Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > NAT - Nowa (przyszła) Królowa > CRF 1000 L

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27.09.2019, 14:40   #221
Fizolof


Zarejestrowany: Jun 2012
Miasto: Wrocław
Posty: 886
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Fizolof jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 6 dni 23 godz 32 min 34 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał robertG7 Zobacz post
Matjas, zdradź mi w jakich okolicznościach włączasz awaryjne. Widzę czasem jeźdźców jadących w korku między autami na awaryjnych. To wtedy?
Czytamy to samo zdanie a każdy co innego zrozumiał.... gdzie tam wyczytałeś, że Matjas używa świateł awaryjnych? Napisał wyraźnie, że jak potrzebuje w sytuacji awaryjnej użyć klaksonu to musi się zastanowić co wcisnąć
Fizolof jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2019, 15:17   #222
robertG7
 
robertG7's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Bielsk Podl/Wwa
Posty: 1,254
Motocykl: RD07
robertG7 is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 23 godz 27 min 52 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fizolof Zobacz post
Czytamy to samo zdanie a każdy co innego zrozumiał.... gdzie tam wyczytałeś, że Matjas używa świateł awaryjnych? Napisał wyraźnie, że jak potrzebuje w sytuacji awaryjnej użyć klaksonu to musi się zastanowić co wcisnąć
Qźwa faktycznie przepraszam
__________________
podpis bez buraczanych tekstów i życiowych prawd
robertG7 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2019, 15:28   #223
plaku
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

I gdzie ta LEGENDA? Botoks,kalkulatory,światełka i na koniec; szczęśliwie wydupczony klient....
  Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2019, 16:40   #224
radiolog
 
radiolog's Avatar


Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3,091
Przebieg: 30 000
radiolog is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 3 dni 8 godz 58 min 17 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał plaku Zobacz post
I gdzie ta LEGENDA? Botoks,kalkulatory,światełka i na koniec; szczęśliwie wydupczony klient....
Oczekiwania klientów rosną, sami z siebie by nie dodawali. Old school to obecnie promile kupujących
radiolog jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2019, 17:39   #225
turas
 
turas's Avatar


Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 115
Motocykl: CRF1000
turas jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 22 godz 32 min 26 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał plaku Zobacz post
I gdzie ta LEGENDA? Botoks,kalkulatory,światełka i na koniec; szczęśliwie wydupczony klient....
Takie czasy...
Jakby tego nie zrobili, to mogliby konkurować może z Benelli TRK a nie z advenczurową czołówką.
Choć nie powiem, też jestem sceptyczny i bardzo mnie cieszy, że w mojej NAT 2017 ciągnę jeszcze za linki gazu a nie kręcę potencjometrem.
turas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2019, 18:33   #226
polifoska


Zarejestrowany: Aug 2017
Miasto: Dobra
Posty: 10
Motocykl: CRF 1000
polifoska jest na dystyngowanej drodze
Online: 19 godz 13 min 41 s
Domyślnie jako były zagorzały GSowiec...

Świat idzie do przodu. Chcemy czy nie. Gdy byłem właścicielem GSa, a właściwie czterech kolejnych modeli na forum BMW "wrzało" zawsze gdy wprowadzano nowy model. "Starzy" krzyczeli, że tradycja najważniejsza i nie wolno jej bezcześcić, "młodzi" że nowości są fajne i ułatwiają życie. 100 tys. km przejechanych na GSach nauczyło mnie, że każdy model miał w sobie coś fajnego i zwykle jednak był trochę lepszy od poprzedniego. W końcu "zdradziłem" BMW i w garażu zagościła NAT z 2017r. Mamy rok 2019 i pomimo, że za każdym razem gdy odpalam silnik mam "banana" na twarzy to zamierzam zmienić moto. Już prawie zapisałem się na NNATAS. Spyta ktoś po co? Bo zawsze warto spróbować czegoś nowego. Jeszcze niedawno mówiłem, że motocykl to nie skuter i automat jest tu bez sensu. Dzisiaj może zdecyduję się na DCT (zawsze można wrócić do manuala i starszego modelu). W NAT nie ma elektronicznie sterowanego zawieszenia. W BMW zawsze je miałem i to była rzecz, której najbardziej brakowało mi po przesiadce na Hondę. Nie znam się na ustawianiu zawieszeń (ciekawe ile osób z tego forum to ogarnia) i guzik sterujący zawieszeniem przy zjeździe np z asfaltu na szutry lub leśną drogę naprawdę robił robotę w GSie. Ekraniki z ikonkami może faktycznie nie są wyposażeniem pierwszej potrzeby - kwestia gustu. Ilu z nas potrafi wykorzystać wszystkie funkcje telewizora lub nastawić więcej niż jeden program w pralce? Ale zawsze kilku się znajdzie i właśnie dla nich są wszystkie takie gadżety. Chwalmy swoje AT, NAT i jeśli mamy szansę i środki spróbujmy nowości. Przy okazji moja NAT z dużą ilością gadżetów szuka nowego właściciela.
polifoska jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2019, 18:49   #227
consigliero
Banned

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,794
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 10 godz 30 min 51 s
Domyślnie

