Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Relacje z podróży > Trochę dalej

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07.10.2012, 06:10   #21
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mirmil Zobacz post
Ale fajnei piszesz!
Dzięki


Cytat:
Napisał Mirmil Zobacz post
faktycznie twoje moto troche zaczelo grymasic tamtego dnia i zwlaszcza pod strome wzniesienia nie chcialo jechac, a przednie zawieszenei stukalo denerwujaco.
Wszystko już zrobione. Powodem był źle zamontowany jeden z króćców wystających z filtra powietrza. Dostało się trochę brudu do gaźników i taki efekt.
Gaźniki wyczyszczone, zamontowane - dalej nie składałem bo robiłem to wczoraj po ciemku. Zaczekam do poniedziałku, skontroluję i poskładam dalej. Zawiecha też zrobiona - czy dobrze to będę wiedział pewnie w weekend jak na jakiś mały test wyskoczę na lokalne szutry.
Linka sprzęgła też była tak zasyfiona, że hoho. Wyczyściłem jakimś czymś 6w1 w poniedziałek postaram się dokopać do jakiegoś info w stylu czym to smarować ( o ile w ogóle).


Cytat:
Napisał Mirmil Zobacz post
Ale jak na pierwszy raz w gorach i tak bylo super, wyszla z Ciebie ulanska fantazja i odwaga
Fantazja to może i tak ale odwaga... prawie w portki narobiłem w niektórych miejscach


Cytat:
Napisał Mirmil Zobacz post
pogoda nam sie udala, rewelacja, widoki ,towarzystwo, nastroj...
Pogoda - super
Widoki - mało widziałem bo za bardzo byłem przejęty jazdą
Towarzystwo,nastrój - to fakt, czułem się jak bym z lustrem pojechał albo z drugim ja A ja siebie bardzo lubię A pościg to do końca życia będę pamiętał
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08.10.2012, 11:18   #22
Neno
 
Neno's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Zambrów
Posty: 1,282
Motocykl: CRF1000L
Przebieg: 64321
Neno jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 5 dni 9 godz 15 min 6 s
Domyślnie



Takie coś udało mi się wysłać za pomocą mojego mega szybkiego łącza
Kamera niestety w dupnym miejscu bo na kasku się nie udało zamocować... za bardzo odciążyłem motocykl w Mielcu u Mirmila

P.S. taki jeden kolega mój poprzestawiał mi kamerkę i mam nagrania w 4:3
Neno jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11.10.2012, 11:25   #23
miro&afryka
 
miro&afryka's Avatar


Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Stalowa Wola
Posty: 293
Motocykl: RD07a
Przebieg: 32000
miro&afryka jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 tygodni 4 dni 13 godz 42 min 6 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Neno Zobacz post
Linka sprzęgła też była tak zasyfiona, że hoho. Wyczyściłem jakimś czymś 6w1 w poniedziałek postaram się dokopać do jakiegoś info w stylu czym to smarować ( o ile w ogóle).
teflonowym smarem w sprayu najlepiej, przez ustrojstwo takie do czyszczenia / smarowania linek.

PS. Mieszkam 120 km od ukraińskiej granicy, muszę tego spróbować. Dzięki za relację.
miro&afryka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
16. Mazurski Zlot Motocyklowy- Ełk 2012 29.06-01.07.2012 SzymonBBI Imprezy forum AT i zloty ogólne 26 09.07.2012 21:19
bike island days 28.06.2012-1.07.2012-Lubieszewo kolo Drawska Pom-zachodniopomorskie kuras Imprezy forum AT i zloty ogólne 9 10.06.2012 21:33
25-27.05.2012 Brest Bike Festival 2012 SzymonBBI Imprezy forum AT i zloty ogólne 1 17.05.2012 07:48


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.