzeba było jeszcze podrównać albo utrzymać minimalny spadek "na zewnątrz", dawałem kanapkę na dwa-trzy pasy. Wszystkie materiały z wyjątkiem wymienionych ocynkowanych kątowników poszły z "nierdzewki": Spaxy A2 5x60 do montażu samej deski i Klimas do kotew i konstrukcji pod deski czołowe. Najmniej zadowolony jestem z samej deski modrzewiowej 145x28 robionej "na szybko" pod zamówienie. Miała być jednostronnie docięta "na zero" a miejscami wychodziły przy ścianie "zęby" a kilka trzeba było na pasach transportowych dociągać bo zwykłe do paneli rady nie dawały - zobaczymy czy Spaxy wytrzymają Generalnie mnie się średnio podoba ale córce z zięciem bardzo a najważniejsze nie jest zdanie wykonawcy tylko klienta
Pawel_z_Jasla jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem