Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Forumowy Mechanik

Forumowy Mechanik Poradniki ludzi doświadczonych w dziele nie gębie.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 18.06.2022, 09:15   #1
Ciedar71


Zarejestrowany: Jun 2022
Miasto: Joaswerk 24, 52224 Stolberg (Niemcy),
Posty: 16
Motocykl: Honda AT XRV 750 RD07 ROK 1993'
Przebieg: 77.000
Ciedar71 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 dni 1 godz 39 min 32 s
Domyślnie Uszkodzona osłona gumowa tłoczka

Dzień dobry Dobrzy Ludzie.
Zakupiłem AT rocznik 93 model RD07 i jak każdy z Was dostałem w gratisie masę problemów po poprzedniku. Babcia ma 29 lat i trudno winić kogokolwiek za stan techniczny. Trzeba sobie jakoś z tym wszystkim poradzić żeby jeszcze trochę pojeździć.
Zaczynam od samej góry i jestem przy klamce hamulca. Osłona gumowa tłoczka jest przerwana i jak nic za jakiś czas zaprocentuje to poważniejszymi problemami. Szukałem w sieci czy takie osłony istnieją w wolnym świecie jako nowe części ale nic nie znalazłem.
Czy macie na to jakieś lekarstwo lub dobrą radę.
Następne pytanie mam czy oryginalna kierownica nadaje się do spawania. Znalazłem małe pęknięcie na rurze i zdecydowałem, że spróbuję to naprawić. Jestem z zawodu spawaczem i z mojego punktu widzenia sprawa jest jak najbardziej do wykonania. Nie wiem jednak co będzie z wytrzymałością materiału. Czy ktoś dokonywał już czegoś podobnego?
To na razie tyle. Wiem, że sezon w pełni i nikt nie ma za wiele czasu na czytanie forum ale z moim szczęściem z całą pewnością ktoś mi pomoże.
Pozdrawiam serdecznie.
Ciedar71 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Tuleja gumowa (80152-958-680) do montażu osłony silnika redneck Redneck 9 27.07.2023 22:54
Gumowa rurka- pytanie:) materna Uklad paliwowy i wydechowy 2 05.07.2016 02:20
Uszczelniacze tłoczka zacisku hamulcowego magyar Hamulce, kola, opony 1 13.01.2016 04:04
Uszczelniacz przeciwkurzowy tłoczka robertG7 Hamulce, kola, opony 4 20.05.2013 19:42


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.