Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Przygotowania do wyjazdów

Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale.

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 11.05.2022, 10:16   #1
zimny
trampkarz emeryt
 
zimny's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Garwolin
Posty: 2,753
Motocykl: DL1000A
Przebieg: za mały
zimny jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 2 tygodni 2 dni 2 godz 51 min 23 s
Domyślnie Wrocław na weekend z dzieckiem

Wiem, głupia sprawa ale tu przy barze można zapytać o wszystko

Tak, nigdy nie byłem we Wrocławiu, tak turystycznie Chcę wybrać się z żoną i dzieckiem (5 lat) - w jedną stronę samolotem, w drugą pierdolino. Ot tak, dla odmiany od samochodu. Na miejscu komunikacją zamierzamy się przemieszczać.

Cel główny to oceanarium i ZOO. O w sumie tyle wiem..

Pytania:
1. Gdzie szukać noclegów aby wszędzie w miarę możliwości było blisko, w tym do ZOO? Jak mniemam centrum i okolice rynku?
2. Co zobaczyć - w sensie poza samym miastem, co byłoby atrakcyjne dla 5-latka? Żona znalazła coś takiego jak GOair.
3. Jakieś ciekawostki?

Pojedziemy w któryś piątek, powrót w niedzielę. Albo w niedzielę i powrót we wtorek, zależnie od cen biletów lotniczych, a pewnie i hoteli/kwater we WRO.

Dzięki, wiem że brać lokalna zawsze podpowie coś mądrego o czym typowo w necie nie będzie. Ogólnie chodzi o zadowolenie 5-latka, dla nas samo ruszenie się gdzieś będzie atrakcją

Pozdrawiam
zimny
zimny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wrocław --> Kleszczów --> Kleczew --> Wrocław chemik Przygotowania do wyjazdów 8 22.06.2020 09:34
USA z dzieckiem - NY jorge Przygotowania do wyjazdów 22 28.03.2018 01:05
off Wrocław-Poznan anax Mapy 0 07.05.2014 12:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.