Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Inne tematy

Inne tematy Motocyklowo

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27.08.2019, 21:15   #21
PabloG


Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 7
Motocykl: RD03
PabloG jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 godz 31 min 22 s
Domyślnie

Kurde dzięki za odpowiedź nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi a tym bardziej tak licznych! Mogę zrobić zdjęcie wałka, ale muszę jeszcze dojść do tego jak zdjąć obudowę bo jak mówiłem jestem mega świeżakiem. Wcześniej jeździłem na quadzie, zachorowałem zabroniono mi jazdy! Jednak wróciłem i teraz wybrałem motocykl, na razie czytam o wszystkim widzę, że jest tu masa informacji jednak, totalnych amatorów trochę nie lubi się na tym forum, ale rozumiem, że durne pytania mogą irytować. Jak zrobię zdjęcie wałka uzupełnię temat. Wiem że zębatka nie powinna mieć luzu na wałku a sam wałek o ile nie jest ekstremalnie drogi to jego wymiana i uszczelki są. Wracając do motocykla gdy na początku przeraziłem się tym jak motocykl zachowuje się w głębokim piachu jak ucieka przednie koło, miałem wrażenie że motocykl jest bardzo wywroatny i chciałem go sprzedać bo napaonych kupców od poprzedniego właściciela było sporo. Jednak poprzedni właściciel przekonał mnie żeby się nie poddawać że to kwestia przyzwyczajenia do ciężkiego motocykla, no i się przyjął po przejechaniu kilkuset km w lesie. Sprzedający wydawał się być bardzo pewny swojego motocykla. Ok odbiegam już od tematu jeszcze raz dziękuję.
PabloG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2019, 21:18   #22
lukasz_vip
 
lukasz_vip's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Lubliniec
Posty: 2,153
Motocykl: KTM LC8 950 ADVENTURE
lukasz_vip jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 6 dni 9 godz 4 min 22 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawid8210 Zobacz post
Pierwszy i jak na razie ostatni post autora...
Takie to podejrzanie znane
Coś ostatnio nagromadziło się takich akcji... nowa osoba, chwytliwy temat, 1 post i później cisza.
Next: http://africatwin.com.pl/showthread....963#post648963
lukasz_vip jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2019, 21:22   #23
Novy
Moderator
 
Novy's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Niemcownia
Posty: 3,398
Motocykl: CRF 1000D/DCT
Przebieg: 48k+
Novy jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 miesiące 4 tygodni 8 godz 29 min 41 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał PabloG Zobacz post
Kurde dzięki za odpowiedź nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi a tym bardziej tak licznych! Mogę zrobić zdjęcie wałka, ale muszę jeszcze dojść do tego jak zdjąć obudowę bo jak mówiłem jestem mega świeżakiem. Wcześniej jeździłem na quadzie, zachorowałem zabroniono mi jazdy! Jednak wróciłem i teraz wybrałem motocykl, na razie czytam o wszystkim widzę, że jest tu masa informacji jednak, totalnych amatorów trochę nie lubi się na tym forum, ale rozumiem, że durne pytania mogą irytować. Jak zrobię zdjęcie wałka uzupełnię temat. Wiem że zębatka nie powinna mieć luzu na wałku a sam wałek o ile nie jest ekstremalnie drogi to jego wymiana i uszczelki są. Wracając do motocykla gdy na początku przeraziłem się tym jak motocykl zachowuje się w głębokim piachu jak ucieka przednie koło, miałem wrażenie że motocykl jest bardzo wywroatny i chciałem go sprzedać bo napaonych kupców od poprzedniego właściciela było sporo. Jednak poprzedni właściciel przekonał mnie żeby się nie poddawać że to kwestia przyzwyczajenia do ciężkiego motocykla, no i się przyjął po przejechaniu kilkuset km w lesie. Sprzedający wydawał się być bardzo pewny swojego motocykla. Ok odbiegam już od tematu jeszcze raz dziękuję.

