PDA

View Full Version : trail wing co to za gumy ???


Maciej
26.02.2009, 20:40
Dobry, w afryce założone mam właśnie takie gumy trail wing i chciał bym się w ogóle dowiedzieć jakie jest ich przeznaczenie ?

wiem tylko tyle że w błoto się nie nadają bo jak jeździłem to motur tańczył sobie w najlepsze:mur:

i tak pewnie założę tkc ale na tych trail wingach trochę bierznika jeszcze mam...
po za tym no kryzys jest...:mur:

Lepi
26.02.2009, 20:57
Trail wing Bridgestone? Nie wiem jaki numer ale jeśli te, jakie seryjnie są montowana w trampku (przynajmniej w niemczech) to wyrzuć je na śmietnik i nie mów nikomu gdzie bo sobie jeszcze krzywdę zrobi.

Babel
27.02.2009, 08:52
wiem tylko tyle że w błoto się nie nadają bo jak jeździłem to motur tańczył sobie w najlepsze:mur:

I nic dziwnego - toć to szosowa guma.
Ja w swojej babci mam przód TKC tył T63 - przy czym TKC to też nie jest typowa guma w teren ale daje radę:Thumbs_Up:. Po za tym w błocie to i na kostakach tanczy - ale to akurat jest fajne :)

Jak nie masz kasy to alternatywą jest Mitas e09 - ale to juz wszystko jest napisane na forum :)

hubert
27.02.2009, 09:14
W Afryce też chyba była seryjne montowana. Dosyć twarda guma bo wytrzymuje chyba spore przebiegi. Kiedyś pięknego szlifa zaliczyłem na tej oponie na suchym asfalcie, ale nie wiem czy wynikało to z dupowatości tej opony czy z tego że po prostu była stara (nie przyszło mi do głowy żeby sprawdzić datę produkcji)....

JareG
27.02.2009, 09:54
W Afryce też chyba była seryjne montowana.
:Thumbs_Up: Mam taka opone w rd07a
I w Trampku (przynajmniej rocznik 2006/2007) tez te gumy montowali.

Dosyć twarda guma bo wytrzymuje chyba spore przebiegi.
Kolega z Trampka zrobil 16kkm (glownie po asfalcie) i tyl do wymiany a przod prawie jak nowy. W mojej rd07 tez tak samo - tyl na plasko zjechany, przod igielka :D Jezdzi sie na nich nienajgorzej, prawie 3kkm na nich zrobilem, takze w deszczu, i slizgu zadnego nie zaobserwowalem.
.. ale wymieniam je na Anakee, tak czy siak.

Mecia
27.02.2009, 15:28
Mi tam Mitaski 09 przypasiły , po asfalcie w sumie nie latam nimi, ale nie jest najgorzej, a do błota są zajebiaszcze, nie było brodu którego bym nie przejechał. No może jeden jak mnie autem 4x4 wyciagali. I cena spoko