Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Dom / garaż / inne sprawy z życia forumowicza > Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 13.06.2024, 07:48   #71
consigliero
Ajde Jano
 
consigliero's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Rataje Słupskie
Posty: 5,900
Motocykl: Raczej nie będę miał AT
Galeria: Zdjęcia
consigliero jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 3 tygodni 6 dni 6 godz 42 min 31 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Widmo80 Zobacz post
Tak wygląda ogród na tą chwilę.
https://photos.app.goo.gl/6mU3cQgBuF8Ad3qw6
Dzięki za podpowiedzi .. wiem chociaż czego nie szukać ..
Ze zdjęcia te tuje po prawej, mają około 130 cm dla odniesienia. Po lewej stronie nie wiem czy to widać, rośnie już sosna żółta i cedr himalajski , w trawie.
Chodzi mi o pozostałą część.
Zdjęcie zrobione z domu z piętra, a na dole taras.
Chodzi mi o to najbardziej, żeby tam nie ,,"nasrać", za bardzo tym jak leci. Wolałbym tam jedno duże piękne drzewo na środku, jednak moja piękna ma odmienną wizję .. szukam czytam, dam jakieś zdjęcia na co padła decyzja jak już będzie po wyborze.
Patrząc na powierzchnię to za bardzo bym nie kombinował. U siebie mam na przykład dęba i lipę blisko domu i garażu, bo one były wcześniej i już się zastanawiam jaki problem będą generować w przyszłości. No ale to nie będzie już raczej mój problem. W tym roku zdecydowałem się jednak na przecinkę likwidując marną sosenkę która była za głogiem między dwoma innymi sosnami, żadne z tych drzew nie miało odbicia w sobie ze względu na przestrzeń życiową
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_3885.jpg (625.6 KB, 6 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_2561.jpg (1.05 MB, 7 wyświetleń)
__________________
BMW Club Praha 001
1.Nigdy nie polemizuj z idiotą. Sprowadzi cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem.
2.Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
consigliero jest online   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 13.06.2024, 22:21   #72
maly

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 157
Motocykl: RD03
maly jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 tydzień 3 dni 19 godz 39 min 45 s
Domyślnie

Może Sumak octowiec. Mam i bardzo mi się podoba. Wybarwia się na piękne kolory dopiero w sierpniu.Nie jest to gatunek długowieczny,nasz ma 25 lat i ma się dobrze. Jest to gatunek inwazyjny jednak jak kosisz trawę regularnie to nie ma problemu.
maly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
jak dobrze mieć sąsiada radeksc Dom forumowicza - wszystko do domu i o domu 25 22.04.2021 11:51


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.