Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 28.02.2021, 20:15   #11
nabrU
Stary nick: Radarman
 
nabrU's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2017
Miasto: Whiteley, UK
Posty: 2,823
Motocykl: 2017 CRF1000L DCT
nabrU jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 16 godz 6 min 22 s
Domyślnie

Powodzenia dla Was!
Już teraz wiem skąd ten wielki watek wyprzedażowy był...
Co do jutiuba: zasubskrybowane i wcale wam ta edycja nieźle wychodzi. Trzymam kciuki
nabrU jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.02.2021, 20:24   #12
AfroMan

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Opole
Posty: 242
Motocykl: RD07a
AfroMan jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 6 godz 14 min 9 s
Domyślnie

Również trzymam za Was kciuki
Z ciekawością i zazdrością będę obserwował Wasze przygody.
AfroMan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.02.2021, 20:25   #13
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,021
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 17 godz 50 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Neno Zobacz post
Psiaki rządzą! Jest z nimi cała masa problemów, nie mniej daj to trochę koloryt w naszym (moim i Ewy) obecnie dość szarym życiu.

Moja juz seniorka miks z terierem i diabli wiedza z czym jeszcze tu zarosnieta, najfajniejszy towarzysz nawet na motocyklu jeździła niesty juz sie jej wiek daje we znaki głuchnie na łózko nie zawsze wskoczyć ma siłę ale jest moc!!
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg 20170201_140741_003 (1).jpg (366.8 KB, 45 wyświetleń)
pałeł jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.02.2021, 21:15   #14
sudden
 
sudden's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Sep 2018
Miasto: okolice Warszawy
Posty: 1,419
Motocykl: CRF250L * T7
sudden jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 15 min 31 s
Domyślnie

Neno, bardzo fajne zdjęcia i filmy, mocno kibicuję Waszemu nowemu projektowi.
W samochodzie, który budujesz, masz już izolację termiczną i solary ? Jak masz to nie mam nic do powiedzenia , ale jeśli nie masz i chciałbyś podpowiedzi co mi się dobrze sprawdziło w moim, to dawaj na .
sudden jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.02.2021, 21:35   #15
garbaty


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: P-ń
Posty: 494
Motocykl: nie mam AT jeszcze
garbaty jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 2 dni 2 godz 44 min 28 s
Domyślnie

o to to, zbieraj rady bo na etapie budowy możesz zapobiec późniejszej dewastacji wnętrza celem poprawy pierdoły jak np złącze do solarów, które postanowiło się rozpiąć a jest umieszczone pod panelami, pod szafką, która trzyma się na stelażu łóżka, które musisz zdemontować... z mojego doświadczenia to najbardziej przeszkadzał mi nie chłód a gorąc w samochodzie. Nad gardą nie dałem rady wytrzymać 2ch nocy w czerwcu gdzie za dnia było +45, w nocy jedynie +32. Dobra wentylacja jest konieczna, wentylatory dachowe w oknach dometic, typowo kamperowe, ale jak dla mnie MUS, jeśli nie ma opcji na klimę stacjonarną. Webasto z zasysaniem z zewnątrz, spod samochodu (żeby było zasysane z cienia) też trochę poprawił sytuację. I dostęp do kasety kibelka z zewnątrz, co by nie latać przez kuchnię z "wiaderkiem"
garbaty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.02.2021, 21:57   #16
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał garbaty Zobacz post
o to to, zbieraj rady bo na etapie budowy możesz zapobiec późniejszej dewastacji wnętrza celem poprawy pierdoły jak np złącze do solarów, które postanowiło się rozpiąć a jest umieszczone pod panelami, pod szafką, która trzyma się na stelażu łóżka, które musisz zdemontować... z mojego doświadczenia to najbardziej przeszkadzał mi nie chłód a gorąc w samochodzie. Nad gardą nie dałem rady wytrzymać 2ch nocy w czerwcu gdzie za dnia było +45, w nocy jedynie +32. Dobra wentylacja jest konieczna, wentylatory dachowe w oknach dometic, typowo kamperowe, ale jak dla mnie MUS, jeśli nie ma opcji na klimę stacjonarną. Webasto z zasysaniem z zewnątrz, spod samochodu (żeby było zasysane z cienia) też trochę poprawił sytuację. I dostęp do kasety kibelka z zewnątrz, co by nie latać przez kuchnię z "wiaderkiem"
Cenne rady. Też do podobnych wniosków doszedłem (teraz większość wszystkich instalacji idzie "górą"), niestety kilka przewodów zostało już "zamurowanych" i modlę się, by nic złego z nimi się nie stało, bo...będę zmuszony położyć nowe
Patrz no... 3 okna z wentylatorami, Planar pod autem z zasysem spod niego... mała klima "w sypialni" ma być, izolacja na dachu solidna (7-8cm). Chyba odrobiłem całkiem nieźle lekcję - tylko z kiblem się nie udało, ale to kwestia budżetu i jeszcze innej fobii, ale to może kiedyś z czasem się podzielę co i jak.

