Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.11.2021, 15:35   #111
El Kowit
Banned


Zarejestrowany: Jul 2021
Miasto: Świat równoległy
Posty: 766
Motocykl: Wrublin 300KM
El Kowit jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 9 godz 32 min 12 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lis Zobacz post
Nie mów, bo przytyłem już 15...
Szczupła kobita, to ładna kobita.
Szczupły facet, to atrakcyjny facet;.
El Kowit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.11.2021, 15:40   #112
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,626
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 16 godz 47 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał El Kowit Zobacz post
Szczupła kobita, to ładna kobita.
Szczupły facet, to atrakcyjny facet;.
Ej, no nie koniecznie, chyba ze sie Barbie i Kenem bawiles w dziecinstwie.
Zdrowie i atrakcyjnosc seksualna nie lezy jedynie na linii gruby-chudy.
redrobo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.11.2021, 16:22   #113
El Kowit
Banned


Zarejestrowany: Jul 2021
Miasto: Świat równoległy
Posty: 766
Motocykl: Wrublin 300KM
El Kowit jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 9 godz 32 min 12 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał redrobo Zobacz post
Ej, no nie koniecznie, chyba ze sie Barbie i Kenem bawiles w dziecinstwie.
Zdrowie i atrakcyjnosc seksualna nie lezy jedynie na linii gruby-chudy.
Dokładnie leży Redziku. Dokładnie na tel linii. Twój mózg Ci to podpowiada od lat.
Kiedyś dziwił się europejski grubas, że gdzieś tam na planecie PL - takie ładne dziewczyny. Dzisiaj my je widzimy na Ukrainie, że nie wspomnę o Syberii.
P.S.
Moje dzieciństwo, to lata 60-te. Gruby, to był wtedy leciutki przytyty - wg dzisiejszych standardów chłopak/dziewczyna. Z przykrością muszę stwierdzić, że na Biesowisku przesuwałeś się do tej grupy. Na szczęście nie da się powiedzieć tego o Twojej żonie. Ale powoli takie kobitki stają się skansenami, że nie wspomnę o mojej, ciągle traktowanej - jako moja córka.
To wkurwia facetów.

Ci Panowie, co się tu obnażyli solidnym spadkiem wagi, to goście na poziomie. Wiem, co mówię, bo razu pewnego udało mi się zgubić 25kg. Tylko szybko zapomniałem, jak to jest byc skowronkiem.
El Kowit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.11.2021, 09:10   #114
redrobo
 
redrobo's Avatar


Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: białystok
Posty: 2,626
Motocykl: ktm 640 adventure
redrobo jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 3 tygodni 4 dni 16 godz 47 min 43 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał El Kowit Zobacz post
Dokładnie leży Redziku. Dokładnie na tel linii. Twój mózg Ci to podpowiada od lat.
Nie lezy. Moj mozg jest nie odkryty.
redrobo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26.11.2021, 09:12   #115
El Kowit
Banned


Zarejestrowany: Jul 2021
Miasto: Świat równoległy
Posty: 766
Motocykl: Wrublin 300KM
El Kowit jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 dni 9 godz 32 min 12 s
Domyślnie

Rozumiem... zakochany w rubensowskich kształtach...
Po prostu artysta. Redzisław Artysta oczywista.

Edycja.
Neno, czymiem kciuki za pozytywny rozwój wypadków - jaki by nie był. Mój kumpel też woli psa od żony w podróży
El Kowit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30.04.2022, 18:45   #116
Rajtek
 
Rajtek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2013
Miasto: Piotrków Tryb
Posty: 261
Motocykl: CRF 1100 ATAS
Rajtek jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 4 dni 11 godz 50 min 3 s
Domyślnie

Ernest, wielkie dzięki za wspaniałą przygodę.
Właśnie wspominamy wyjazd, który wiele nas nauczył.
Tutaj link to naszej przygody

p.s. a podlaskiej księżycówki to nie zapomnimy

Ostatnio edytowane przez Rajtek : 01.05.2022 o 06:33 Powód: Poprawione okno YT
Rajtek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.02.2023, 16:10   #117
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie

