Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 24.11.2008, 21:22   #1
hero
Mizerna Kruszynka
 
hero's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: Lusk
Posty: 833
Motocykl: RD07a
Przebieg: 110 tys
hero jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 12 godz 24 min 19 s
Domyślnie Irlandia-kraj owiec, gór bez szlaków, polaków i zmywaków

Jakoś mnie natchnęło zapodać "kilka" fotek z Irlandi w której przyszło mi mieszkać i jeździć na Afryczce. Nie mam w zamiarze pokazywać tylko jakie to piękne są tu tereny i w ogóle "jak tu cudownie w tyk nasyk piknych górach hej".Jak coś tylko zobaczyłem podczas przejazdów zaraz fotografowałem. Z tąd też jakość zdjęć nie zawsze jest najlepszej jakości. Robiłem czym miałem a to telefonem , a to palmtopem , a nawet psp też robiłem. Kilka fotek to nawet zrobiłem jakimś wypasionym aparatem brachola co na samej lampie błyskowej miał tyle przycisków i funkcji, że łatwiej jumbojetem wylądować niż czym takim foto zrobić. Potem jak oglądalem efekty na chacie to stwierdziłem "rusz dupę poczytaj i naucz się robić foto, a potem kup coś co ma najwyżej przycisków tyle co mała awionetka". Kupiłem i i tak jak sie cos podoba to nie chce mi sie wyjmować z torby. Tak wiec zmodziłem taka mondrą konstrukcyję z dobrej hermetycznej kamery przemysłowej, a do tego dodałem rejstrator miaturowy dokładnie jaki uzywa policja na motocykłach (Garda) w irlandi. Efektem tego są fotki z seri "droga+zagryzka".

Na pocztątek prezentacja samego siebie i mojej Afryczki - bo kultura wymaga by sie przedstawić i nie pierdziec przy posiłkach
18.jpg

15.JPG

16.JPG

Poniżej wspomniany temat "droga+zagryzka"
1.JPG
2.JPG
6.JPG
8.JPG
10.JPG
11.JPG
13.JPG

Mam tego jeszcze troszkę. Tak wiec w kolejnym odcinku zobaczymy góry, owce i motorek
hero jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Transport motocykla na Wyspy (Irlandia) rupert Inne tematy 2 14.04.2014 08:39
Starty Polaków w 2013 majki Inne tematy 36 24.05.2013 12:48
Ring of Kerry maj 2011 Irlandia Tymon Trochę dalej 34 24.06.2011 15:08
Umawianie wypraw (kraj i świat) creativka Lejdis 3 26.10.2010 08:37


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.