Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Imprezy forum AT i zloty ogólne

Imprezy forum AT i zloty ogólne Imprezy forum AT i zloty ogólne. Spotkania użytkowników naszego forum. Mają one charakter otwarty: obecność AT wskazana, ale nie jest wymogiem. Piszemy również o imprezach motocyklowych, na które wybierają się nasi forumowicze.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08.08.2012, 10:38   #101
Blazimir
 
Blazimir's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Łódź
Posty: 196
Motocykl: GejeS 1100 '97
Blazimir jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 3 godz 33 min 56 s
Domyślnie

Diverku i Brunetko Szacun i dzięki wielkie za gościnę, poczęstunek i napitek. Jeżynówka stanowi silną konkurencją dla naszej rodzimej, Sołtysowej cytrynówki. Skromne, uckie progi stają dla Was zawsze otworem.

Dzięki również pozostałym Towarzyszom za wsparcie przy rozpracowywaniu cytrynówki na polu Do zobaczenia, mam nadzieję, niebawem
Blazimir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09.08.2012, 18:52   #102
Brunetka
 
Brunetka's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 385
Motocykl: Afryka RD03
Brunetka jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 3 godz 27 min 33 s
Domyślnie

Polecam !!!! Oczywiście tematyka woodstockowa

http://www.youtube.com/watch?v=GeV9x-Z35Jc
Brunetka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.08.2012, 16:17   #103
fabrizio13
 
fabrizio13's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Gorzow WLKP
Posty: 1,093
Motocykl: RD07
Przebieg: 100000
Galeria: Zdjęcia
fabrizio13 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 16 godz 17 min 24 s
Domyślnie

LUDZIEEEEEEE gdzie filmik z offu dawać tutaj jeden z nas ma filmik jak wyciągają nas z błota
fabrizio13 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.08.2012, 16:22   #104
Zaix
 
Zaix's Avatar


Zarejestrowany: Nov 2010
Miasto: Bydgoszcz/Poznań
Posty: 24
Motocykl: LC4 Military
Zaix jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 5 dni 16 godz 36 min 3 s
Domyślnie

no właśnie ja chce zobaczyć jak yuchyo dostaję szprycą z tylnego koła na klatę
Zaix jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12.08.2012, 18:07   #105
Blazimir
 
Blazimir's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: Łódź
Posty: 196
Motocykl: GejeS 1100 '97
Blazimir jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 3 godz 33 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał fabrizio13 Zobacz post
LUDZIEEEEEEE gdzie filmik z offu dawać tutaj jeden z nas ma filmik jak wyciągają nas z błota
Junior (od XR) znalazł wczoraj telefon, który zaginął w zeszłą niedzielę....telefon znajdował się przez cały czas w...tylnej kieszeni kurtki (mapnik) więc jak chlopak dojdzie juz do siebie, to sterroryzujemu go, zeby zrzucil wszystko na komputer.
Blazimir jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.08.2012, 12:00   #106
fabrizio13
 
fabrizio13's Avatar


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Gorzow WLKP
Posty: 1,093
Motocykl: RD07
Przebieg: 100000
Galeria: Zdjęcia
fabrizio13 jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 16 godz 17 min 24 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Blazimir Zobacz post
Junior (od XR) znalazł wczoraj telefon, który zaginął w zeszłą niedzielę....telefon znajdował się przez cały czas w...tylnej kieszeni kurtki (mapnik) więc jak chlopak dojdzie juz do siebie, to sterroryzujemu go, zeby zrzucil wszystko na komputer.
No bo mafię Włoską naślę Czekam cierpliwie
fabrizio13 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.08.2012, 18:07   #107
lortprodisz
LOŻA SZYDERCÓW
 
lortprodisz's Avatar


Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: LEGNICA
Posty: 359
Motocykl: RD07a
Przebieg: 9999999
Galeria: Zdjęcia
lortprodisz jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 6 dni 12 godz 5 min 18 s
Domyślnie

