Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Kaski

Kaski kaski, gogle, itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 23.02.2022, 16:43   #81
teddy-boy
 
teddy-boy's Avatar


Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 1,305
Motocykl: nie mam AT jeszcze
teddy-boy jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 15 godz 22 min 25 s
Domyślnie

Zależy chyba od głowy Mam identyczny jak @Detrytus i nic tam się nie wypina przy zdejmowaniu.
teddy-boy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.02.2022, 16:47   #82
Detrytus
 
Detrytus's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2021
Miasto: rzgów
Posty: 65
Motocykl: CRF1000
Detrytus jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 dzień 12 godz 27 min 31 s
Domyślnie

Tzn jak go delikatnie ściągam to się trzymie ��
A właśnie, możecie mi powiedzieć czy w Airohu dobrze się montuje cardo packtalk albo freecom?
__________________
jutro nie będzie lepiej, będzie tak samo- tylko bardziej
Detrytus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22.07.2022, 21:24   #83
everybike
 
everybike's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Łódź
Posty: 312
Motocykl: DRZ
everybike jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 20 godz 52 min 39 s
Domyślnie

Cześć
Ma ktoś kask Acerbis Steel Carbon ? Warto ?
Ps. Po 2 latach odkupiłem swoją drzetę i już nie mogę doczekać się kolejnej integracji!
everybike jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23.07.2022, 10:52   #84
Danny
Moderator
 
Danny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 1,198
Motocykl: CRF1000D, CRF300L
Przebieg: 60k+20k
Danny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 2 dni 18 godz 19 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał everybike Zobacz post
Cześć
Ma ktoś kask Acerbis Steel Carbon ? Warto ?
U mnie od kilku tygodni na głowie Raven Ipsum Carbon. Udało się wyrwać na 24MX za 750 PLN po tym jak omyłkowo dorzucili do dobrej promocji kod na kolejne 15%. Dzisiaj do kupienia za 900 PLN więc chyba sporo taniej niż ten Acerbis, a...

...no właśnie. Porównałem sobie te dwa kaski po przeczytaniu Twojego posta i miałem niezłego mindfucka oglądając ich zdjęcia bo wyszło na to że to ten sam produkt pod różnymi brandami.

Leciutki, wygodny (L 59-60 na łbie 60), mega przewiewny (za to też głośny, no ale to kask MX), lepiej siadają na nim gogle niż na moim poprzednim Airoh Commander, ma dobrze wyprofilowany i działający daszek. Wyściółka wygląda na delikatną, pewnie chodziło o maksymalne zbicie wagi całości, zobaczymy jak to się zachowa po kilku praniach.

p.s. nadaje się do szerokiego spektrum zastosowań
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpeg B60A8E79-18F0-4171-8C02-B4C6337DFCFA_1_105_c.jpeg (323.0 KB, 43 wyświetleń)
__________________
"Jeżeli ktoś ci mówi że jesteś koniem to za pierwszym razem możesz się obrazić, za drugim razem dać w gębę, ale za trzecim razem już kup sobie siodło."
Danny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04.11.2023, 19:39   #85
jocker


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Polska
Posty: 8
Motocykl: xt660r
jocker jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 godz 41 min 37 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Danny Zobacz post
U mnie od kilku tygodni na głowie Raven Ipsum Carbon. Udało się wyrwać na 24MX za 750 PLN po tym jak omyłkowo dorzucili do dobrej promocji kod na kolejne 15%. Dzisiaj do kupienia za 900 PLN więc chyba sporo taniej niż ten Acerbis, a...

...no właśnie. Porównałem sobie te dwa kaski po przeczytaniu Twojego posta i miałem niezłego mindfucka oglądając ich zdjęcia bo wyszło na to że to ten sam produkt pod różnymi brandami.

Leciutki, wygodny (L 59-60 na łbie 60), mega przewiewny (za to też głośny, no ale to kask MX), lepiej siadają na nim gogle niż na moim poprzednim Airoh Commander, ma dobrze wyprofilowany i działający daszek. Wyściółka wygląda na delikatną, pewnie chodziło o maksymalne zbicie wagi całości, zobaczymy jak to się zachowa po kilku praniach.

p.s. nadaje się do szerokiego spektrum zastosowań
Jak oceniasz go po dłuższym okresie użytkowania? Sztywna skorupa- bezpieczny?
jocker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05.11.2023, 10:08   #86
Danny
Moderator
 
Danny's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2019
Miasto: Trójmiasto
Posty: 1,198
Motocykl: CRF1000D, CRF300L
Przebieg: 60k+20k
Danny jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 2 dni 18 godz 19 min 28 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał jocker Zobacz post
Jak oceniasz go po dłuższym okresie użytkowania? Sztywna skorupa- bezpieczny?

Zostaje na dłużej. Praktycznie nie mam uwag z wyjątkiem tego że jest nieco głośniejszy niż poprzednie których używałem, no ale to głównie dlatego że jest dużo lepiej zwentylowany. Do 70 km/h nie ma problemu, jak w perspektywie są dłuższe przeloty z większymi prędkościami to się zatykam i po problemie. Nie wiem jak z bezpieczeństwem bo nigdy w nim nie wyrżnąłem ale nie doczytałem się w necie żadnych raportów że coś w tym aspekcie jest nie halo. Mnie przekonuje jeszcze jedna rzecz - ta skorupa jest używana bardzo szeroko i w dużym spektrum cen. Jak pójdziesz do dealera Aprilii to możesz ten kask kupić pomalowany w kolory Touarega za jedyne 3000 PLN. Jak byliśmy w KTM/Honda w Brasovie to w ogóle był odjazd bo była cała ściana tych kasków w różnych malowaniach/brandach i różnych cenach. Mam już drugi egzemplarz bo kolega wziął z 24mx po jakichś super bezzwrotnych zniżkach i mu nie pasował rozmiar a niższego nie było na stanie. Ja póki co innego nie szukam.
__________________
"Jeżeli ktoś ci mówi że jesteś koniem to za pierwszym razem możesz się obrazić, za drugim razem dać w gębę, ale za trzecim razem już kup sobie siodło."
Danny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Materac ..... lekki i mały Rychu72 Szpej turystyczny - Produkty i Porady 136 23.01.2023 19:41
Karpaty Ukraina na lekki off 13-16.07 skwarek Umawianie i propozycje wyjazdów 0 01.07.2017 11:34
Lekki teren w Dzień Niepodległości Pils Polska 16 19.11.2012 22:33


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.