Cześć,
Tak jak chcieliście, techniczą część pominąłem

I wdupiłem....
Trochę na własne życzenie. Nie, nie trochę, w 100% na moje własne jeb*** życzenie, bo nudno było...
Zawsze wyobrażałem sobie, że moje nowe życie będzie inne, nietuzinkowe. Wiecie... myślałem, że jestem lub chociaż będę "wyjątkowy". Chciałem po prostu, najnormalniej w świecie żyć inaczej, inaczej się zestarzeć, inaczej umrzeć. Mam tylko nadzieję, że to wszystko przede mną, że to się jeszcze wydarzy... że to nadejdzie!
Wybaczcie długą przerwę, wybaczcie błędy i ilość emotikonek [czy jak się to tam do cholery pisze] oraz (...)
Dlaczego tak długa przerwa w relacji ?
Proste: nie chciałem Was zanudzać, pewnie dziś i tak to uczynię, bowiem FAT odbieram jako środowisko prawdziwych twardzieli i ludzi będących non stop w drodze, brnących po przygodę pomimo przeciwności losu! Życia forum, nigdy nie śledziłem dogłębnie, jak dla mnie za dużo tu było/jest kłótni w niecenzuralny sposób, udowadniania kto jest kim i gdzie jego miejsce... ale ja nie o tym, swoje miejsce znam. Jest tu... i TERAZ, z moimi dziewczynkami (kto nie wie o kim mowa odsyłam do Fb/Insta)!
Wdupiłem.
Udupiłem.
Jak zwał, tak zwał.
Chyba tego właśnie chciałem, potrzebowałem.
Choć.... miałem tak w życiu nie raz, nie dwa... [wiem ,wiem znów (...) ale to lubię, niedopowiedzenia...]
No więc, by Wam przybliżyć, co tu się zadziało.
Nie wiem ilu z Was mnie zna (osobiście), ilu śledzi itd. itp. ale mam w swoim życiu nową [hahaha] ideę... żyć i nie krzywdzić bliźniego (zawsze tak miałem), cenić ludzi, kochać moje pupile i... z tych marnych groszy które zarobię (porównuję do najniższej krajowej) postarać się odłożyć coś na ciężkie dni, kiedy naprawdę udupię...
Ogólnie - żyć tanio, ale "kolorowo", tak bardzo jak tylko się da.
Dobra wracamy do relacji
Więc, jak wspominałem, nudno było w Maroku, większość kraju znałem, większość kochałem.
Tą część którą kochałem nie zawiodła mnie, ta część której nienawidziłem... również
https://youtu.be/j-KatxbmjtE

Zaczynając relację ważyłem w szczycie 86.7kg, w limicie 57.6kg, czyli -30kg
Dziś, pod wpływem presji rodziny i społeczeństwa ważę -24kg, uczciwie... nauka podpowiada że jest celująco, społeczeństwo, że jest masakra (nadal)... jedna osoba, moja niedoszła miłość (tak, mamy kontakt) twierdzi, że jest lepiej niż dobrze!
Z Ewą kontaktu nie mam, to tak jak by ktoś pytał
No dobra, ja nie o tym...
Palmy, oaza, piękno, miejsce idealne (to dopiero przed nami)! Opuszczamy ostatnią miejscówkę, gdzie spędziliśmy 4 doby - fajnie, bo cisza, spokój, przestrzeń i mnóstwo opału - taki +/- typowy sahel, no może piasku nieco mniej












