Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Układ elektryczny i zapłonowy

Układ elektryczny i zapłonowy Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, tripmastery, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 07.05.2013, 09:48   #1
vinc18


Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Gostyń Wlkp
Posty: 97
Motocykl: RD07
Przebieg: 63000
vinc18 jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 dni 20 godz 45 min 18 s
Domyślnie regulator napięcia

Witam! Najprawdopodobniej siadł regler(często luzowała mi się klema i mialem cieńko aby ją wkręcić na klej].Mam teraz problem, bo przerabiałem wtyczkę od alternatora i nie oznaczyłem kabli a jak wiadomo są 3 żółteTeraz jak kupie nowy regler nie będę wiedział jak go podłączyĆ .
Jest jakiś sposób ,żeby to odpowiednio przypasować ,a może nie ma to żadnej różnicy
Proszę o podpowiedz.
Wspomne jeszcze ,że aku całkowicie wygotowany a napięcie na odpalonym piecu ok 4v.w związku z tym drugie pytanko czy mógł paść alternator równieżPozdrawiam
vinc18 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Regulator Napięcia Jaki?? darkier Układ elektryczny i zapłonowy 46 17.10.2022 12:04
Regulator napięcia fh014aa wolly Układ elektryczny i zapłonowy 2 19.07.2011 09:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.