Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24.09.2020, 12:15   #1
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,784
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 5 godz 59 min 36 s
Domyślnie Ucieczka na południe, czyli jak pojechaliśmy na Korsykę pod koniec września 2020 r.

Podobno każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku, no ale dlaczego zawsze musi się to wiązać z chaosem , przynajmniej w moim wykonaniu
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Ostatnio edytowane przez consigliero : 11.10.2020 o 10:31 Powód: Na prośbę administracji aby porządek w tytułach był
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.09.2020, 17:39   #2
jochen
Kierowca bombowca
 
jochen's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Kraków
Posty: 2,557
Motocykl: RD07a
jochen jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 13 godz 55 min 35 s
Domyślnie

Nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale nie jest to tylko Twoja przypadłość...
__________________
AT RD07A, '98, HRC
jochen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.09.2020, 17:50   #3
stopa-uć


Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Łódź
Posty: 1,710
Motocykl: TA,RD04
stopa-uć jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 3 dni 1 godz 5 min 12 s
Domyślnie

Dopisuję się do listy.
Zawsze przed wyjazdem jest milion spraw do ogarnięcia.

Proszę o zdjęcia z wycieczki-ucieczki.

ciał
stopa-uć jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.09.2020, 17:54   #4
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

na początku był chaos

ja może mam gonitwę ale jak już wyjadę za wiochę to mam w dupie. jak zapomniałem to zapomniałem.

dawaj bo ten Twój chaos to pewnie taki chaosik tylko
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.09.2020, 22:32   #5
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,784
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 5 godz 59 min 36 s
Domyślnie

Mam taką nadzieję że jak ruszymy będzie lepiej. Na razie ogarnąłem większość, choć muszę przyznać że najwięcej miejsca zajęły graty do turystyki, mam nadzieję że je wykorzystamy. Taka na ten przykład, podkładka pod namiot zajęła jedną nadstawkę. Nasze rzeczy to prawy kufer a gdzie upchać aparat, ładowarki? Na koniec ogarnąłem fryzurę i soczewki, musiałem sobie przypomnieć jakie parametry mam na prawym i lewym oku. Dla pamięci sobie zapiszę tutaj, prawe 110. Niestety futerał na okulary został w Krakowie. Kuchenka i utensylia kuchenne tylny kufer, bochenek chleba i chałka która wyszła z pieca pół godziny temu, pójdzie na prawy kufer między klapki i przeciwdeszczówkę. Jeszcze dziś mieliśmy montaż szaf a mnie podkusiło aby kupić regał Gent z BRW. Tego który to zaprojektował a dokładniej stworzył instrukcję jej złożenia, powiesiłbym za jaja. To puzzle wymaga identyfikacji elementów a one są nieoznaczone i łatwo złożyć coś do góry nogami. Mój przypadek to błąd przy szufladach zauważony po postawieniu regału . Rozwiązanie to rozbieramy szafkę a ja nawierciłem nowe otwory pod szyny szuflady. Podejrzewam że drugi raz składana szafka by się rozpadła. Skończyć musiałem bo głowa by mnie nie puściła dalej. Drugi raz już się bym nie skusił na niską cenę, wolę zapłacić za mebel z drewna a nie z tego oklejonego gówna, nad którym straciłem tyle czasu a on, znaczy ów mebel niszczy się od samego patrzenia na niego
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg DF66E166-B9ED-421C-BF37-6725168CC068.jpg (1.09 MB, 50 wyświetleń)
Typ pliku: jpg D02FB2C2-0F1B-4DDD-9F0C-8D6A1E7B1C7D.jpg (978.5 KB, 42 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.09.2020, 22:41   #6
Wojtec
 
Wojtec's Avatar


Zarejestrowany: Oct 2011
Posty: 59
Motocykl: XL650V
Wojtec jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 5 dni 41 min 45 s
Domyślnie

Żaden chaos.
A żelazko wyłączyłeś?
Doczytałem teraz że jeszcze jesteście w domu.
Zapytam najwyżej za parę dni.

