Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Warsztat XRV 650 / XRV 750 > Układ elektryczny i zapłonowy

Układ elektryczny i zapłonowy Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, tripmastery, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 31.03.2008, 09:16   #1
bartek
cienszki psipadek


Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Pobiedziska
Posty: 44
Motocykl: RD03
bartek jest na dystyngowanej drodze
Online: 21 godz 35 min 15 s
Domyślnie światła przód

ello, Dziewczęta i Chłopaki! Tytułem przedstawienia: Bartek, 28 lat, od kilkunastu godzin właściciel afry rd03, wykształcony ponadwyżej, taktowny, z dużym... dystansem do otoczenia, urzędnik (robię wiele by to zmienić). Znalazłem Was już jakiś czas temu, czytuję posty i cieszę się, że mogę już jakiś zamieścić, a jest po temu okazja. Mianowicie: mój świeży sprzęt cosik nie pali mijania i drogowych. Co może być przyczyną? Postojwa żarzy, kierunki są. Włącznik trybi bo słyszę stuk przekaźnika (czy cuś). Faktem jest, że sprawdzałem bez włączania silnika bo godzina była późna i miałem na względzie spokojny sen sąsiadów. Bez obaw- wiem, jak moto chodzi, znamy się od trzech lat. Bezpieczniki wymieniłem. Żarówy wyglądają ok, ale również zmienię. A propos, gdzie mogę się zaopatrzyć pokrywkę bezpieczników? Będę wdzięczny za czyjś szybki acz treściwy odpis

Ostatnio edytowane przez podos : 09.04.2008 o 22:58
bartek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Przeciwmgielne światła z tylu motocykla. ramires Wszystko dla Afryki 35 24.01.2023 20:57
Słabe światła. Skydiverek Układ elektryczny i zapłonowy 21 11.10.2011 13:58
swiatła awaryjne tom64 Wszystko dla Afryki 26 05.02.2011 19:55


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.