Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20.11.2021, 14:57   #1
schneider


Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 51
Motocykl: RD03
schneider jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 20 godz 55 min 32 s
Domyślnie Kolumbia, 3 tygodnie motocyklem w lutym, 50+, kto dołączy ?

Chcę polecieć w lutym na 3 tygodnie do Bogoty, wypożyczyć tam motocykl i trochę pojeżdzić po kraju. Dokładnych planów jeszcze nie mam, ale żona nie chce mnie puścić samego. Zorganizowane wycieczki już wznowiły nabór, więc chyba już po pandemii.
schneider jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.11.2021, 19:24   #2
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,664
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 2 godz 47 min 3 s
Domyślnie

Może taniej będzie kupić i odsprzedać później? Mi się najbardziej podobało w zona cafetera, zaskoczyło bardzo na plus Medellin - może dlatego, że uwierzyłem iż tamtejsze miasta nie mają nic, co by mnie interesowało.
Zastanów się nad włączeniem Ekwadoru, bardzo mi się tam podobało. Chyba nawet bardziej niż w Kolumbii, która nie spełniła moich wyobrażeń - inna rzecz, że oczekiwania miałem postawione wysoko, chyba za wysoko. Kilku kumpli mówiło, że to najłądniejszy kraj w którym byli. Ale ja byłem w ładniejszych.
Wobec Ekwadoru nie miałem żadnych i może dlatego podobało mi się wszystko.
Firmy wznowiły nabór, bo co mają robić - próbujemy przeżyć. Inna rzecz że w części klientów jest strach - niekoniecznie przed pandemią, czasem bardziej uzasadnione obawy przed lockdownem czy wrąbaniem się na kwarantannę.
Za 2 tygodnie lecę z ekipą do Kenii i nie bardzo wiem co zrobię jak mnie obłożą dwa dni przed wylotem kwarantanną. W marcu się wybieram z RPA do Kenii - przygotowuję się do tej imprezy, ale największa zagadka to granice, testy, PCR, kwarantanny i procedury. Nikt nic nie wie. A ja dodatkowo wiem, że wszystko może się zmienić.

Żona ma rację, lepiej we dwóch.
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.11.2021, 20:55   #3
schneider


Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 51
Motocykl: RD03
schneider jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 20 godz 55 min 32 s
Domyślnie

Myślę że kupić i sprzedać to ma sens przy kilkumiesięcznej wyprawie. Poza tym sprzedać z dnia na dzień to chyba nie jest tak łatwo. Przy cenach 25-35 EUR za dzień to chyba lepiej wypożyczyć. W Ekwadorze już byłem, na Galapagos też. Pozdrawiam.
schneider jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20.11.2021, 21:05   #4
sambor1965
 
sambor1965's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 3,664
Motocykl: RD04
Galeria: Zdjęcia
sambor1965 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 2 godz 47 min 3 s
Domyślnie

tak, przy takich cenach to rzeczywiście. Powodzenia!
__________________
Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.
sambor1965 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06.01.2022, 09:09   #5
Chudy 45
 
Chudy 45's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 137
Motocykl: RD03
Chudy 45 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 9 godz 56 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał schneider Zobacz post
Chcę polecieć w lutym na 3 tygodnie do Bogoty, wypożyczyć tam motocykl i trochę pojeżdzić po kraju. Dokładnych planów jeszcze nie mam, ale żona nie chce mnie puścić samego. Zorganizowane wycieczki już wznowiły nabór, więc chyba już po pandemii.
I jak twoje plany na Kolumbię? My startujemy 14go lutego.
Pozdrawiam Chudy
Chudy 45 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
23 Września Grecja/Turcja ok. 3-4 tygodnie schneider Umawianie i propozycje wyjazdów 0 21.08.2020 10:02
3 tygodnie w Maroku Neno Umawianie i propozycje wyjazdów 5 01.08.2014 16:13
Mongolia na motocyklu w 2 tygodnie Brie Przygotowania do wyjazdów 4 19.05.2010 21:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.