Ostatnio edytowane przez Wojtec : 24.09.2020 o 22:47
Wojtec jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.09.2020, 22:54   #7
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,730
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 1 dzień 13 godz 12 min 45 s
Domyślnie

Consigliero - no pechowo z tym BRW. Ja miałem podobne doświadczenia i od lat a także teraz postawiłem na Ikeę. Dwie szafy PAX indywidualnie wymyślone, 3,75 i 2m składałem ze 4-5 dni w lipcu ale jak się kuma sysyem ikei (a dużo ich mebli już składałem) to naprawdę 10x przyjaźniejsze. I logiczne, tylko w instrukcję dokładnie patrzeć trza.

Oczywiście, stolarz na wymiar Cię wyśmiewa, koło drewna nawet nie stało ale... relacja cena do tego co się otrzymuje w kwestii działania i funkcjonalności naprawdę dla mnie jest spoko. Od 12-15 lat tych mebli używam ich różnych i nie narzekam.

BRW miałem, zawiodłem się. Nawet dwa razy i nigdy już więcej. Udanej wyprawy!
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.09.2020, 22:59   #8
Tank
 
Tank's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Zgierz
Posty: 1,377
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Przebieg: duży :)
Tank jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 15 godz 41 min 0
Domyślnie

Przyczepności życzę.

Wysłane z mojego Hammer_Energy_18x9 przy użyciu Tapatalka
__________________
GS über alles!!!
Tank jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24.09.2020, 23:52   #9
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,784
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 3 dni 5 godz 59 min 36 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał zimny Zobacz post
Consigliero - no pechowo z tym BRW. Ja miałem podobne doświadczenia i od lat a także teraz postawiłem na Ikeę. Dwie szafy PAX indywidualnie wymyślone, 3,75 i 2m składałem ze 4-5 dni w lipcu ale jak się kuma sysyem ikei (a dużo ich mebli już składałem) to naprawdę 10x przyjaźniejsze. I logiczne, tylko w instrukcję dokładnie patrzeć trza.

Oczywiście, stolarz na wymiar Cię wyśmiewa, koło drewna nawet nie stało ale... relacja cena do tego co się otrzymuje w kwestii działania i funkcjonalności naprawdę dla mnie jest spoko. Od 12-15 lat tych mebli używam ich różnych i nie narzekam.

BRW miałem, zawiodłem się. Nawet dwa razy i nigdy już więcej. Udanej wyprawy!
Co mnie najbardziej zdziwiło, bo już jedną witrynę mam od nich ale kupiona dużo wcześniej. Otwieram pudełka a tam nie ma żadnej instrukcji, myślę sobie niemożliwe, na pudełko jak wół stoi rysunek, czytaj instrukcję. Zadzwoniłem do nich i już automat mnie poinformował aby sobie instrukcję ściągnąć, no robiłem patrząc w komputer. Ikea to inna półka tam nie ma możliwości popełnienia błędów jak się jest w miarę ogarniętym, ale na BRW się zawiodłem. Jeszcze jak zamawiałem to dostępność była 3 dni, to pomyślałem fajnie, szybko zrobię i będzie. Pojawiła się wczoraj, a już prawie zrezygnowałem i szkoda że pojechałem ją odebrać, bo nie było warto. W pewnym momencie gdy się zorientowałem że popełniłem błąd, miałem ją ochotę po prostu wyrzucić z domu.
Nie ukrywam że jadę bez planu, może mam jeden punkt ramowy, Gran Sasso, a co dalej zobaczymy.
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25.09.2020, 00:10   #10
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 13,669
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 1 tydzień 16 godz 8 min 2 s
Domyślnie

Skoro było już o zelazku to jeszcze Jezuska w stopkę
Jedzcie już
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wakacje z Duchami 5 - 25-27 września 2020 danek Imprezy forum AT i zloty ogólne 8 28.09.2020 10:02
Wyjazd na Południe Europy 25.07- 9.08.2020 Komar Umawianie i propozycje wyjazdów 18 23.07.2020 10:31
Rumunia- koniec czerwca 2020 manier Umawianie i propozycje wyjazdów 2 12.10.2019 00:04
Alpy koniec sierpnia/ początek września? Kojot Przygotowania do wyjazdów 3 30.07.2013 10:28
Ararat pod koniec września---szukam chętnych wrubel Umawianie i propozycje wyjazdów 5 12.07.2012 18:18


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.