Tanio raczej nie będzie, ale mam nadzieję że będzie lepiej wykonana od obecnej. Podjechałem dziś dowiedzieć się coś więcej u źródła ale oni wiedzą tyle co można znaleźć w internecie. Podstawowa wersja wszystkomającej podwójnej 20 kosztuje 80800 a o już nie jest mało nie wiem ile trzeba zapłacić za obecnego GSa ale chyba podobnie. Przy okazji przyjrzałem się ponownie stojącym NATom i dalej uważam że ten motocykl w szczegółach nie jest zbyt pięknie wykonany. Już kiedyś pisałem o wężu do chłodzenia silnika zaciśniętym cybantem z castoramy a teraz zwróciłem uwagę na tylną cześć ramy w kolorze białym która nie pasuje do motocykla wyprodukowanego w Japonii, oczywiście jest to moje subiektywne odczucie, ale mam nadzieję że ten element w podwójnej dwudziestce będzie bardziej wyrafinowany technicznie. Pozostaje poczekać do połowy listopada, pomacać i być może złożyć zamówienie. Dodałem konfigurację GSa aby lepiej porównać ofertę, dołożyłem wszelkich starań aby wyposażenie było porównywalne
Załączone Grafiki
Typ pliku: png 5CDA6C5A-67D6-4ED1-9C6A-BDC45160C803.png (2.00 MB, 42 wyświetleń)
Typ pliku: png D086B7E7-1F03-418E-A18A-0EFD25E3963D.png (700.0 KB, 40 wyświetleń)
Typ pliku: png EB8EDF43-73FB-4E67-9743-60986ACF016D.png (5.17 MB, 36 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez consigliero : 27.09.2019 o 19:47
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2019, 21:16   #228
mdxmd


Zarejestrowany: Sep 2013
Miasto: Lubelskie
Posty: 2,385
Motocykl: CRF1000
Przebieg: 133 000
mdxmd jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 6 dni 5 godz 51 min 57 s
Domyślnie

nie wiem po co oddzielny licznik skoro jest już tablet..., wygląd trochę zepsuli szczególnie połączenie linii zbiornika z zadupkiem.

80.000zł nie wróży dobrze... kto to kupi...
mdxmd jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2019, 22:45   #229
spoco


Zarejestrowany: Apr 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 58
Motocykl: NAT
spoco jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 18 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał mdxmd Zobacz post
80.000zł nie wróży dobrze... kto to kupi...
Ludzie których prawie stać na giejesa
spoco jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.09.2019, 22:56   #230
kristoch
 
kristoch's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Aug 2016
Miasto: Wrocław
Posty: 1,036
Motocykl: CRF*00L
kristoch jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 dni 13 godz 8 min 58 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał polifoska Zobacz post
Świat idzie do przodu. Chcemy czy nie. Gdy byłem właścicielem GSa, a właściwie czterech kolejnych modeli na forum BMW "wrzało" zawsze gdy wprowadzano nowy model. "Starzy" krzyczeli, że tradycja najważniejsza i nie wolno jej bezcześcić, "młodzi" że nowości są fajne i ułatwiają życie. 100 tys. km przejechanych na GSach nauczyło mnie, że każdy model miał w sobie coś fajnego i zwykle jednak był trochę lepszy od poprzedniego. W końcu "zdradziłem" BMW i w garażu zagościła NAT z 2017r. Mamy rok 2019 i pomimo, że za każdym razem gdy odpalam silnik mam "banana" na twarzy to zamierzam zmienić moto. Już prawie zapisałem się na NNATAS. Spyta ktoś po co? Bo zawsze warto spróbować czegoś nowego. Jeszcze niedawno mówiłem, że motocykl to nie skuter i automat jest tu bez sensu. Dzisiaj może zdecyduję się na DCT (zawsze można wrócić do manuala i starszego modelu). W NAT nie ma elektronicznie sterowanego zawieszenia. W BMW zawsze je miałem i to była rzecz, której najbardziej brakowało mi po przesiadce na Hondę. Nie znam się na ustawianiu zawieszeń (ciekawe ile osób z tego forum to ogarnia) i guzik sterujący zawieszeniem przy zjeździe np z asfaltu na szutry lub leśną drogę naprawdę robił robotę w GSie. Ekraniki z ikonkami może faktycznie nie są wyposażeniem pierwszej potrzeby - kwestia gustu. Ilu z nas potrafi wykorzystać wszystkie funkcje telewizora lub nastawić więcej niż jeden program w pralce? Ale zawsze kilku się znajdzie i właśnie dla nich są wszystkie takie gadżety. Chwalmy swoje AT, NAT i jeśli mamy szansę i środki spróbujmy nowości. Przy okazji moja NAT z dużą ilością gadżetów szuka nowego właściciela.
👍
Nic dodać nic ująć
kristoch jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rosja w 2020 bez wizy zz44 Kwestie różne, ale podróżne. 1 16.12.2018 22:42
Yamaha TTR600 vs Honda XR600R vs Honda XR650R Wolo Inne - dyskusja ogólna 84 06.02.2018 10:38


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.