Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16.04.2022, 09:35   #1
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,385
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 5 godz 28 min 41 s
Domyślnie Wypadek na S8

Ogromna tragedia i przerażająca postawa ludzi, którzy wydawać by się mogło powinno stanowić filar prawa i wzór do naśladowania. Co tam się stało? wstępnie wygląda to jakby auto zmieniło pas na lewy zajeżdżają drogę motocykliście i wracając później na prawy. Motocykl szlifując również wyprzedza auto więc nie mogli go nie zauważyć!

Różnica prędkości auta i moto była duża. Niestety nie widać co wydarzyło się wcześniej.... jednak skoro był ślizg to albo doszło do zablokowania koła przy hamowaniu (=brak ABS w moto) albo coś się stało kierowcy moto ew. z pojazdem i bezpośredniej widny spowodowania wypadku kierowcy auta nie ma. Jednak nie zatrzymanie się.
mdxmd jest offline  
Stary 16.04.2022, 09:46   #2
ŁukaszBIA
blink
 
ŁukaszBIA's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Dobrzyniewo
Posty: 1,502
Motocykl: RT12
ŁukaszBIA jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 6 dni 19 godz 52 min 48 s
Domyślnie

Nie ma szans żeby nie zauważyć czegoś takiego jak to tłumaczy sędzina. Chyba że masz dwa promile..
__________________
Jedynka do dołu!
ŁukaszBIA jest offline  
Stary 16.04.2022, 09:54   #3
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Cwane podejście papugi, rozumiesz: nie widziałem i chuja mi zrobisz. Udowodnij mi ze widziałem! Gdybym widział to na pewno bym się zatrzymał.
Do tego przyklepią śp. motocykliście ze zapierdalał 200 bo tak widać na filmie według biegłych.
Koniec pieśni stary.

Takie osoby nie piastują tych stanowisk z przypadku i nie życzę nikomu zderzenia ze ściana administracji państwowej. Od czasów SB niewiele się zmieniło.

Maneta od siebie. To zawsze pomaga.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 16.04.2022 o 11:05
matjas jest offline  
Stary 16.04.2022, 10:03   #4
Emek
I CAN'T KEEP CALM I'M FROM POLAND KU_WA Słońce do 04.09.24
 
Emek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Scyzortown
Posty: 10,772
Motocykl: No Afrika anymore
Emek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 rok 5 miesiące 4 tygodni 22 godz 54 min 51 s
Domyślnie

Racja Matjasie. Mało jeżdżę po asfalcie ale ostatnio trochu polatałem i powiem że brać motocyklowa zapierdala strasznie do tego na wątpliwych technicznie maszynach. Konsekwencje są nieuniknione.
Emek jest offline  
Stary 16.04.2022, 10:53   #5
JaTomek


Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 607
Motocykl: ...............
JaTomek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 dni 12 godz 24 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał ŁukaszBIA Zobacz post
Nie ma szans żeby nie zauważyć czegoś takiego jak to tłumaczy sędzina. Chyba że masz dwa promile..
Oj mylisz się. Widziałem kilka sytuacji i jestem w to stanie uwierzyć.

Cytat:
Napisał matjas Zobacz post
Cwane podejście papugi, rozumiesz… nie widziałem i chuja mi zrobisz. Udowodnij mi ze widziałem! Gdybym widział to na pewno bym się zatrzymał.
Do tego przyklepią śp. motocykliście ze zapierdalał 200 bo tak widać na filmie według biegłych.
Koniec pieśni stary.

Takie osoby nie piastują tych stanowisk z przypadku i nie życzę nikomu zderzenia ze ściana administracji państwowej. Od czasów SB niewiele się zmieniło.

Maneta od siebie. To zawsze pomaga. .
Pamiętaj proszę, że każdy z nas bronił by się jak potrafi a to są osoby, które prawo znają wyśmienicie.

Nie broniąc nikogo ale widziałem kilku głupków na sprzętach zap...ych niesamowicie w miejscach, w których prawdopodobieństwo kolizji jest bardzo wysokie.

