Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Regularne czynności serwisowe

Regularne czynności serwisowe Wymiany: płynu hamulcowego, chłodniczego, oleju silnikowego i w zawieszeniu, filtrów, opon, zębatek i łańcuchów, świec. Regulacje: zaworów, gaźników, łańcuchów, łożysk główki ramy, świateł. Kontrola: opon, linek, akumulatora, łożysk, przygotowanie do sezonu i do zimy, smarowanie elementów.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 24.05.2022, 15:06   #29
irekafrica
 
irekafrica's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Dębica
Posty: 223
Motocykl: Triumph Tiger 800 XCA
Przebieg: Rośnie
irekafrica jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 2 godz 58 min 38 s
Domyślnie

Mój przypadek ku przestrodze. Kilka lat temu kupiłem wymarzoną Afrykę rd-07 z 93roku(Milka) Gość przywiózł z Włoch od jedynego właściciela z nalotem 91tyś.Byla w tak idealnym stanie że wyglądała na 3-4 lata,zero sniedzi,nalotu, pięknie złote koła, lakier,papiery z serwisu do 90tyś Zrobiłem może z 400 km i myślę a zobaczę tu i tam. Odkręciłem osłonę zębatki tam OEM jak nowa, koło do przodu łańcuch na bok, zębatka schodzi i co? Masakra!!! Na wałku były tylko listki jak paznokcie! wieloklin był tylko od czoła,nie było szans na klej. Zaspawałem zrobiłem około 10 tyś.Sprzedałem ją mówiąc kupującemu który się zgodził bo tak pięknie wyglądała. Jak znajdę zdjęcie tego wałka i tutaj wkleję to się porzygacie bo nigdzie takiego nie widziałem.Kupilem później obecną 96r że Szwajcarii z nalotem 32 tys.i jest git.Do dziś mnie gryzie myśl co skończyło tak wałek amen.
irekafrica jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Afryka zachodnia - info poszukiwane adoado0 Przygotowania do wyjazdów 3 03.04.2018 18:26
Afra z przebiegiem 4k km Roni92 Inne tematy 3 14.07.2015 15:48
ORTEZY gdzie można przymierzyć przed kupnem? Jarek_MTB Wszystko dla Afrykańczyka 7 10.08.2013 19:19


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.