To jeszcze odwiedź to miejsce:
http://africatwin.com.pl/showthread....ght=Powitalnia
__________________
Wreszcie mam swój kawałek szczęścia w całym tym gównie dookoła
Novy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2019, 21:27   #24
PabloG


Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 7
Motocykl: RD03
PabloG jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 godz 31 min 22 s
Domyślnie

Widze że forum jak każde inne masa chamstwa i arogancji...brawo Panowie. Za wcześniej pochwaliłem nie zauważyłem drugiej strony. Nie jest to trolling a zwykłe pytanie, nie wiem co w tym podejrzanego, może ktoś ma jakąś paranoję ?
PabloG jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27.08.2019, 21:33   #25
Neo
Konto zamknięte na stałe


Zarejestrowany: May 2012
Posty: 1,603
Motocykl: RD03
Neo jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 4 dni 7 godz 52 min 54 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał PabloG Zobacz post
Widze że forum jak każde inne masa chamstwa i arogancji...brawo Panowie. (...)
Troszkę przesadzasz, chociaż bywalcem forów wszelakich nie jestem. A już na pewno tutaj nie jest tak jak to oceniasz. Rzuć okiem na wiadomość ode mnie, zrobisz jak uznasz za stosowne, ja też zachowam się stosownie do Twojej reakcji na prośbę.

Niby środek sezonu, a to jak nie zdjęcia stóp z pracy czy z psiakiem który je pewnie odgryzie , to jakieś przepychanki słowne. Motocykle się wszystkim popsuły że tyle emocji ostatnio?
Neo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2019, 05:55   #26
calgon
 
calgon's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Wroclaw
Posty: 2,393
Motocykl: RD04
Przebieg: 40.000
calgon jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 23 godz 44 min 33 s
Domyślnie

99% kompozytor!
__________________
Agent 0,7
calgon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2019, 08:30   #27
lukasz_vip
 
lukasz_vip's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Lubliniec
Posty: 2,153
Motocykl: KTM LC8 950 ADVENTURE
lukasz_vip jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 6 dni 9 godz 4 min 22 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał PabloG Zobacz post
Widze że forum jak każde inne masa chamstwa i arogancji...brawo Panowie. Za wcześniej pochwaliłem nie zauważyłem drugiej strony. Nie jest to trolling a zwykłe pytanie, nie wiem co w tym podejrzanego, może ktoś ma jakąś paranoję ?
Posiedzisz na forum to zobaczysz dlaczego ten temat rozwinął się tak a nie inaczej. Większość osób, które wypowiedziała się w temacie ma za soboą spory bagaż doświadczenia na tym forum.
Nie zrażaj się... to forum się kocha albo nienawidzi. To tak jak z LC4 i Suzuki DR BIG
lukasz_vip jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2019, 10:14   #28
tyran
Kiedyś R.T70
 
tyran's Avatar


Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Częstochowa
Posty: 1,420
Motocykl: Była RD04
Przebieg: 120000+
tyran jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 5 dni 6 godz 2 min 44 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał PabloG Zobacz post
Widze że forum jak każde inne masa chamstwa i arogancji...brawo Panowie. Za wcześniej pochwaliłem nie zauważyłem drugiej strony. Nie jest to trolling a zwykłe pytanie, nie wiem co w tym podejrzanego, może ktoś ma jakąś paranoję ?
(Też mi baletmistrzem pachnie)

Gdzie ty tu chamstwo widzisz?
__________________
Serdecznie pozdrawiam.
Romek T.
tyran jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2019, 10:24   #29
Lucky Luke
 
Lucky Luke's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Warszawa
Posty: 2,739
Motocykl: RD04
Lucky Luke jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 tydzień 5 godz 38 min 35 s
Domyślnie

Afryki sie nie trzyma, afryką się jeździ.
Nowy jest to się sadzi , dajmy mu czas :P
__________________
WSK125>XL650V Transalp>XR650R>TE450>DR800big>XR750VAfrica Twin>XR400R>VFR800fi>TE450ie>Bandit1200S
Lucky Luke jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28.08.2019, 10:50   #30
plaku
Gość


Posty: n/a
Online: 0
Domyślnie

Cytat:
Napisał RAVkopytko Zobacz post
Odpowiem na pytanie zawarte w tytule: Warto,.Querwa,warto!!!
Ravcio no co Ty....te padło? Querwa nie warto!!!! i kurw...a nie warto.Same problemy, mi na ten przykład zbiornik rezerwy się zdupczył i zamiast 250km przelotu, to robię 400km i się leje paliwo
z głównego. Zębatka ta mała od napędu, żeby nie latała to ją przyspawałem i jeszcze wywaliłem gumki z tylnego koła,teraz od strzała idzie na koło,gumy to nie robią roboty.....oj nie! bez, to jest jazda!.
  Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zagrzany motocykl- trzymac czy gasic? Mateusz93 Inne - dyskusja ogólna 12 20.08.2016 00:56
Jak bezpiecznie trzymać kasę podczas wypraw? Miedziany Przygotowania do wyjazdów 23 17.11.2013 14:55
Zajebali mi Afrykę Zazigi Inne tematy 98 09.01.2010 21:18


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.