Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 15.10.2012, 21:47   #31
coppi
 
coppi's Avatar


Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 36
Motocykl: na razie CB500
coppi jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 22 godz 52 min 49 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Orzep Zobacz post
hahaha...chciałbym ORYGINAŁ usłyszeć tego zwrotu, bo wersja forumowa jest zapewne bardzo dyplomatyczna! To życie, ale juz nauczyłem sie istnieć z obrazem wielkiego, łysego Idioty, co to tylko umie w ryj i "no,yhy no!!", a jeszcze na GiejeSie to już... Coppi i Ja też pozdrawiam cię i szanowną Ramonę.

p.s.Coppi zmieniłeś motocykl?
Oczywiście, że przez cenzurę przepuszczone. A nawet sobie przypomniałem, że rozmowa była o tym m.in, że polecaliście w Muzeum w Gori przewodnika wziąć, bo ciekawe rzeczy opowiada. My do Muzeów to tak średnio - i w końcu nie wzięliśmy.

A motocykla w ogóle nie zmieniłem. Jakoś się przywiązałem I jeszcze taki tani, że jakbym zmieniał to bym musiał sporo dopłacić
__________________
Jest CB500,

coś próbuję jeździć

coppi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.10.2012, 22:38   #32
jumajkel
 
jumajkel's Avatar


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Poronin
Posty: 114
Motocykl: RD07a
Przebieg: 52tkm
jumajkel jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 4 dni 5 godz 6 min 42 s
Domyślnie

Gratuluje fajnej wyprawy no i dobrych kompanów oczywiście. Super zrobiona fotorelacja. Pozdrawiam
jumajkel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.10.2012, 01:34   #33
Orzep
Zwykły przechodzień...
 
Orzep's Avatar


Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: DW
Posty: 1,794
Motocykl: GS12y
Orzep jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 dni 11 godz 45 min 7 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fizolof Zobacz post
Żle Orzep'ku do tego podchodzisz. Ty po prostu nie jesteś za gruby tylko za niski.
Wyprawa wypas i to podwójnie bo kto to widział na GS tak daleko od ASO jeździć
...jestem "CiężkoPrzystojny" i tej wersji się trzymajmy, a jeżeli chodzi o ASO, to 1:0 dla Ciebie, ale sie pilnuj teraz
Cytat:
Napisał śliski Zobacz post
" wymyslam nowy plan wtedy kiedy sram..."
Panie Orzep Pan wykazujesz wiele elokwencyji
Śliski mało ci było bitki w "tamtym" wątku? Tutaj mnie też wyzywasz od jakiejś elokwencyji ?!
...a co do "wmyślam nowy plan..." to ostatnimi czasy w "warsztacie" nic nie wymyślam, bo się ciskam z telefonem w ręku na forum Africatwin!
Cytat:
Napisał rafał k Zobacz post
Orzep
na pierwszym zdj gs-y stoją na kostkach czy to TKC 80 ?
...biały jest na TKC 80, a żółtki na MITAS E-10, które na tak objuczonych motocyklach po przejechaniu około 3000km rozwinęły się 40-50%. W Continetalu zostało ciut więcej "mięsa". Mitasy powyżej 110km/h lekko huczą...TKC nie wiem.
Cytat:
Napisał coppi Zobacz post
...że polecaliście w Muzeum w Gori przewodnika wziąć, bo ciekawe rzeczy opowiada. My do Muzeów to tak średnio - i w końcu nie wzięliśmy.
Mnie też w stopy parzy jak mam iśc do muzeum, ale tam wszedłem, zapłaciłem(nieWymusiłem) i wziąłem przewodniczkę rosyjskojęzyczną(jestTeżAng)! Myślę sobie nie po to gnałem 4000km, by tej godziny nie odżałować na TawariściaStalina, tatusia NarodóF!!! NIE ŻAŁUJĘ. Wiele faktów sie dowiedziałem o życiu tyrana, ale też wiele pytań zadawałem w czasie jej wywodów. Tam jest taki kącik z fotografiami ostatniej wojny z Rosją(2008r). Kobieta jak opowiadała, to płakała... Rozmawialismy, ja dużo pytałem (ciekawski i gadatliwy) i przeż to na koniec obchodu rozglądneła się, a potem wskazała i zezwoliła nam usiąść na fotelu, gdzie siadał tylko i wyłącznie Dżozef. Prosiła bym nie publikował tej fotki w necie, więc nie ma tego "trofeum" w mojej relacji !
Jeżeli KTOS Z WAS się wybiera do Gruzji polecam nie ominięcie tego muzeum

POzdro Orzep
__________________
-- Nie wzywaj imienia Pana bOrzepa nadaremno-- -- Trudno jest powiedzieć NIE, gdy wszyscy mówią TAK --
Orzep jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16.10.2012, 10:17   #34
Andrez
 
Andrez's Avatar


Zarejestrowany: Jun 2008
Miasto: Piastów pod Warszawą
Posty: 624
Motocykl: Nie mam już AT
Andrez jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 2 godz 38 min 59 s
Domyślnie

Wyprawa zaiste pozazdroszczenia godna.
A niech to! Wybaczam Wam komisyjnie że na GS-ach jeździcie.
__________________
Wielki Protektor
Andrez jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Maroko Enduro 2011 1-15.04.2011 stoner Trochę dalej 53 07.12.2018 22:26
MotoGóry 2013 - czyli zdobywamy najwyższe szczyty Kaukazu airwolf Trochę dalej 13 03.10.2013 12:33


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.