Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Rama, zawieszenia, napęd

Rama, zawieszenia, napęd Montaż i demontaż łańcucha, zębatek, zawieszenia przedniego i tylniego, centralki i bocznej podstawki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje łancuchów, podnóżki, półki.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 29.01.2013, 23:11   #19
ozeh

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Bielsko-Biała
Posty: 96
Motocykl: RD04
ozeh jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 11 godz 4 min 13 s
Domyślnie

Sprawdziłem dzisiaj jak wygląda u mnie kwestia luzu na łożysku główki ramy. Wyczuwam naprawdę minimalny luz - jest taki ledwo wyczuwalny "przeskok" przy popychaniu i pociąganiu za spód lag. Podczas jazdy końcem sezonu nie wyczuwałem jakichś negatywnych objawów, a teraz sprawdzam, bo jest okazja. Chciałem się dopytać bardziej doświadczonych kolegów czy taki nieznaczny luz można omylnie zwalić na łożysko główki ramy, a tak naprawdę to jakiś inny problem? Jeśli tak, jak się upewnić? Kiedy stojąc przed motocyklem chwytam za kierownicę i próbuję ruszać przód-tył jest to samo.

Da radę wyregulować łożysko bez klucza dyno (mam dosyć dobre klucze, ale dyno niestety jeszcze nie)? Coś mi odpadnie? Czy warto to rozbierać w ogóle?
ozeh jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wymiana i regulacja łożyska główki ramy podos Rama, zawieszenia, napęd 95 01.08.2018 18:52
Łożyska główki ramy STRUś Rama, zawieszenia, napęd 37 23.08.2017 22:47
łożysko główki ramy czy lagi? Mecia Rama, zawieszenia, napęd 27 08.06.2009 14:50


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.