Policz sobie w sekundach jaką motocykl pokona drogę przy sporej różnicy prędkości. Mam ty na myśli czy jesteś w stanie wogóle zobaczyć go w lusterku biorąc pod uwagę czas trwania "procedury" zmiany pasa ruchu (spojrzeć w jedno lusterko, drugie itd).
Poza tym czas reakcji i zmienia się z wiekiem...
JaTomek jest offline  
Stary 16.04.2022, 11:03   #6
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,231
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 9 godz 23 min 34 s
Domyślnie

Następny temat gównoburza. Teraz tradycyjnie się okaże ilu tu specjalistów, ba nawet biegłych od wypadków. Nawet politolodzy się znajdą.
W dupie byłeś, gówno widziałeś - tak można podsumować tą sytuację. Co z kilkusekundowego nagrania możecie ocenić?
Gościu nie żyje, kierowca samochodu nie widać na nagraniu co widział, a tu teraz będziemy następny temat robić z cyklu SPECJALIŚCI.
Zamknąć temat, bo w kolejce się już ustawiają stęsknieni pisania.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam, łajza na Crf110
luk2asz jest offline  
Stary 16.04.2022, 11:44   #7
ferdek
 
ferdek's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Białystok
Posty: 1,440
Motocykl: Honda Africa Single
ferdek jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 dni 1 godz 25 min 0
Domyślnie

Jak to co można ocenić? Jeśli pani sędzina nie widzi wyprzedzającego ją motocykla szorującego po asfalcie na pasie obok, to albo kłamie albo jest ślepa i głucha a co za tym idzie nie powinna mieć prawa jazdy. Jedyna dyskusyjna sprawa to czy to ona doprowadziła do śmierci motocyklisty zajeżdżając mu drogę.
__________________
"A w takiej Mongolii lejesz, gdzie chcesz. Gdzie chcesz, wysiadasz z samochodu i rozbijasz namiot. Lubię jeździć tam, gdzie była komuna i gdzie można rozbić namiot."
ferdek jest offline  
Stary 16.04.2022, 11:53   #8
luk2asz
 
luk2asz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: KrK
Posty: 1,231
Motocykl: CRF1100
luk2asz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 9 godz 23 min 34 s
Domyślnie

Po pierwsze to nie pani, a pan prowadzil - i też opieram się na doniesieniach medialnych. Po drugie powtorze to co powyżej pisałem, byłeś, widziałeś, prowadziłeś samochód wtedy. No właśnie. Ja się wyłączam z tematu. Do niczego taki temat nie prowadzi, napewno nie do wyjaśnienia prawdy.
Kilka lat temu jeden gościu wywrócił moj stojący motocykl na chodniku. Tak mu się spodobało. Uszkodził kilka elementów. Miałem filmik z monitoringu. Poszedł w sieć. 8 godzin i miałem dane chłopaka, policja go zatrzymała. Okazuje się, że gościu chory psychicznie i nie mam do niego żalu. Nie chcę być nigdy w jego skórze.
Ale to co się hejt na gościa wylał, łącznie z zajebaniem go, uciecirm ręki itp, to przeraża.
I to samo robicie z tą sprawą. Nagle biednego pewnie szybko jadącego motocyklistę chcecie wybielić i skazać innego człowieka choć nawet nie wiadomo co się stało.
Podobnie z człowiekiem co poinformował na forum, że motocykl po szkodzie jest do kupienia. Wybielanie handlarzyny się zaczęło. K...aaa mac. Gdzie wy ludzie zmierzacie.
Gdzie jest przycisk do ignorowania wątku?

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdrawiam, łajza na Crf110
luk2asz jest offline  
Stary 16.04.2022, 13:06   #9
pałeł
gsm: 512242193
 
pałeł's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Rzuchów
Posty: 5,021
Motocykl: RD11a
Galeria: Zdjęcia
pałeł will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 2 tygodni 3 dni 17 godz 50 min 49 s
Domyślnie

nikogo nie wybielam, nie osadzam z filmu niewiele widac. np nie widac świateł stop w samochodzie czyli możliwe ze nie było hamowania i zwalnianiania o którym sie tu mówi
tego nie widac, sunący pojazd pewnie znajduje sie w martwy punkcie lusterka i w dodatku w które nie patrzymy ciągle. Do tego dodajmy prędkość i sie samo robi biegli szybciej wyrok postawia niż w sprawie seiczento
pałeł jest offline  
Stary 16.04.2022, 13:10   #10
matjas
 
matjas's Avatar


Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Łukasz jak do tej pory jesteś jedynym który faktycznie gówno miesza.
Nikt nie napisał ze był, ze widział, ze bylo A, B, C.
Nikt nie napisał ze ktoś jest na pewno winny lub niewinny.
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline  
Zamknięty Temat


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wypadek gruby Inne tematy 14 21.08.2016 17:32
Wypadek Evvil Inne tematy 49 24.09.2011 15:41


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.