Cytat:
Napisał sudden Zobacz post
Neno, bardzo fajne zdjęcia i filmy, mocno kibicuję Waszemu nowemu projektowi.
W samochodzie, który budujesz, masz już izolację termiczną i solary ? Jak masz to nie mam nic do powiedzenia , ale jeśli nie masz i chciałbyś podpowiedzi co mi się dobrze sprawdziło w moim, to dawaj na .
Mam jedno i drugie już za sobą. Nawet myślałem, że "układ solarny" mam jako jedyny skończony, natomiast chyba jak wszystko... wyszło, że będą małe zmiany, na szczęście kosmetyczne. Ogólnie jest niezła rzeź jeśli chodzi o ciągłe zmiany koncepcji, bo to jak myślisz, a jak wychodzi i co spostrzeżesz przy budowie to zupełnie inne spojrzenia są.

Izolacja - zostało kilka szpar "załatać". Taki miszmasz trochę, nie mniej będzie coś czego na polskim internecie nie widziałem jeszcze. Wielu pewnie będzie się śmiało, a ja poświęciłem na to kilka stówek, kilka h pracy i ufam, że to się zwróci jak przyjdą mrozy. Jeśli nie - na pewno napisze.


Cytat:
Napisał melon1968 Zobacz post
No i mam odpowiedż dlaczego tylu gratów się pozbywasz. Powodzenia lub inaczej zdrowia .
Dzięki. Co jak co, ale zdrowie (to dosłowne ) to nam na pewno się przyda.
I coś czuje, że to psychiczne, nie mniej niż fizyczne.
Co do szpeju i wyprzedaży: połowa już poszła, stawiamy (niemal)wszystko na jedną kartę i obyśmy nie wracali z tego "tourne" tak, jak miało to miejsce 13 marca ubiegłego roku, czyli z podkulonymi ogonami ;(

Gadżeciarz jestem straszny, ciężko mi idzie wyzbywanie się zgromadzonego, nawet nie używanego "majątku" ale studnia nie jest bez dna, przechować tego też nie za bardzo będzie gdzie, więc wyjścia nie ma.

Cytat:
Napisał pałeł Zobacz post
Moja juz seniorka miks z terierem i diabli wiedza z czym jeszcze tu zarosnieta, najfajniejszy towarzysz nawet na motocyklu jeździła niesty juz sie jej wiek daje we znaki głuchnie na łózko nie zawsze wskoczyć ma siłę ale jest moc!!
Podobna do naszej suni! Widzę ten sam problem zimą, co z Safi. Nasza po 2-3h na spacerze ma na sobie chyba z 500g lodu ;( Swoją drogą namiot który widać na naszym zimowym nagraniu przyjął go dokładnie 1000g!!! - ważyłem po powrocie do domu! Co do pieska - kupiliśmy jej już ubranko zasłaniające max owłosienia (zresztą druga sunia dostała taki sam), trzeba jeszcze buciki dokupić po po kilku h na śniegu i mrozie krwawi bidulka ;(

Bardzo dziękujemy za ciepły odbiór, trochę mnie to dziwi/zaskakuje (pozytywnie), bo od +/- pół roku trenujemy charaktery na "odbiór" hejtu.
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.03.2021, 06:11   #17
golab
 
golab's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Białystok
Posty: 524
Motocykl: nie mam AT jeszcze
golab jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 15 godz 22 min 39 s
Domyślnie

Pięknie się zaczyna, ten wątek śledzimy razem z żoną
golab jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.03.2021, 06:34   #18
Adagiio
Zakonserwowany
 
Adagiio's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2005
Miasto: Biecz
Posty: 4,925
Motocykl: XRV Rally
Adagiio will become famous soon enough
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 18 godz 28 min 28 s
Domyślnie

Powodzenia na nowej drodze życia.
__________________
Proszę siadać, się nie wychylać, się nie opowiadać
I łaskawie i po cichu i bez szumu i bez iskier
Wypierdalać.
Adagiio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.03.2021, 06:42   #19
CzarnyEZG
 
CzarnyEZG's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2013
Posty: 2,511
Motocykl: RD04
CzarnyEZG jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 4 dni 14 godz 46 min 0
Domyślnie

Czyta się i tu i na FB

Powodzonka.
__________________
www.kolejnydzienmija.pl

2014: Żatki Bolek na promie kosmicznym
2015: Veni Vidi Wypici
2016: Muflon na latającym gobelinie
2017: Garbaty Jednorożec
2018: Czarny Jaszczomp
2019: Rodzina 50ccm plus
2020: Żółwik Tuptuś
2021: Chiński Syndrom
2022: Nie lubię zapierdalać
2023: Statek bezpieczny jest w porcie,
ale nie od tego są statki
2024: Uwaga bo ja fruwam
CzarnyEZG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.03.2021, 15:25   #20
Novy
Moderator
 
Novy's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Niemcownia
Posty: 3,398
Motocykl: CRF 1000D/DCT
Przebieg: 48k+
Novy jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 8 godz 29 min 41 s
Domyślnie

Jaki kierunek obierzecie?
__________________
Wreszcie mam swój kawałek szczęścia w całym tym gównie dookoła
Novy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasze afryki rally madafakinges Inne tematy 302 09.03.2022 23:27
IV Nasze Wyprawy Motocyklowe Głazio Imprezy forum AT i zloty ogólne 36 04.03.2014 23:17
III Nasze Wyprawy Motocyklowe Głazio Imprezy forum AT i zloty ogólne 17 24.02.2013 23:54


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.