witojcie ,
co tu duzo kryc było miło ale sie skończyło hehh jak juz wszystkim wiadomo obywatel Dubel wraz z towarzyszem Sołtysem podczas zorganizowanej grupy baletowo biesiadniczej popsuli Diverka wczesniej doprowadzajac do stanu niewazkosci kolegów bedacych w moto wiosce co w okolicach czwartku zaowocowało zakazem wyjazdu dla zlotowiczów na miasto hehe. w ramach informacji turystycznej telefon podany na stronach internetowych bunkra wollenberg jest nie aktualny - jakiez to było zdziwienie goscia w słuchawce gdy oznajmiłem mu swoim łamanym niemieckim ze z polski wybiera sie grupka motocyklistów bedaca obecnie na zlocie motocyklowym woodstock rally chcaca przyjechac pozwiedzac hehe ,,warum? ... i tak z 5 razy ,, ubaw wyszedł niezły gdyz okazało sie ze nr podany na stronach www jest do prywatnego mieszkania hehe. w sobote wiekszosc chetnych na wycieczke miała problemy z utrzymaniem równowagi ( patrz wyzej ) , około godziny 10 ruszylismy w kierunku kantora celem nabycia ichniej waluty zwanej ojro ,dalej tankowanie i kierunek Harnekop jakies 70 km od kostrzyna . po dojechaniu na miejsce odczekaniu 20 minut polacznonych z instrukcjami jak nalezy sie zchowywac pod ziemia ruszylismy na zwiedzanie podziemi . w bunkrze tym jest całkowity zakaz fotografowania niewiedziec niby czemu - wystrój wnetrz rodem z czasów wczesnego gierka hehe pełno róznosci z tamtego okresu niemniej jednak sie zawiedlismy z powodu braku ogórków kwaszonych ze szprewaldu na kuchni . miły starszy pan który nas oprowadzał po obiekcie co chwile kierował słowa ,,finger weg!,, ...to chyba jakies takie ich pozdrowienie haha . po wyjsciu na swiatło dzienne wszyscy sie wygrzewali w słoncu - w bunkrze panuje temperatura max12 stopni .....na zewnatrz było jakies 26 . dalej ukierunkowalismy sie do miejscowosci wollenberg znajdujacej sie 13 km dalej .po dotarciu na miejsce poinforrmowano nas ze nastepne zwiedzanie jest o godzinie 16 - czyli prawie 2 godziny czekania wiec udalismy sie do najblizszego miasta zasilic nieco przewód pokarmowy - zatrzymalismy sie w tureckiej jadłodajni hehe jak stwierdzili ,,Londyńczycy ,,o szefie kuchni ,, ten jest jakis podpalany wiec zarcie bedzie dobre ,, . po powrocie do wollenberg zostalismy zaproszeni wraz z motocyklami na teren zamknietego potrójnym drutem kolczastym obiektu gdzie motongi stały pod kamera - bedac w podziemiach na monitorze mielismy na nie podgląd
w swietlicy był króki rys historyczny postania obiektu i przeznaczenia całego systemu po czym udalismy sie na zwiedzanie obieków połozonych na ziemia ,na wszystkich mega wrazenie zrobiły samochody w stanie idealnym (niecałe 5000km na blacie ) srubka w srubke kompletne z działajacymy radiostacjami gdzie kazdy mógł wejsc zobaczyc dotknac pokrecic . jako nastepny rarytas był juz sam bunkier - udalismy sie długim na 150 metrów podziemnym tunelem do głownych 2,5 tonowych drzwi za którymi znajdowały sie schody w dół i tysiace metrów kwaratowych pomieszczeń gdzie stały tony róznej masci sprzetu ..........i tym optymistycznym akcentem zapraszam do zwiedzenia galerii ..

https://plus.google.com/u/0/photos/1...50897/organize

wielkie dzieki wszystkim za mile spedzony czas na tegorocznym woodstok rally ,nie bede wymieniał bo kogos mógłbym pominąc niechcacy oczywiscie - do zobaczyska w przyszłym roku
lortprodisz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.08.2012, 00:30   #108
yuchyo


Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Poznań
Posty: 131
Motocykl: RD07a
yuchyo jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 5 godz 36 min 12 s
Domyślnie

szkoda, że sie podzieliliśmy - dojechalismy w piatek o 18 i na wiosce nie było juz miejsca - dzieki boże!!! - bo goscinność Brunetki i Diverka była tym, czego na woodstock szukalismy
razem się powinniśmy..

pss: za rok dostaniesz kolejnego klapsa
yuchyo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.08.2012, 16:08   #109
Brunetka
 
Brunetka's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Posty: 385
Motocykl: Afryka RD03
Brunetka jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 dni 3 godz 27 min 33 s
Domyślnie

Cieszę się , że mogłam Was ugościć starałam się jak mogłam Na przyszły rok myślę , że trzeba będzie kupić większy garnek na spagetti
Myślę , że za rok, będzie nas więcej na naszej "prywatnej wiosce motocyklowej"

A co do klapsa to spróbuj ... Ale obiecuję , że oddam

Czekam, na zdjęcia i filmiki, te które się niby zgubiły
Brunetka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15.08.2012, 23:24   #110
yuchyo


Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Poznań
Posty: 131
Motocykl: RD07a
yuchyo jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 dni 5 godz 36 min 12 s
Domyślnie

prowokować to Ty umiesz Dziubek - aż mi serce migdałki obiło
a że mi motór zgasł - cóż - Diverka terytorium..

tyle megabajtow tam wypstrykanych i wiekszosc sie pogubiła?
pzdr
pierwszy raz odwiedziłem miasto z kompletnymi murami obronnymi - moryń - i jak mnie nie stac na ściane wschodnią - to po Waszej wycieczce planuję ściane zachodnią. o!
yuchyo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Rajdowo przez Albanię - czyli Rally Albania 2012 od kuchni Ola Trochę dalej 76 23.06.2013 15:36
Zamiana hanbary Acerbis Rally II na oryg. białe osłony, ktoś chętny??? Pirania Wszystko dla Afryki 4 21.07.2012 13:31
67 FIM Rally 2012 mirass Imprezy forum AT i zloty ogólne 0 14.07.2012 20:44
Rally Albania 8-15 czerwca 2012 Macek Umawianie i propozycje wyjazdów 1 02.04.2012 16:31


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.