Ale zanim do tego doszło... przyszły prognozy, że ma padać i ogólnie chu****, więc stwierdzam, uciekamy, na wybrzeże – po 24h okazuje się, że tam również ma padać, więc co będę gonił... tak czy siak, deszcz nas dopadnie! Mam czas, w przeciwieństwie do pi******** Skromne zakupy (6L mleka, 10 jajek, 2 chlebki, 1L Coli, 2 puszki groszku - 100Dh) i lecimy dalej. Caaaaaaałe 43km
Jak ja to kocham! Zawsze, ale to zawsze obieram jakiś cel, i zawsze, ale to zawsze nie chciałem do niego dojechać, bo po co dziś, jeśli można jutro/po jutrze/za tydzień ? Jest tyle dróg do przejechania, tyle gór do zdobycia.
No tak, tylko, że nie mam już wody, a prognozy mówią o kilku dniach deszczowej pogody. Doświadczenie podpowiada: w tym terenie - X dni takiej deszczowej pogody + min. 72h bez deszczu = gwarancja wyjazdu. Ja, człowiek, który bezpieczeństwo cenił ponad wszystko, zakładam, że to będzie min. 96h.
Czy wystarczy, czy prognozy się spełnią... ?
Na razie stoimy....

Dni upływają mi na donoszeniu wody z pobliskiej wsi (+/- 11km), wyprowadzaniu, a bardziej wynoszeniu [] dziewczynek na spacer (jakkolwiek by to [nie] brzmiało), gotowaniu [moja nowa miłość], sprawdzaniu prognozy pogody, pisaniu pamiętnika...
c.d.n.
W każdym razie stoję, nic się przez najbliższe dni nie zmieni To pewne!







Mimo, że wody akurat (taki los, może o tym później) nie miałem, to w bagażniku wiozę ok. 100kg drewna, na ogniska, dla mnie to jednak coś więcej niż woda do mycia Spokojnie, dziewczynki mają co pić, ja również nie narzekam...













Dla tych co nie wiedzą o czym mowa, gleba tu wygląda tak, że kilka kropel deszczu wystarczą by wszystko wokół zamieniło się w klejącą breję. Dlatego też piesełki są wynoszone "na spacerniak" gdzie stoi miska do myci nóg itp. itd. Funkcjonować na pełnym komforcie się tu nie da, wyjechać stąd bez pomocy innych... no dobra, dałbym radę, ale po co... Ja już sobie udowodniłem to i tamto Nie chce mi się czyścić trapów, rotopaxów, desek itp. badziewia z tego błota, wolę poczekać













Po cichutku liczę, że jeszcze przyjdą dla nas lepsze dni (choć te ostatnie są całkiem ok), a tymczasem idę palić ognisko, przy którym bez wątpienia wypiję Wasze zdrowie
Do następnego wpisu!
No to....ZDROWIE!
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.02.2023, 16:33   #118
aadamuss


Zarejestrowany: Dec 2017
Miasto: Poznań
Posty: 1,221
Motocykl: nie mam AT jeszcze
aadamuss jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 2 dni 5 godz 46 min 54 s
Domyślnie

Na zdrowie 😀 powodzenia

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
aadamuss jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.02.2023, 17:00   #119
PokemonTC
 
PokemonTC's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Dziki Wschód (podlasie)
Posty: 351
Motocykl: RD07B
PokemonTC jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 3 dni 7 godz 16 min 47 s
Domyślnie

Będziesz zwany Neno- Pustelnik.
Powodzenia i wytrwałości.
PokemonTC jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.02.2023, 17:44   #120
Chudy 45
 
Chudy 45's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 137
Motocykl: RD03
Chudy 45 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 10 godz 13 min 38 s
Domyślnie

Ernest tylko korzeni tam nie zapuść, no i co z planami na sierpień? czekam na info.
Pozdro
Chudy 45 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasze afryki rally madafakinges Inne tematy 302 09.03.2022 23:27
IV Nasze Wyprawy Motocyklowe Głazio Imprezy forum AT i zloty ogólne 36 04.03.2014 23:17
III Nasze Wyprawy Motocyklowe Głazio Imprezy forum AT i zloty ogólne 17 24.02.2013 23:54


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.