Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 27.08.2019, 15:07   #1
PabloG


Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 7
Motocykl: RD03
PabloG jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 godz 31 min 22 s
Domyślnie Czy warto trzymać Afrykę ?

Cześć, mam do Was pytanie. Zrobiłem w tym roku(czerwiec) prawo jazdy na motocykl i zdecydowałem się na legendę motoryzacji czyli Afrykę(RD04). Przejchałem nią już 5 tyś km. Zacząłem się jednak zastanawiać czy nie podjąłem pochopnej decyzji w w kwesti kupna motocykla z dużum przebiegiem, ponieważ moja Hondziawka ma obecnie 70 000 km, nie wiem czy nie powinienem zastanowić się nad jej sprzedażą z uwagi na zbliżające się problemy wynikające z eksploatacji. 70k na motocykl to jednak chyba dośc sporo. Afryka jest teoretycznie w dobrym stanie tak bo jak na razie jedyne co poza samrowaniem łańcucha zrobiłem to wymiana klocków. Jeżdzę nią i po asfalcie i w terenie do czego ciężko było mi sie przyzwyczaićz uwagi na wagę ale jakoś sobie poradziłem Jest w tym motocyklu coś co powoduje, że nie chce się go pozbywać bo to taka hybryda turystyka i enduro i jakoś nie widzę za bardzo nic co odpowiadałoby mi bardziej no chyba że nowa Afryka.
PabloG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zagrzany motocykl- trzymac czy gasic? Mateusz93 Inne - dyskusja ogólna 12 20.08.2016 00:56
Jak bezpiecznie trzymać kasę podczas wypraw? Miedziany Przygotowania do wyjazdów 23 17.11.2013 14:55
Zajebali mi Afrykę Zazigi Inne tematy 98 09.01.2010 21:18


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.