Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Dział Producentów i Dostawców > Redneck

Redneck Oferta Redneck'a

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.03.2022, 20:15   #31
przemo77390


Zarejestrowany: Jan 2015
Miasto: Warszawa
Posty: 1,829
Motocykl: inne moto
przemo77390 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 22 godz 44 min 51 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
To akurat jest bardzo subiektywne - chcesz zmierzyć kąt pochylenia motocykla na bocznej stopce? Zmierz na główce ramy i wtedy możemy porównywać.
Ja po prostu nie chcę, żeby mi moto leciało na bok jak je postawię. Nawet w garażu mnie to wk....

Poza tym jak pisałem - mam ten dystans pod nakrętką regulacyjną. Łożysko ma około 4mm wysokości - to jest jakieś 2,5 obrotu nakrętką, których Muszel nie masz.

Zdjęcia zrobię to pokazę. W każdym razie stoi na tyle wysoko, że bez czarów stawiam ją na crossowo/trialowy podnośnik wsuwając go pod spód bez podnoszenia motocykla. Jest dobrze.

Tylko te plastiki są chujowe do bólu - nie było mnie chwilę i rzadko zaglądam to nie pisałem, że akurat na 100km jebnąłem się w lesie na prawy bok na gęstym błocie. Opony zrobiły się na slicka nie wydały zupełnie i jechałem nieco za szybko ale myślę, że max 20-25kmh. Prawy plastik dolny pękł w dwóch miejscach. Pokleiłem bo nowy kosztuje ponad tysiaka - zrobienie tego z jednego kawałka aż do góry z właściwym boczkiem to w ogóle jest pojebany pomysł.

Zatem jestem w trakcie rozkminy na temat gmoli i zamiany tej chujni plastikowej na dole na coś bardziejszego. Patrząc na ceny trzeba będzie zakasać rękawy.
BTW gmole z michą z USA czy Tajlandii kosztują podobnie - około 3k złociszy z przesyłką. Z USA jakieś 850USD wychodzi. Plus cło. I nie ma do zamówienia.

Czuję, że jeśli zrobię dla siebie i będzie ok to wychodząc na zewnątrz nie opędziłbym się od zamówień na ebay sprzedając to w Europie. Tylko kiedy...

Jeszcze jedna uwaga w edycie - byłem na myjni motkiem. Pierwszy strzał z lancy i naklejki z przedniego błotnika pofrunęły w pz..dó. Na wszelki wypadek uważajcie przy myciu całej reszty bo może być smutek.

m
Do kogo to?
Przepraszam jesli sie zle wstrzeliem ale od dlugiego czasu sie gubie
przemo77390 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.03.2022, 20:26   #32
wierny
Moderator
 
wierny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Bytom
Posty: 4,350
Motocykl: Była Rd07B jest Rd07C 96r. + Rd03 88r. + WSK 78r.
Przebieg: Im więc
wierny jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 2 tygodni 6 dni 5 godz 26 min 49 s
Domyślnie

Ja też się tu trochę pogubiłem. Jakby co dajcie znać co gdzie przerzucić.
__________________
"Motocykl w Polsce to nowy rodzaj jazdy konnej. To leży w naszych szlacheckich tradycjach." Z. Maklakiewicz
wierny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.03.2022, 22:22   #33
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

chyba zaaasadniczo lepiej było jak siedziałem w garażu

coś się tu rozwinęło o modach a miało być o stopce.

kurza stopka.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Poszerzenie stopki AT R07A redneck Redneck 20 20.11.2021 14:01
Kostka czujnika stopki bocznej. Drzewko91 Układ elektryczny i zapłonowy 5 26.12.2020 21:47
Poszerzenie stopki Grzechu2012 Gadżety / wyposażenie 6 09.03.2020 14:35
Big foot / poszerzenie stopki bocznej / Kacza stopa :) aciu Wszystko dla Afryki 42 31.01.2017 23:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.